Головна » 2013 » Червень » 28 » "Карпати" Яремче - "ГВ-Енергетик": 2-4! Мегавольова перемога!
21:06
"Карпати" Яремче - "ГВ-Енергетик": 2-4! Мегавольова перемога!
"ГалВапно-Енергетик" здобуває третю перемогу поспіль, а разом з нею і першу виїзну звитягу в чемпіонаті!

"Карпати" Яремче - "Гал-Вапно-Енергетик": 2-4

Арбітр: Синишин Ю.

"Карпати": Вульчин, Бойченюк, Кащій, Гапончук (Косович, 46), Солоненко, Бойко (Слободян, 77), Третяк, Овчар, Ципердюк (Самойліч, 75), Чопик, Метенька (Комар, 82)
Запасні: Петрик, Пристай, Василів

"ГалВапно-Енергетик": Вислобіцький, Воробець , Басюк (Баранович, 90), Деренюк, Вовчук Я., Драган (Рудницький, 87), Вовчук Ю., Гуменюк (к), Бесага (Кицька, 46), Чернов, Худобяк.
Запасні: Федорняк, Гривнак, Губар.

Попередження: Бесага (11), Рудницький (90).

Голи: Бойко, 29, Ципердюк, 65 - Гуменюк 70, Драган, 73, Худобяк 77, 79.

Передував матчу дорослих дуже цікавий матч юнацьких колективів. Гості вели в рахунку після першого тайму з рахунком 3:0, але у підсумку матч завершився внічию - 3:3! Галичани без свого лідера та капітана Богдана Кримінського не зуміли обіграти одного з конкурентів у боротьбі за нагороди.

А от поєдинок дорослих складів виявився не менш цікавим та захоплюючим. Матч розпочався з небезпечного моменту господарів, коли Чопик та ще кілька гравців з Яремче просто таки розстрілювали Вислобіцького, але все безрезультатно. Після стартової навали від яремчанців, за справу взялись гості. Чернов отримав класну передачу з глибини поля, перекинув воротаря і вже мабуть уявляв, як святкуватиме гол, але м'яч зупинився у воді за кілька сантиментрів від лінії воріт... Після цього команди ще кілька разів небезпечно атакували ворота одна одної, але на висоті були воротарі. А на 29-й хвилині після подачі кутового Бойко виявився найбільш швидким і невідпорно пробив - 1:0. Більше цікавих моментів у першому таймі глядачі не побачили.

У другому таймі футболісти з Галича почали грати ще більш активно і моменти посипались один за одним. Худобяк отримавши ідеальну передачу влучив у стійку, а на 65 хвилині Іван Ципердюк пробив у дальній кут і рахунок несподівано для всіх став 2:0. А через кілька миттєвостей Метенька міг "похоронити" гостей, але з пів метра нападник "Карпат" потрапив у поперечку і галичани відповіли забитим голом. Гуменюк смачно приклався до м'яча з льоту - 1:2. Болільники вимагали ще голів, адже цікава гра і моменти були, тому гол назрівав. В одній з атак Кицька отримав передачу з глибини і пробивав, але влучив у стійку, першим на добиванні був Драган - 2:2! Гостей вже було не зупинити... Худобяк за хвилину вивів "ГалВапно" вперед, реалізувавши вихід віч-на-віч. А через три хвилини все той же Худобяк пробивши в дальній кут воріт Вульчина встановив остаточний результат матчу 4:2!

Галицька команда в трьох останніх поєдинках забила вже 12 голів! Наступний свій поєдинок "ГалВапно-Енергетик" проведе 30 червня. В останньому турі першого кола галичани на власному полі прийматимуть івано-франківську "Ніку-Тепловик".
Переглядів: 1478 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0