Головна » 2017 » Червень » 23 » НФК "Бурштин" – "Касова" Бовшів: 4-1! Чемпіони!
НФК "Бурштин" – "Касова" Бовшів: 4-1! Чемпіони!

НФК "Бурштин" – "Касова" Бовшів: 4-1

25.06.2017. 17:00:00
Енергетик Бурштин
1500 глядачів, t°: 27

Голи: 1:0 Тарас Воробець (7), 2:0 Іван Ципердюк (14, пенальті), 2:1 Сергій Шпільчак (15), 3:1 Андрій Голей (27), 3:1 Іван Ципердюк (86, нереалізований пенальті), 4:1 Іван Ципердюк (90+2)

НФК "Бурштин": А. Бендер, О. Федорюк, Деренюк, Воробець (к) (Пархуць, 90), В. Британ, Голей, І. Ципердюк,  А. Кукурудз, А. Тітунін (Вітовський, 53), А. Чернов, А. Драган (Головінський, 50).

В першості області сезону 2016/17 р. інтрига протрималася до останнього туру, в якому сусіди на стадіоні "Енергетик" мали визначити, хто стане чемпіоном. Краще турнірне становище було в Бовшова, якому було достатньо нічиєї, а от "Бурштину" потрібна тільки перемога...

Вже на початку матчу два голи залетіло в ворота Бовшова... Спочатку приголомшив гостей на 6-й хвилині Тарас Воробець, а практично через десять хвилин Іван Ципердюк подвоїв рахунок. 2-0. Дальше потрібно було довести розпочате до логічного завершення. Навіть гол Бовшова не додав інтриги, бо вже на 28-й хвилині Голей з штрафного практично нокаутує "Касову". До останніх хвилин на табло тримався рахунок 3-1, але ефектну крапку поставили саме господарі. 4-1 і дубль оформлює Ципердюк.

Феєрія, святкування, адже сьогодні крім реваншу за поразку в першому колі був здобутий перший трофей, відповідно бурштинці приєднуються до кращих команд області. Після фінального свистка команду вітали тренери, керівництво команди, голова правління клубу Богдан Йосипович Максимчак та мер міста Роксолана Джура, яка з іншими меценатами допомогали команді (Андрій Іваськів, залучались і місцеві бізнесмени. Це Володимир Федорняк (магазин «Електрон»), Ярослав Сенчина («Гулівер»), підприємці Володимир Рипецький (кафе «Каліфорнія»), Василь Бублінський. Інформаційну підтримку здійснювали ТРК «РАІ» (Русиняк Андрій та Русиняк Володимир) та газета «Бурштинський вісник»).

Дякуємо всім причетним до такого свята і бажаємо нових перемог в еліті обласного футболу та повернення до професійного футболу...

Юнаки також перемогли "Касову" 3-1, а чемпіонство здобули достроково.

НФК Бурштин-юн  - "Касова" юн: 3-1

Голи: 1:0 Степан Любунів (34), 2:0 Ярослав Юрик (39, пенальті), 3:0 Микола Леник (46), 3:1 Петро Курдидик (48)

НФК "Бурштин"(Юнаки): Сапій (Мазур, 41, Іваськевич, 62), Куртянік, Януш, Семенович, Мазурик (Федунишин, 50), Любунів, Ясінський, Юрик, Віцько (Захар, 57) , Леник, Веренка.

Микола Леник став кращим бомбардиром турніру юнаків - 35 голів, в Володимира Веренки - 32.

Фото з групи в фейсбуці за посиланням: Група НФК "Бурштин" в фейсбуці

Переглядів: 1152 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/1