Головна » 2011 » Серпень » 22 » Кубок України. "Десна" - "Енергетик": 0-2
Кубок України. "Десна" - "Енергетик": 0-2

«Десна» (Чернігів) – «Енергетик» (Бурштин) 0:2

На 41-й хвилині Семенина не реалізував пенальті.

Попередження: Панчук Андрій 21, Бриль Олександр 69, Гребінюк Олександр 72, Анеліков Денис 88 - Данищук Віктор 32, Срібний Сергій 60, Деренюк Ярослав 90+2

«Десна»:
Ширяєв, Панчук, Анеліков, Бриль, Павелько, Кобець, Радченко, Гавриленко (Кругляк, 46), Кондратюк, Герасименко (Малєй, 79), Кожем’яченко (Гребінюк, 64).

«Енергетик»: Новак, Мостовий, Яневич, Данищук (Деренюк, 82), Срібний, Юрченко, Акімов (Микуш, 55), Долотко, Чернов, Семенина (Януш, 70), Фурта.

На кубковий матч "Енергетик" вийшов в досить бойовому складі, а господарі вирішили перевірити кілька нових гравців. В першому таймі обидві команди не форсували подій. Перший реальний гольовий момент "енергетики" створили аж на 35 хвилині. Долотко втік на правому фланзі від опікунів, навісив на дальню стійку, звідки Семенина головою скинув кулю на голову Фурті. До воріт було не більше двох метрів, але воротар не вийшов з лінії воріт, сподіваючись, що Павелько і Бриль контролюють ситуацію. Втім Фурта випередив захисників, і лише поперечина врятувала «Десну» від першого голу. Але, як виявилося, поперечина лише відсунула взяття воріт на 5 хвилин.

Пенальті вийшов дуже прикрим, хоча й абсолютно справедливим. Фурта прорвався по лівому флангу і ледь увійшов до штрафного майданчика, як його за всіма правилами відтіснили від м’яча Панчук і Бриль. Останній навіть підняв руки вгору, демонструючи арбітру, що він не торкається суперника верхніми кінцівками. В одну з його піднятих рук і відскочив раптово м’яч. Чи то від горбка на газоні, чи то від ноги напарника по команді. Коротше кажучи, контакт м’яча з рукою бачили всі. Не сперечалися не те що футболісти, навіть трибуни не загули від незадоволення рішенням арбітра.

Ширяєв зумів відбити удар Семенини, але прямо на форварда «Енергетика», який з другої спроби пробив голкіпера «Десни». 1:0. І в перерві слід було очікувати замін від Олександра Дериберина. Несподіванкою вихід Кругляка не став. А от його бліда гра протягом другого тайму – ще й як.

Друга половина зустрічі дуже нагадувала перші півгодини матчу: контроль м’яча «Десною», помилки, мінімум моментів для взяття воріт… «Енергетик» не дуже спішив в контратаки, явно економлячи сили на чемпіонат.

За такої гри «деснянці» самі собі ледь не привезли гол. Бриль віддав пас назад на голкіпера настільки невдало, що Фурті зовсім трошки не вистачило, або вискочити на породні ворота – Ширяєв в останню секунду виніс м’яч з ноги форварда гостей. Втім, Фурта свій гол все ж забив. І знову після жахливої помилки захисту, коли відразу три футболісти «Десни» не розібралися, кому треба грати в епізоді. Фурта прослизнув між ними, підхопив м’яч, вийшов на сам з Ширяєвим… Перший удар чернігівський голкіпер відбив, але з добиванням вже не впорався.

Використано матеріали UA-Футбол

В інших матчах зафіксовані такі результати:

"Говерла-Закарпаття" - "Геліос" - 1:0 (0:0)
Гол: 1:0 - Кучеренко (90+2)

"Украгроком" - "Металург" З - 0:1 (0:0, 0:0, дод. час)
Гол: 0:1 - Цуріков (92)

"Шахтар" С - "Славутич": 4-1
Голи: 1:0 - ? (29), 2:0 - Бермудес (35), 2:1 - Тарасенко (47), 3:1 - Скарлош (67), 4:1 - Перін (80)

"Словхліб" - ФК "Одеса": 1-0
Гол: 1:0 - Фоміч (90)

"Сталь" Д - "Макіїввугілля" 1:0

"Кремінь" - "Гірник" 2:0

"Скала" - "Арсенал" БЦ: 0-2

"Берегвідейк" - "Нафтовик-Укрнафта" - 1:0 (1:0)
Гол: 1:0 - Теплий (15)

ФК "Львів" - "Зірка": 1-3
Голи: 0:1 - Кочур (1-пен), 0:2 - Дурай (58), 1:2 - Чапко (67), 1:3 - Гулордава (88)

"Енергія" - МФК "Миколаїв": 0-4

"Прикарпаття" - ФК "Полтава": 1-2

"Сталь" А - ПФК "Севастополь" 0-1
Гол: 0:1 - Танчик (33)

ПФК "Суми" - "Кримтеплиця" 3-1
Голи: 1:0 - Мельник (39), 2:0 - Шинко (53), 3:0 - Ковальчук (90), 3:1 - Фальковсський (79)
Переглядів: 478 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0