Головна » 2011 » Липень » 8 » Контрольний матч. "Енергетик" - "Нафтовик-Укрнафта" 0:3
09:34
Контрольний матч. "Енергетик" - "Нафтовик-Укрнафта" 0:3
«Енергетик» - «Нафтовик-Укрнафта» Охтирка 0-3

Голи: Деревльов 41, Вітер 26,45.

29 червня. Бурштин, Стадіон "Енергетик". Товариська гра.

«Енергетик»: Мазур, Данищук, Лазорик, Підвірний, Яневич, Забара, Юрченко, Чернов, Долотко, Семенина, Гордієнко.
Виходили на заміну: Тимчишин, Микуш, Срібний, Ципердюк, Романчук.
Тренер: Богдан Блавацький.

Хороша нагода продемонструвати своїм уболівальникам готовність до важких випробувань нового сезону у бурштинської команди, відверто кажучи, провалилась. «Енергетик» випробував в поєдинку п’ять потенційних новачків, четверо з яких вийшли в стартовому складі. Замість Ільющенкова місце в рамці зайняв Мазур, а відсутність голів все дальше продовжує завдавати головного болю Блавацькому. На перегляді в охтирському «Нафтовику» зараз також перебуває чимало відомих футболістів, серед яких Іван Козоріз, Артур Карноза, Віталій Нечай та Сергій Сахно.

Сам поєдинок розпочався досить мляво, проте, зважаючи на експериментальність обох складів, чогось видовищного очікувати не доводилось. Хоча й першими нагоду відзначитись втратили «нафтовики», та їх опоненти з Бурштина були набагато ближчими, для того, щоб відкрити рахунок у матчі. Доволі непогано виглядала пара півзахисників Чернов – Семенина, що раз-по-раз, не без допомоги Долотка, розривала захист гостей. Так, в одному з епізодів, Чернову, після пасу потенціального новобранця, забракло лічених сантиметрів, щоб м’яч потрапив у сітку воріт. В наступному - Андрій пробив в руки воротарю після пасу того ж Семенини. Проте намагання бурштинських гравців нав’язати охтирцям свою гру завершилось взяттям їх воріт. На 27-й хвилині зустрічі Дмитро Вітер виявився найспритнішим у штрафному майданчику господарів і технічно перекинув м’яча через «новоспеченого» голкіпера – Мазура. Та це був далеко не останній момент, котрий створили гості в першому таймі. За декілька хвилин до перерви, охтирські футболісти виконавши штрафний змусили Мазура відбити м’яча перед собою, де на добиванні всіх випередив колишній «енергетик» Костянтин Деревльов, який подвоїв рахунок. А практично через хвилину той же Вітер зробив рахунок непристойним.

По перерві, «енергетики», в котрих на відміну від гостей, була підтримка домашніх уболівальників, доклали максимум зусиль щоб відіграти хоча б один м’яч. Найреальніша нагода для цього була у ще одного з новобранців команди, проте Юрченку забракло холоднокровності для завершального удару. До кінця матчу Гордієнко, Семенина та Ципердюк попри свої намагання, не змогли забити хоча б гол престижу. Натомість суперники потугами того ж Дмитра Вітра, котрий у цьому матчі в складі охтирців був, безперечно, найкращим, мали реальну нагоду ще збільшити свою перевагу.