Головна » 2017 » Травень » 15 » НФК "Бурштин" – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – 4:0
НФК "Бурштин" – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – 4:0

НФК "Бурштин" – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) – 4:0

Голи: Коржук  (3), Чернов.

НФК "Бурштин" – "Гуцульщина-ДЮСШ" (Косів) (Юнаки) – 2:1

У 20-му турі першості області бовшівська "Касова" поступилися у Тисмениці, а НФК "Бурштин" переміг косівську "Гуцульщину-ДЮСШ". Таким чином розрив між лідерами скоротився до семи очок.

Бурштинські футболісти у цей святковий день(День матарі) подарували перемогу своїм уболівальникам. У першому таймі наша команда ,з перших хвилин впенено контролювала мяч і проводила більше часу в атаці,
чим саме заставляла суперника помилятися в обороні. І результат не заставив себе чекати, після порушення правил перед штрафним майданчиком суддя ставить штрафний , яким вдало скористався Ігор Коржук чудовим ударом поклав мяч прямо у кут воріт.(1-0). Суперник час від часу перехоплював ініціативу, але все проходило без небезпечних моментів біля наших воріт. Уболівальники вимагали видовища від Бурштинських футболістів,
адже ми грали вдома. І вже після першого тайму, бурштинці перемагали із рахунком 2:0 (Голи забивав Ігор Коржук). У другій половинині гри, команда заграла у хороший футбол. Гострі атаки, перехоплення м`яча у середині поля, збалансований контроль та перекриті зони , що не дозволили атакам суперників виглядали небезпечними. Після чергової атаки Бурштина третій гол забиває Ігор Коржук. Після забитого голу Бурштинці вже не відчували гостроти з боку опонентів і йшли тільки вперед. Були моменти, були удари, але забити вдалось після виходу на рандеву з голкіпером косіва. Чернов Андрій впевнено реалізував цю нагоду перекинувши воротаря .