Головна » 2016 » Вересень » 18 » НФК "Бурштин" - "Арсенал" Вербовець: 6-1
НФК "Бурштин" - "Арсенал" Вербовець: 6-1

НФК "БУРШТИН" – "АРСЕНАЛ" ВЕРБОВЕЦЬ – 6:1 (ЮНАКИ – 5:0)

Місто Бурштин. Стадіон «Енергетик». 1400 глядачів.

БУРШТИН (юнаки): 91. Андрій Мазур (21.Володимир Сапій, 53), 4.Валентин Куртянік, 14.Олександр Януш, 3.Богдан Семенович (18.Денис Вівсяник, 74), 6.Ярослав Юрик (9.Андрій Федорів, 56), 7.Роман Паук, 8.Степан Любунів, 16.Тимуш Валентин (5.Андрій Сорочинський, 68), 10.Святослав Віцько, 15.Ігор Луців (13.Олег Захар, 41), 11.Володимир Веренка (к) (17.Роман Веселовський, 68).

Голи: Луців, 6, Веренка, 23, 50, Захар, 78, Любунів, 79.

БУРШТИН (дорослі): 12.Андрій Бендер (1.Олег Дволятик, 77), 18.Ярослав Деренюк (3. Роман Сигут, 64), 5.Ярослав Пархуць, 6.Тарас Мельничук, 8.Тарас Воробець - 13.Тарас Гриців, 10.Роман Виноградов (16.Олексій Федорюк, 53), 15.Володимир Британ, 7.Андрій Чернов (11.Роман Торган, 59), 14.Володимир Купчев (7.Тарас Метенька, 69), 2.Ігор Цимбалістий (к) (4.Юрій Ліщук, 83).

Голи: Купчев, 22, 45, Цимбалістий, 41 (пен), 58, Гриців, 55, Британ, 76 - Сусак, 41.

В день 462-ї річниці міста, в Бурштин завітала футбольна команда з села Вербовець, що неподалік Косова, яка на момент матчу займала одинадцяту позицію в турнірній таблиці.

Оскільки, після відродження футбольної команди стадіон «Енергетик» стала відвідувати неймовірно велика кількість глядачів, тому футболісти в цей день були просто змушені подарувати своїм прихильникам незабутні емоції та повернути собі лідируючі позиції першості...

Спершу на поле вийшли юнаки та справились з поставленою задачею на відмінно, забивши у ворота суперників п’ять сухих голів. Отже, після завершення шостого туру молодіжка, завдяки своїй перемозі та поразці ровесників з села Бовшів у Павлівці, одноосібно посідає перше місце.

Наступними естафету перейняла доросла команда. Багаточисленна публіка, що зібралась на стадіоні, немов завмерла в очікуванні забитих голів, проте не так сталося як гадалося! Бурштинці  вирішили зберегти інтригу якнайдовше. Більше того, усім на подив, перший небезпечний момент виник саме біля воріт нашої команди. На четвертій хвилині матчу, після прориву по лівому фланзі гравця «Арсеналу», Андрій Бендер у видовищному стрибку перервав перспективний для суперника навіс у карну зону.

Перший справді вартий уваги момент біля воріт суперника, виник аж на двадцять другій хвилині, проте відразу завершився взяттям воріт. Ігор Цимбалістий вирішив перевірити пильність воротаря суперників ударом метрів з двадцяти. Кіпер на удар зреагував, але впоратися до кінця з ним не зміг, чим відразу скористався Володимир Купчев, який опинився в потрібному місті в потрібний момент та добив м’яч у сітку воріт. 1:0!

Трохи згодом, капітан команди знову втратив непогану нагоду відзначитись після навісу Романа Виноградова. Непоганим ударом запам’ятався також Тарас Воробець. В подальшому гра проходила без особливих загострень. Іноді глядачі на стадіоні встигали навіть занудьгувати. Та тривало це лише до сорокової хвилини…

За п’ять хвилин до завершення першої половини гри відбулась кульмінація матчу, яка й змусила бурштинців заграти по-іншому. Після чергової невиразної атаки наших футболістів, воротар гостей сильно вибив м’яч в поле, де той, декілька разів відбившись від газону та перескочивши наших захисників, потрапив у штрафний майданчик нашої команди. Поки бурштинські оборонці роздумували хто ж повинен вибити м’яч, з-за їх спин вискочив нападник «Арсеналу» та точним ударом змусив капітулювати Бендера. 1:1!?

Після такого розвитку подій бурштинці неначе прокинулись, та за час, що залишився, створили більше гостроти, аніж за весь проміжок часу до цього. Вже в першій атаці черговий удар Цимбалістого воротар не без перешкод перевів на кутовий. А подачу з кутового зупинив рукою хтось із гравців команди суперника. Пенальті! Цимбалістий! 2:1!

В наступній атаці, уже в компенсований до першого тайму час на простріл з лівого флангу відгукнувся Купчев, та чітким ударом з лінії воротарського майданчика оформив дубль. 3:1!

Друга сорокап’ятихвилинка також розпочалась з атак нашої команди. Втретє в матчі з ударом Цимбалістого впорався воротар. Приємно те, що й втретє після цього він змушений був виймати м’яч з сітки власних воріт. Автором голу після подачі кутового цього разу став Тарас Гриців, який за збігом обставин вдруге у цьому сезоні відкриває лік забитим голам за бурштинську команду. 4:1

Ще за дві хвилини непогана комбінація бурштинців завершилась ударом Андрія Чернова – не точно. А на п’ятдесят сьомій хвилині матчу «віддавати борг» поспішив Купчев, який обігравши на правому фланзі двох гравців, виконав націлену передачу на Цимбалістого. Ігор вкотре довів, що вміє реалізовувати подібні моменти. 5:1!

Фінальною крапкою у матчі став гол Володимира Британа, який довів свої старання у матчі до логічного кінця. Отже, перемога 6:1, за підсумками шостого туру, повертає бурштинцям третю сходинку у турнірці. Завдяки виїзним нічийним результатам бовшівської «Касової» і кутських «Карпат» розрив між проміжними лідерами змагань та НФК «Бурштин» становить три очки, при тому, що наша команда зіграла на один поєдинок менше.