Головна » 2016 » Жовтень » 8 » "Нептун-Покуття" – НФК "Бурштин": 1-4

"НЕПТУН-ПОКУТТЯ" ЗАБОЛОТІВ – НФК "БУРШТИН"– 1:4 (ЮНАКИ – 0:1)

БУРШТИН (юнаки): 21.Володимир Сапій, 17.Валентин Куртянік, 14.Олександр Януш, 3.Богдан Семенович, 4.Роман-Олексій Федунишин, 8.Степан Любунів, 16.Ярослав Юрик, 13.Олег Захар, 15.Ігор Луців, 10.Святослав Віцько, 11.Володимир Веренка (к).

Гол: Юрик, 10.

БУРШТИН (дорослі): 12.Андрій Бендер, 18.Ярослав Деренюк,  5.Ярослав Пархуць, 6.Тарас Мельничук (3. Роман Сигут, 60), 8.Тарас Воробець - 15.Володимир Британ, 13.Тарас Гриців (17.Роман Андрухів, 80), 16.Олексій Федорюк, 7.Андрій Чернов, 14.Володимир Купчев, 2.Ігор Цимбалістий (к).

Голи: Деренюк, 40, Цимбалістий, 48, 90+1, Чернов, 51 - Деренюк, 53 - автогол.

На поєдинок дев’ятого туру бурштинці вирушили до селища Заболотів, що у Снятинському районі. Команда "Нептун-Покуття" міцний середняк, який минулого сезону фінішував на шостому місці, а юні футболісти Заболотова здобули "бронзу" молодіжної першості. Досить стабільно виступають наші суперники і в цьому сезоні, займаючи восьме місце. Проте за надзвичайно щільної турнірної таблиці одна перемога змогла б змістити їх у лідери першості.

Поєдинок юнаків завершився мінімальною перемогою бурштинців. Єдиний гол у матчі забив на десятій хвилині Ярослав Юрик.

У матчі дорослої команди глядачі чекали на гол аж до сорокової хвилини, проте на розчарування місцевої публіки м’яч влетів саме у ворота їхніх улюбленців. Ярослав Деренюк підключившись до атаки записав на свій рахунок дебютний гол за команду. 0:1!

Не встигли глядачі заболотівського стадіону зайняти свої місця після перерви, як капітан нашої команди Ігор Цимбалістий збільшив перевагу. Трапилось це на сорок восьмій  хвилині матчу. 0:2!

Другий гол на стільки деморалізував суперників, що через три хвилини м’яч ще раз побував в воротах господарів поля. Автор голу  Андрій Чернов. 0-3!

Спробувавши забити хоча б гол престижу заболотівці провели декілька непоганих атак. Одна з яких завершилась взяттям воріт Андрія Бендера. Ярослав Деренюк, зрізавши м’яч у власні ворота, оформлює своєрідний «дубль». 1-3!

Вже в компенсований час Ігор Цимбалістий забивши вдруге ставить крапку в цій непростій зустрічі. 1-4!

Анонс турніру по міні-футболу!

Запрошуємо усіх охочих віком до 18 років, прийняти участь у турнірі по міні футболу під назвою "Осінній кубок міста Бурштин" за підтримки воїнів АТО.

Турнір відбудеться 15.10.2016 року в 10:00. Збір команд на штучних полях стадіону "Енергетик".
Формат змагань: 5 польових + воротар
Головним призом буде: кубок та м'яч з підписами гравців НФК "Бурштин"

А ось поєдинок 1/4 фіналу розіграшу Кубка області, який НФК «Бурштин» зіграє з ФК «Карпати» Брошнів-Осада перенесено. Його зіграють 26 жовтня!!!

Переглядів: 504 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0