Головна » 2016 » Жовтень » 22 » "Карпати" Кути - НФК "Бурштин": 1-1.

"КАРПАТИ" КУТИ – НФК "БУРШТИН" – 1:1 (ЮНАКИ – 1:6)

23.10.2016. Першість області. 11 тур.

Селище Кути. Стадіон «Карпати». 250 глядачів.

БУРШТИН (юнаки): 21.Володимир Сапій, 17.Валентин Куртянік, 14.Олександр Януш, 4.Роман-Олексій Федунишин, 3.Богдан Семенович, 8.Степан Любунів, 6.Валентин Тимуш (15.Володимир Глущенко, 75), 16.Ярослав Юрик, 10.Святослав Віцько, 7.Ігор Луців (13.Олег Захар, 48),11.Володимир Веренка (к) (9.Андрій Федорів, 73).

Голи: Федунишин, 32 (автогол) - Любунів, 42, 57, 63, Віцько, 60 (пен), Веренка, 72, Юрик, 76.

БУРШТИН (дорослі): 12.Андрій Бендер, 18.Ярослав Деренюк, 16.Олексій Федорюк, 5.Ярослав Пархуць, 3.Роман Сигут (4.Юрій Ліщук, 80) - 13.Тарас Гриців, 11.Роман Торган (10.Роман Виноградов, 47), 15.Володимир Британ, 7.Андрій Чернов 14.Володимир Купчев, 2.Ігор Цимбалістий (к).

Гол: Цимбалістий, 10 (пенальті).

Спершу, традиційно розпочинали дуель проти Кут юнаки, та пропустивши гол першими, змогли швидко відігратись і  здобути більш ніж впевнену перемогу з рахунком 1-6! На тридцять другій хвилині м’яч у власні ворота зрізав Федунишин. Після цього, гру в свої руки взяв Степан Любунів, який спочатку зрівняв рахунок, потім вивів команду вперед, а невдовзі й оформив хет-трик. Між голами Степана відзначився й Віцько. Як завжди – з пенальті. Останні два голи на рахунку Веренки та Юрика. Прикро, проте в цьому матчі на 842-й хвилині обірвалась суха серія молодих бурштинців.

Дорослі ж, навпаки, забили першими. Цимбалістий на десятій хвилині реалізував одинадцятиметровий штрафний удар. Але одразу ж і пропустили. Після розіграшу м’яча господарі пішли вперед і першим же ударом відновили паритет. Автором голу став Андрій Черленяк. Усі спроби нашої команди вирвати виїзну перемогу «зводились на нуль» стараннями захисників команди суперника. Отже, втративши очки  бурштинська команда змістилась на другу сходинку турнірної таблиці, пропустивши вперед сусідів з села Бовшів.

Переглядів: 528 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0