Головна » 2016 » Жовтень » 26 » НФК "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада - 1-0
НФК "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада - 1-0

НФК "БУРШТИН" - "КАРПАТИ" БРОШНІВ-ОСАДА – 1:0

26.10.2016. Кубок області. 1/4 фіналу.

Місто Бурштин. Стадіон «Енергетик». 100 глядачів.

БУРШТИН: 12.Андрій Бендер, 18.Ярослав Деренюк, 16.Олексій Федорюк, 5.Ярослав Пархуць, 8.Тарас Воробець, 3.Роман Сигут -  13.Тарас Гриців, 11.Роман Торган, 15.Володимир Британ, 7.Андрій Чернов (10.Володимир Веренка, 89), 14.Володимир Купчев, 2.Ігор Цимбалістий (к).

Гол: Гриців, 22.

Хто б там що не говорив, та такого сильного суперника в бурштинської команди ще не було! Домінування гостей відразу ж стало помітним. Зі стартових хвилин суперники втратили щонайменше дві реальні нагоди відкрити рахунок. А як гласить неписане футбольне правило: «не забиваєш ти - забивають тобі!» Тарас Гриців підчатувавши воротаря суперників, який вийшов з воріт, потужним ударом метрів з двадцяти п’яти закинув м’яча йому «за комірець». 1:0! Цей момент й став ключовим у звітному поєдинку, адже після нього обидві команди кардинально перебудували свою гру. Запекла боротьба велась на кожному клаптику футбольного поля. Час від часу, то в однієї, то в іншої команди виникали гострі моменти. Вартий уваги спірний епізод, який виник у другому таймі. Після подачі кутового знову пробивав Гриців і м’яч вдруге перетнув лінію воріт. Захисники швидко вибили м’яч, а боковий арбітр промовчав! Варто також відзначити дебют лідера та капітана молодіжки Володимира Веренки у складі дорослої команди

Та незважаючи навіть на це, наші хлопці в чесній та безкомпромісній боротьбі здобули путівку до півфіналу змагань, який відбудеться уже наступного року.

Можливими суперниками в 1/2 фіналу стали "Гал-Вапно" (Галич) і "Карпати" (Кути). Ще одна команда визначиться 02.11.2016 р в матчі ФК "Калуш" (Калуш) – "Оскар" (Підгір'я).

Переглядів: 479 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0