Головна » 2013 » Червень » 28 » "ГалВапно-Енергетик" - "Гуцульщина" 4:1. Коли трембіта тихо грає...
21:04
"ГалВапно-Енергетик" - "Гуцульщина" 4:1. Коли трембіта тихо грає...
"ГалВапно-Енергетик" (Галич) - "Гуцульщина" (Косів) - 4:1

Галич, стадіон "Колос", 300 глядачів.

Арбітр: Музика Олег (с. Потік)
Асистенти арбітра: Герега Володимир / Вовчок Ярослав (обидва - Івано-Франківськ)
4-й арбітр: Дідушицький Ігор (Івано-Франківськ)
Делегат та інспектор: Ольшанецький Василь (Івано-Франківськ)

"ГалВапно-Енергетик": Вислобіцький, Воробець , Басюк, Деренюк, Вовчук Я. (Рудницький, 89), Драган, Вовчук Ю., Гуменюк (к) (Гривнак, 84), Бесага (Баранович, 46), Чернов, Худобяк (Губар 90+1).
Запасні: Федорняк.

Гуцульщина: Бахтіяров, Боднарук (Балагурак, 46), Місько, Подолюк, Ганущак, Роже Тібо Муамгюе Муамгюе, Ільїн, Андріюк, Савин, Будзуляк (Тодорак, 46), Ромаш.
Запасні: Улич

Попередження: Балагурак (65).

Голи: Худобяк 8, 34, Чернов 43, Вовчук Ю. 44 - Ромаш 73.

На цей поєдинок господарі поля виходили після важкого матчу в четвер, коли був зломаний опір долинського "Нафтовика". А от наші гості прибули до Галича після кількох поспіль поразок. Звісно ж настрій в команд був протилежно різний, а ще була неймовірна спека, бо на градуснику показувало +32°.

Розпочали команди без затримок, господарі одразу кинулись в атаку і вже на третій хвилині рахунок матчу відкрив Андрій Чернов, але арбітр гол не зарахував через офсайд. А шкода, бо Андрій пробив через себе в дальній кут воріт... Але це лише розізлило "ГалВапно" і вже на 8-й хвилині Юрій Вовчук ідеальним пасом вивів Худобяка на удар і Ігор вдало пробив поміж руки голкіперу - 1:0. В цьому матчі моментів вистачало, тому вболівальникам скучати не доводилось. В одній з атак Чернов виходив віч-на-віч з голкіпером, але пошкодував передачі для парнера і не зумів обіграти воротаря.

А на 34-й хвилині господарі поля забили гол-близнюк першого м'яча. Вовчук віддав, Худобяк пробив - 2:0! Після цього прокинулись гості. Відзначаємо двох гравців - Романа Ромаша та Роже Тібо, котрі були найактивнішими у складі "Гуцульщини". Кілька разів саме цей дует погрожував воротам Богдана Вислобіцького, але все це не приносило їм результатів. На 43-й хвилині, коли всі готувались до перерви Чернов знову вийшов віч-на-віч і обігравши воротаря зробив рахунок 3:0! Не пройшло й зовсім хвилини, як Юрій Вовчук зробив рахунок 4:0, вдало зігравши на добиванні. На цьому перший тайм і завершився.

У другій половині матчу команди грали вже по принципу "одні не хотіли, інші не могли". Галичани впевнено контролювали хід подій, але без особливого загострення. А от "Гуцульщина" зуміла забити гол престижу. Роман Ромаш обігравши двох захисників пробив і м'яч від стійки залетів у ворота - 4:1. Після цього гсоподарі почали більш активно грати, з'явились моменти. Юрій Вовчук, Вадим Гуменюк, Чернов - саме ці гравці могли зробити рахунок непристойним. Але забитих м'ячів так більше і не було.

У підсумку, друга поспіль перемога "ГалВапно-Енергетика" і команда вже на 8-му місці у турнірній таблиці. Наступний матч галичани проведуть у Яремче, де зіграють проти місцевих "Карпат".