Головна » 2016 » Жовтень » 15 » НФК "Бурштин" – "Покуття" Снятин - 6:0

НФК "БУРШТИН" – "ПОКУТТЯ" СНЯТИН – 6:0 (ЮНАКИ – 5:0)

БУРШТИН (юнаки): 91.Андрій Мазур (21.Володимир Сапій, 24), 17.Валентин Куртянік, 14.Олександр Януш (9.Андрій Федорів, 64), 3.Богдан Семенович (2.Василь Іваськевич, 78), 4.Роман-Олексій Федунишин, 16.Ярослав Юрик (5, Андрій Сорочинський, 72), 8.Степан Любунів, 6.Валентин Тимуш, 10.Святослав Віцько (15.Володимир Глущенко, 78), 7.Ігор Луців,11.Володимир Веренка (к).

Голи: Веренка, 8, 55, 73, Тимуш, 44, Федунишин, 75.

БУРШТИН (дорослі): 12.Андрій Бендер (1.Олег Дволятик, 77), 18.Ярослав Деренюк (9.Богдан Кашуба, 61), 16.Олексій Федорюк, 5.Ярослав Пархуць, 8.Тарас Воробець -  13.Тарас Гриців, 11.Роман Торган (10.Роман Виноградов, 56), 15.Володимир Британ (3.Роман Сигут, 80), 7.Андрій Чернов (4.Юрій Ліщук, 80),  14.Володимир Купчев, 2.Ігор Цимбалістий (к) (17.Роман Андрухів, 66).

Голи: Цимбалістий, 9 (пенальті), 30, 31, 34, Купчев, 15, Гриців, 55.

За центральним поєдинком десятого туру першості, котрий проводився на стадіоні «Енергетик» уважно спостерігала чи не вся футбольна громадськість області. Річ у тім, що цього разу бурштинцям випало «помірятись силами» з командою, яка перед матчем посідала четверту сходинку у турнірній таблиці і своїми попередніми результатами викликала чимало розмов в колах футбольних «експертів».

Незважаючи навіть на те, що поєдинок проводився у надзвичайно холодну погоду, підтримати своїх улюбленців прийшло близько двох сотень бурштинських вболівальників, яким випала честь спостерігати за феєрією голів обох бурштинських команд.

У матчі молодіжних складів усіх цікавило три конкретних питання: скільки голів заб’ють наші юніори цього разу, на скільки голів збільшить свій бомбардирський доробок Володимир Веренка ,і чи випадково в цьому матчі не пропустять наші перший гол в сезоні?

Отже, наші молоді футболісти забили п’ять «сухих» голів у ворота «Покуття», три з яких на рахунку Веренки. Ще два м’ячі забили Валентин Тимуш та Роман-Олексій Федунишин. Обидва футболісти відзначились дебютними голами за команду. Суха серія нашої команди за підсумками десяти турів першості складає вже 810 хвилин. Її ділять два воротарі Володимир Сапій (504’) та Андрій Мазур (306’).

Поєдинок дорослих команд, до якого була надзвичайно підігріта увага, втратив свою інтригу вже на початку матчу…

З перших хвилин зустрічі бурштинці з неймовірною завзятістю накинулись на ворота снятинської команди. Вже на старті матчу вони могли відзначитись щонайменше тричі. На другій хвилині Тарас Гриців у притаманному йому стилі пробивав з дальньої дистанції – м’яч просвистів над воротами. У двох наступних епізодах гостей виручила поперечка. Спершу після пасу Британа потужним ударом потурбував каркас воріт гостей Ігор Цимбалістий, а через дві хвилини Володимир Купчев пробивав головою, проте м’яч ковзнувши  по поперечці, приземлився на сітку воріт суперників. Хороші нагоди були також у Гриціва та Воробця, але удар першого вчасно заблокував захисник, а подача іншого з штрафного, яка перетворилася на прямий удар по воротах, ледь не завершилась взяттям воріт.

На дев’ятій хвилині матчу прорив Купчева грубо зупинили суперники у власній штрафній зоні. Арбітр без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті бездоганно виконав капітан Ігор Цимбалістий. 1:0!

Перший момент біля воріт нашої команди виник аж на дванадцятій хвилині. Після фолу Торгана на прямий удар зі штрафного наважився Малярчук, та Андрій Бендер не залишив суперникам жодної надії.

На п’ятнадцятій хвилині бурштинці організували другий гол. Володимир Купчев, вкотре прорвавшись до штрафної, сильно пробив по воротах - м’яч з лінії воріт винесли захисники, але епізод на цьому не завершився… М’яч потрапив до Британа, який не вагаючись відразу ж відправив його назад у карну зону. Купчев знову довів, що на випередженні йому рівних немає! 2:0!

Пропустивши другий гол снятинці знову спробували відігратися. На вісімнадцятій хвилині Голей пробив метрів з двадцяти п’яти по центру воріт, та як і в першому епізоді Бендер зіграв надійно. А через дві хвилини Малярчук знову пробивав зі штрафного приблизно з тієї ж позиції – м’яч пройшов повз стійку.

Ближче до середини першого тайму гра трохи заспокоїлась. Футболісти обох команд почали більше комбінувати. Темп гри вже не нагадував той, що був на початку матчу. Але це, напевно, була така задумка головного тренера бурштинців Володимира Рудницького, який постійно щось підказував своїм підопічним з лінії технічної зони… А як тоді ж і ще пояснити три голи Цимбалістого, що  влетіли у ворота «Покуття» на протязі чотирьох хвилин?

Події розвивались з такою швидкістю, що не встигли вболівальники на трибуні потішитись третім голом, як у ворота суперників влетів четвертий, а за ним і п’ятий. Отож, про все по порядку…

На тридцятій хвилині відрив Цимбалістого завершився потужним ударом у лівий кут воріт. 3:0! Не встигли гості вивести м’яча за центральне коло, як відразу ж зіткнулись з неймовірним пресингом бурштинської команди, який і призвів до обрізки півзахисника поблизу власної штрафної. М’яч підхопив капітан команди і дальнім ударом перекинув воротаря та захисника, які намагались виправити ситуацію. 4:0! А ще через дві хвилини Ігор відгукнувся на закидання когось із партнерів, та підхопивши м’яч на лівому фланзі і обігравши воротаря, вколотив його точно в дальній кут воріт. 5:0!

Під завісу першої половини гри обидві команди ще втратили щонайменше по одному шансу потішити своїх прихильників голами. З ударом Голея знову впорався Бендер, а потужний постріл Воробця кіпер гостей відбив кулаками на Цимбалістого, який в динаміці епізоду пробив головою вище воріт.

Другий тайм розпочався не так активно як перший. Іноді бурштинці дозволяли собі грати технічно, а в деяких моментах, навіть дещо нахабно по відношенню до суперника. Та що ж там казати, рахунок на табло дозволяв їм це робити. На п’ятдесятій хвилині запам’ятався удар Андрія Чернова, після якого м’яч просвистів над поперечкою воріт. А ще через п’ять хвилин за свою активність був винагороджений Тарас Гриців, який після подачі кутового замкнув передачу точно в кут воріт суперника та встановив остаточний рахунок матчу. 6:0!

Після шостого голу тренер вирішив дати можливість відпочити ключовим гравцям, та виконав всі можливі заміни, що неймовірно знизило темп гри. Все що запам’яталося збоку суперників, то це удари Андрія Голея та одного з кращих бомбардирів цьогорічної першості Володимира Романюка. Але забити хоча б гол престижу снятинці так і не змогли. Натомість бурштинці повторили клубний рекорд вдруге поспіль, здобувши домашню перемогу з рахунком 6:0.