Головна » 2013 » Червень » 28 » "Гал-Вапно-Енергетик" - "Придністровя": 3-2! Галичани виходять в півфінал Кубка області!
20:38
"Гал-Вапно-Енергетик" - "Придністровя": 3-2!

"Гал-Вапно-Енергетик": Вислобіцький, Луцик, Басюк, Драган, Деренюк (Федорняк, 23), Вовчук Я., Царук, Гуменюк (Бесага, 120), Кицька (Вовчук Ю., 78), Чернов, Худобяк.

Голи: Худобяк, Царук, Царук (пен.) - Фірсов, Уграк (пен.)

Вилучення: Вислобіцький - Синишин, Гуменяк.

Зовсім недавно команди зустрічалися в Бурштині в рамках чемпіонату області. Тоді тричі господарі виходили вперед і тричі "Придністров'я" зрівнювало рахунок.

Галицька команда "ГалВапно-Енергетик" зуміла, як і минулого року, вийти до півфіналу кубку області! В рамках 1/4 фіналу галичани на власному полі приймали тлумацьке "Придністров'я". Початок матчу не віщав для господарів нічого доброго, адже вже на 3-й хвилині Артур Фірсов вивів гостей вперед.

А ближче до середини першого тайму господарі залишились у меншості. Богдан Вислобіцький невдало прийняв передачу м'яча і змушений був збивати все того ж Фірсова. Як результат, червона і пенальті. Запасний голкіпер "ГалВапна" Олег Федорняк свою команду не виручив - 0:2.

Щоправда вже через кілька хвилин гостей теж залишилось 10. За симуляцію друге попередження отримав Синишин. А під завісу першого тайму Гуменяк перед собою побачив другий гірчичник і гостей залишилось 9. На тому перший тайм і закінчився.

У другому таймі господарям вдалось швидко скороротити відставання, голом відзначився Худобяк. А потім безліч атак не призводили до того, щоб зрівнявся рахунок і аж на 92 хвилині Царук головою зрівняв рахунок.

Гра дійшла до екстра-тайму. Ну а там вже господарі просто таки понеслись і це дало свої плоди. Андрій Чернов заробив пенальті, Царук його реалізував - 3:2. А після цього була маса не використаних моментів з боку господарів, і як наслідок рахунок так і не змінився. Отож, галичина вийшли до пів-фіналу, де їхніми суперниками можуть бути долинський "Нафтовик", богородчанський "Газовик", а також ФК "Турка", що виступає в першості області. Пів-фінальні поєдинки будуть зіграні 8 та 15 серпня.