Головна » 2016 » Вересень » 24 » "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів - НФК "Бурштин" - 1:2
"Гуцульщина-ДЮСШ" Косів - НФК "Бурштин" - 1:2

"ГУЦУЛЬЩИНА-ДЮСШ" КОСІВ – НФК "БУРШТИН" – 1:2 (ЮНАКИ – 0:2)

БУРШТИН (юнаки): 21.Володимир Сапій, 4.Валентин Куртянік, 14.Олександр Януш, 4.Федунишин Роман, 6.Ярослав Юрик, 9.Андрій Федорів, 8.Степан Любунів, 16.Тимуш Валентин, 10.Святослав Віцько, 15.Ігор Луців (13.Олег Захар, 65), 11.Володимир Веренка (к).

Голи: Луців, 5, Веренка, 11.

БУРШТИН (дорослі): 12.Андрій Бендер, 18.Ярослав Деренюк, 5.Ярослав Пархуць, 6.Тарас Мельничук, 8.Тарас Воробець - 16.Олексій Федорюк, 15.Володимир Британ, 13.Тарас Гриців, 7.Андрій Чернов, 11.Роман Торган (14.Володимир Купчев, 50), 2.Ігор Цимбалістий (к).

Голи: Ганущак,16 (пен) - Гриців, 28, Цимбалістий, 80.

У наступному турі  екзаменувати бурштинську команду перепало косівській «Гуцульщині», яка на однойменному стадіоні в поточному сезоні ще жодного разу не відчула гіркоти поразки.

Першими традиційно розпочали юнаки. Не можна стверджувати, що перемога далась їм з легкістю, та вже на одинадцятій хвилині  табло стадіону висвічувало перевагу наших футболістів у два м’ячі, яка  й протрималась до кінця матчу. Варто відзначити, що за шість турів наша молодіжка ще не пропустила жодного голу у власні ворота. Також, черговий дванадцятий гол (з двадцяти шести, що є в командному доробку) записав на свій рахунок нападник нашої молодої команди Володимир Веренка, який є одним з лідерів гонки бомбардирів.

Матч дорослого складу розпочався напружено. Обидві команди не поспішали форсувати події, адже відчували неабияку відповідальність за результат. Першими відкрили рахунок господарі. Одну з атаку косівчан не за правилами перервав Бендер, який вибігаючи на перехоплення м’яча, врізався в нападника команди суперника. Арбітр миттєво засвітив перед Андрієм «жовте світло» та призначив пенальті, яке чітко реалізував Ганущак. 0:1!

Після пропущеного голу наша команда кинулась відіграватись, але в’язке поле (перед матчем пройшов рясний дощ) не дозволяло продемонструвати все на що здатні наші футболісти. Численні атаки завершувались нічим. Відігрались бурштинці аж на двадцять восьмій хвилині. Подачу з лівого флангу в один дотик довів до логічного завершення Тарас Гриців. 1:1! За такого рахунку й закінчилась перша половина гри.

Другий тайм також розпочався з тотальної переваги нашої команди. Іноді гравці «Гуцульщини» були просто змушені діяти на відбій, щоб зуміти втримати хоча б нічийний рахунок. Численні кутові та штрафні удари немов натякали на переможний гол і він таки не забарився. На вісімдесятій хвилині матчу Володимир Британ виконав подачу з лівого флангу на лінію воротарського майданчика, де на м’яч вже чекав капітан нашої команди. Ігор Цимбалістий, який в притаманному йому стилі - в падінні головою спрямував «круглого» у дальній кут. 1:2!

Та на цьому поєдинок не завершився. Бурштинці, відчувши смак голів, кинулись «добивати» поранену косівську команду. Наприкінці матчу у ворота господарів влетів й третій м’яч. Удар Гриціва парирував воротар, відбивши м’яч перед собою, а Тарас Воробець вискочивши з-за спин захисників, добив його у сітку... Боковий арбітр з незрозумілих причин відмінив взяття воріт піднявши прапорець.

БАЦАЛА МИКОЛА

В інших матчах першості зафіксовані такі результати: "Нептун-Покуття" (Заболотів) – "Черемош"  3:1, "Касова" – "Хутровик" – 3:1, "Медик-Лісівник"  – "Сокіл" (Павлівка) – 0:1, ФК "Рогатин" – "Покуття" (Снятин) – 1:2, "Арсенал" (Вербовець) – "Прут" (Делятин) – 3:1.

Завдяки цій нелегкій перемозі бурштинці через різницю забитих-пропущених голів випередили кутські «Карпати», які пропускали сьомий тур та наразі посідають другу сходинку у турнірній таблиці. Натомість лідер першості бовшівська «Касова» згідно календаря змушена пропускати восьмий тур. Тому, у випадку перемоги нашої команди над аутсайдером першості  делятинським «Прутом» НФК «Бурштин» має непогані шанси повернутись на найвищий щабель змагань.

Переглядів: 679 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/1