Головна » 2011 » Жовтень » 11 » "Миколаїв" - "Енергетик": 2-0. "Корабели" перервали невтішну серію
13:35
"Миколаїв" - "Енергетик": 2-0. "Корабели" перервали невтішну серію
"Миколаїв" - "Енергетик": 2-0

Голи: Родевич 75, Ліщук 78 пен

Попередження: Іванов (29), Маткевіч (67)- Чернов (74), Гребинський (76), Ципердюк (80), Юрченко (90+1)

МФК «Миколаїв»: Пацюк, Зелді, Волков, Колодін (Лисицин, 62), Іванов, Чаус (Папіровіч, 83), Тарасенко, Маткевіч, Гудзікевіч (Зарічнюк, 46), Ковальов (Родевіч, 60), Ліщук. Запасні: Бобров, Тропін, Голенков. Тренер - Р. Забранський.

«Енергетик»: Карпов, Данищук, Лазорик, Юрченко, Соколенко, Гребинський, Долотко (Ципердюк, 79), Чернов, Януш (Микуш, 85), Семенина (Яневич, 78), Сікорський (Гордієнко, 63). Новак, Деренюк, Заїка. Тренер - М. Вітовський.

5 жовтня, Центральний міський стадіон, 22 градуса, 4000 глядачів.

Арбітри: А. Ноздрачев (Харків), Ю. Волков (Сімферополь), Д. Шаличев (Суми), Р. Калита (Миколаїв). Інспектор ФФУ: Н. Тихонов (Донецьк).

До цієї зустрічі МФК «Миколаїв» зіграв з «Енергетиком» у першій лізі чотири матчі - в сезонах 2006/07 і 2007/08. Матчі в Миколаєві закінчилися нічийними результатами 0:0, а в гостях миколаївці двічі програли з рахунком 0:1. Таким чином, в майбутній зустрічі команда господарів поля мала можливість не тільки забити перші роки у ворота «Енергетика», а й здобути першу перемогу. Через дискваліфікацію за «Миколаїв» у цьому матчі не грали Литовченко і Бровкін. Про важливість зустрічі говорити навряд чи потрібно: суперники ведуть боротьбу за «виживання» в першій лізі. І в таких матчах, як прийнято говорити, розігрувалося шість очок.

Але хід першого тайму змусив засумніватися в тому, що миколаївці отримають перемогу: надто вже добре виглядав «Енергетик». В атаці гості діяли великими силами, грали розмашисто і зовсім не були схожі на одного з аутсайдерів чемпіонату. Запам'яталися удари Семенина і Сікорського, коли лише вмілі дії воротаря Пацюка і футбольне щастя вберегли «Миколаїв» від неприємностей. Найнебезпечніший момент вболівальники побачили на 30-й хвилині: після удару Соколенко за команду господарів поля зіграла поперечина. В активі «Миколаєва» була інтенсивна гра на різних ділянках поля, але в нападі особливо похвалитися було, в принципі, і нічим. Ліщук бив головою - м'яч пройшов вище мети, було ще два-три напівмоменти ... Гудзікевіч грав старанно, але було помітно, що після травми йому ще непросто. Як наслідок - після перерви на поле замість нього вийшов Зарічнюк.

Початок другої половини матчу було за миколаївцями, вони заграли свіже та активніше. Але і цей порив дуже швидко вичерпався, гості знову повели свою гру, змусивши знову переживати вболівальників місцевої команди. Знову на вістрі атаки у «енергетиків» вже знайомі нам по першому тайму Сікорський і Семенина.

Уболівальникам така гра не подобалася. І вони справедливо почали впливати на своїх футболістів. Чесно слід визнати - давно так несамовито не підтримували трибуни команду рідного міста! Необхідність змін відчув і головний тренер Забранський, відправивши на поле нападаючого Олексія Родевіча і дебютанта команди 30-річного Євгена Лісіцина. Саме Лісіцин і виявився причетним до першого голу: після його удару миколаївці отримали право на кутовий. Після короткої передачі Родевіч головою завдав удару, Карпов (повернувся в «Енергетик» після виступів за «Миколаїв») торкнувся м'яча, але відбити його був не в силах - 1:0. Через три хвилини стадіон радів знову: Ліщук заробив пенальті і сам же його реалізував - 2:0. А далі вболівальники побачили саме ту гру, яка захоплює дух і приносить насолоду. «Енергетик» пішов вперед, оголюючи тили. А господарі, граючи на куражі, ще не раз були близькі до того, щоб забити ще. 2:0 - виграш «Миколаєва» у цікавому та змістовному матчі. Уболівальники аплодували і перебували в ейфорії. А ми подякуємо за хороший футбол і команду з Бурштина: з такою грою команді цілком під силу поліпшити свої турнірні показники.