Головна » 2013 » Червень » 28 » «ГалВапно-Енергетик» - «Сокіл» Угринів - 7:0 (юнаки-6:1). Рахунок міг бути і баскетбольним!
20:37
«ГалВапно-Енергетик» - «Сокіл» Угринів - 7:0

ГАЛИЧ: Вислобіцький, Деренюк, Драган, Басюк, Луцик, Царук, Вовчук Я, Чернов, Гуменюк, Худобяк, Кицька.
Заміна: Федорняк, Баранович, Вовчук Ю, Бесага, Рудницький, Гривнак.
Тренер: М. Пристай.

УГРИНІВ: Кернякевич, Сорока, Яценко, Фітковський, Довганич, Птіцин, Безденєжнін, Шайкін, Гомба, Лучків, Саік.

Голи: Гуменюк, 20, Худобяк, 30, Луцик, 39, Вовчук Ю.58, Чернов 63, 81, Царук 90+1

З перших хвилин галичани пішли вперед, але серйозні моменти почали виникати тільки після 15-ї хвилини. Царук і Худобяк спочатку перевірили воротаря гостей на пильність, а коли на 20-й хвилині Луцик прорвався по правому флангу і прострілив - рахунок було відкрито. Першим відзначився капітан команди Вадим Гуменюк, який в кожному матчі є лідером команди і завжди демонструє бійцівські якості. Підтримав капітана Ігор Худобяк, який продовжує в кожному матчі транжирити свої моменти. На 30-й хвилині Царук віддав Ігорю такий пас-конфетку і рахунок став: 2-0. На 39-й хвилині галичани забили третій гол. Царук подав штрафний, а Луцик на добиванні був найспритнішим. 3-0.

В другому таймі галичани зробили рахунок розгромним. Спочатку Юрій Вовчук вийшов один на один з воротарем і обігравши його закотив мяч в порожні ворота, а потім Андрій Чернов нагадав вболівальникам, "как умирала надежда Ямайки". 5-0! На 81-й хвилині Чернов зробив дубль дальнім ударом, а вже в доданий час "галицький Зідан" Василь Царук ще раз познущався над кіпером Угринова. 7-0! А рахунок міг бути і баскетбольним...

Наступний матч галичани проведуть в Галичі проти "Придністровя" в матчі 1/4 фіналу кубка області.

«ГалВапно-Енергетик» - «Сокіл» Угринів (ЮНАКИ) - 6:1

"ГалВапно-Енергетик":Головчак, Метенька, Луцишин, Рій, Козловський, Червоняк, Кримінський, Рубинець Уривко, Гречух, Рока.
Запасні: Цаль, Богуцький, Демура, Кантор, Гладкий, Тимчишин, Пархуць.

"Сокіл": Тинкалюк, Мельник, Данищук, Костюков, Бойчук, Кучера, Митник, Зіняк, Фанох, Савчук, Рубаха.
Запасні: Романюк, Хилько.

Голи: Гречух (13), Кримінський (36) Тимчишин (29,60), Луцишин (73), Червоняк (80) - Савчук (60).
Переглядів: 504 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0