Головна » 2013 » Червень » 28 » "Карпати" (Коломия) - "Гал-Вапно-Енергетик" (Галич) - 7:2
20:58
"Карпати" (Коломия) - "Гал-Вапно-Енергетик" (Галич) - 7:2

Голи: Нестерук, 27, Веретко, 32, 46, Сивка, 65, Олійник, 78, 82, Нестерук, 90+1 - Воробець Т. 8, Вовчук Ю, 41.

Вилучення: Вовчук Я. 83'

Перед цим матчем багато прихильників футболу дуже обережно віддавали перевагу господарям, адже ті і сильніші начебто та й ходу набрали переможну. Але команду з Галича ніхто не списував з рахунків, адже всі пам’ятали минулорічний півфінал кубку області. А те, що «ГалВапно-Енергетик» йде на такому низькому місці, то це скоріш тимчасове явище, все-таки ця команда повинна показати характер та клас.

Розпочали команди без розвідки. Вже на 8-й хвилині Тарас Воробець обігравши кількох суперників потужно пробив у ближній кут і рахунок став 0:1 на користь гостей. Коломийська торсида була в стані шоку. Але вже зовсім скоро господарі зуміли зрівняти рахунок. Нестерук, котрий матч розпочинав із лави запасних, замінив Родевича, і відразу ж зрівняв рахунок, смачно приклавшись до м’яча і пробивши під поперечку. А вже через кілька хвилин «Карпати» забили вдруге. Чудово розіграна комбінація і Веретко точно пробив у ближній кут воріт Вислобіцького. Але тим цей матч був цікавим, що гольових моментів у ньому було вдосталь. На 42-й хвилині Худобяк вийшов віч-на-віч, але довго роздумував в пробив в голкіпера, але першим на добиванні був Юрій Вовчук – 2:2. Через кілька миттєвостей все-той же Худобяк пробивав з кількох метрів, але м’яч по зрадницьки пролетів над поперечкою.

Другий тайм «Карпати» розпочинали з новим голкіпером. А ще відразу зуміли забити третій гол. Веретко був першим на добиванні – 3:2. І після цього наче галичани розсипались. Моменти у господарів почали з’являтись один за одним. Щоправда могли забити і гості. Але Чернову і Худобяку бракувало влучності. Зате спіймав кураж Андрій Олійник. Але четвертий гол забив Сивка після індивідуального проходу правим флангом. А далі… дві гольові та «дубль» Олійника. Відзначаємо в цьому матчі «дублі» Олійника, Веретка та Нестерука.

Підсумовуючи даний поєдинок, хочеться сказати, що це був справжній матч для болільників. Адже дев’ять забитих голів, вилучення (на 83-й хвилині другу жовту отримав Вовчук Ярослав), та безліч цікавих епізодів зробили цей матч неймовірно цікавим.
Переглядів: 532 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0