Головна » 2013 » Травень » 4 » ФСК "Енергія" зазнала першої домашньої поразки
ФСК "Енергія" зазнала першої домашньої поразки

ФСК «Енергія» Бурштин – «Краснопіль» Солотвин - 1:2

Асистенти арбітра:
Черпак Ігор (Калуш), Стасинець Олег (Івано-Франківськ).

БУРШТИН: Луцаєв Роман, Тимків Ігор (к) (Петровський Володимир, 83), Щепанський Ігор, Драган Олег, Іванків Андрій (Кашуба Андрій, 73), Стецьків Роман, Купчев Володимир, Гриців Тарас, Мельник Ярослав (Торган Роман, 46), Пендерецький Ярослав (Гетьман Василь, 46), Товстий Микола.

Тренер: Гаценко Сергій.

СОЛОТВИН (стартовий склад): Шевчук Михайло, Стельмахович Олег, Михайлишин Руслан, Брицький Назар, Данилюк Віталій (к), Тимчишин Роман, Паславський Олег, Продан Роман, Стефанишин Олег, Загіряк Роман, Дутко Олег.

Тренер: Гоцанюк Микола.

Голи: Гриців, 26 - Загірняк, 40, Стефанишин, 45.

Попередження: Мельник, 7, Іванків 73, Гетьман, 81, Гриців, 90+4 – Тимчишин, 53, Партан, 57, Волков, 90.

Вилучення: Тимчишин, 70.

Після кубкового матчу проти ФК «Калуш» глядачі, які зібралися на місцевому стадіоні, чекали на продовження феєрії... Але як то кажуть, матч матчу не рівний , тому відбулося все за трохи іншим сценарієм.

Солотвинська команда приїхала до Бурштина надто рішучою, що стало помітно уже з перших хвилин зустрічі. Попри численні атаки самих гостей, за них був ще й... вітер, який в одній із атак, надав м’ячу неприродної траєкторії й опустив його прямісінько в стійку воріт, але Луцаєв швидко виправив ситуацію. На 17-й хвилині, обрізка бурштинських футболістів в центрі поля призвела до швидкої контратаки, яка завершилась падінням Дутка в штрафній господарів, та арбітр зустрічі знаходився поблизу моменту й пенальті не призначив.

Бурштинці хоч і віддали ініціативу суперникам, але також неодноразово загрожували воротам Шевчука. В одному з епізодів Іванків небезпечно пробивав головою та м’яч пройшов вище воріт. А на 26-й хвилині зустрічі Гриців, отримавши пас на правому куті воротарського майданчика, не вагаючись пробив у ближній кут і зірвав овації на трибуні стадіону «Енергетик». 1:0!

Після пропущеного голу «Краснопіль» трохи підсів і вже здавалося, що «Енергії» залишається тільки довести гру до логічного завершення. Але тривало це відчуття лише до 40-ї хвилини, коли несподівано рахунок став рівним. Подача з правого флангу знайшла свого адресата – Загірняка, який надзвичайно потужним ударом спрямував «футбольну кулю» під поперечку. Без шансів для воротаря! Та й це ще було не все...

Втрата концентрації на останніх хвилинах першого тайму зіграла з господарями злий жарт. Солотвинці забили вдруге. Прохід Дутка по проблемному сьогодні правому фланзі, завершився точною передачею на Стефанишина, який залишившись без опіки ударом з ходу по центру воріт, знову змусив Луцаєва капітулювати.

Другий тайм розпочався теж не за переваги господарів. Повіривши в свої сили солотвинці щонайменше двічі створювали «пожежу» у штрафному «Енергії». А коли бурштинці активізувались і почали діяти гостріше, футболісти «Краснополя» все руйнували методом дрібного фолу.

На 64-й хвилині матчу Гриців міг забити вдруге й відновити рівновагу, але точний пас він змарнував - пробивши просто в руки воротарю. Той же Гриців втратив нагоду відзначитись й на 83-й хвилині, коли після проходу Товстого по правому фланзі, не зумів влучити по воротах.

Кінцівка матчу видалась надзвичайно нервовою. Порушення правил з боку обох команд тренери могли зупинити хіба що за допомогою численних замін. Для прикладу, наставник гостей протягом останніх п’ятнадцяти хвилин змінив аж шість футболістів.

Як би не було прикро уболівальникам «Енергії» та всі старання команди сходили нанівець й до фінального свистка рахунок так і не змінився.

Микола Бацала спеціально для газети "Матч"

Переглядів: 605 | Додав: БЕХА | Рейтинг: 0.0/0