Головна » 2011 » Листопад » 20 » "Кримтеплиця" - "Енергетик" 2-2. Втрачена перемога
14:14
"Кримтеплиця" - "Енергетик" 2-2. Втрачена перемога
Кримтеплиця - Енергетик: 2-2

Голи: Єсип 7, Фальковський 75 - Микуш 10, Боришкевич 41 п.

19 листопада 2011 р. Стадіон Спорт КТ Арена.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)

«Кримтеплиця»: Мисак, Михайлюк, Новотрясов, Комендантов (Луценко, 44), Антонюк, Симончук, Саранчуков (Романенко, 66), Малиш (Микуляк, 52), Бідловський, Єсип, Свінціцький (Фальковський, 57).

"Енергетик": Карпов, Яневич, Лазорик, Деренюк, Соколенко, Ципердюк (Гордієнко, 91), Гребинський, Долотко (Юрченко, 92), Боришкевич (Заїка, 83), Чернов, Микуш (Сікорський, 93).

Попередження: Свінціцкий 38, Новотрясов 71 - Долотко 43, Карпов 90+3.

Останній матч в 2011 році бурштинський "Енергетик" проводив на виїзді в Молодіжному. Місцева "Кримтеплиця" на даний час перебуває в хорошій формі, не програє вже 10 матчів, перегравши при цьому "Говерлу" та "Буковину", а тому вивезти з Криму очки було дуже складно. Проте бурштинські футболісти дали бій кримчанам і здобули нічию.

Зазначимо, що в стартовий склад "енергетиків" повернувся капітан Микола Лазорик, а допомагати Чернову в нападі Микола Вітовський довірив Тарасу Микушу.

Матч почався з атак молодіжненців і вже на 7-й хвилині Богдан Єсип відкрив рахунок. 1-0. На щастя для гостей, вже через три хвилини Тарас Микуш фантастичним ударом в девятку відновив нічийний рахунок. Забитий гол додав впевненості "енергетикам" і вони сміливо йшли в атаки, одна з яких закінчилась призначенням пенальті в ворота "Кримтеплиці". Виконувати вирок знову довірили Боришкевичу і він знову не схибив, забивши свій 3-й мяч за бурштинську команду, що є найкращим показником в цьому сезоні.

В другому таймі "Енергетик" контролював мяч з надією зберегти переможний рахунок, а розлючена "Кримтеплиця" на контратаках намагалася спасти ситуацію. Тренер кримчан Микола Федорко вже до 66-ї хвилини використав всі свої заміни і одна з них стала результативною. На 75-й хвилині Бідловський навісив на Фальковського і той знову відновив рівновагу в матчі. 2-2.

На останніх хвилинах "Кримтеплиця" пішла виривати перемогу і навіть забила гол, який не зарахував арбітр, але "Енергетик" вистояв і на оптимістичній ноті закінчив 2011 рік.
Переглядів: 459 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0