Головний арбітр: Мартін Аткінсон (Англія)

Німеччина: Нойєр (к) – Гьоведес, Ж. Боатенґ, Мустафі, Гектор – Кедіра, Крос – Т. Мюллер, Йозіль, Дракслер (Шюррле 78) – Ґьотце (Швайнштайґер 90)

Україна: П’ятов – Артем Федецький, Хачеріді, Ракицький, В. Шевчук (к) – Степаненко – Ярмоленко, С. Сидорчук, В. Коваленко (Зінченко, 72), Коноплянка – Зозуля (Є. Селезньов 66)

Тренер – Михайло Фоменко

Судді: Аткінсон – Малларкі, Чілд – Олівер, Повсон (усі – Англія)

Попередження: Коноплянка 68

Михайло Фоменко в першому матчі збірної на Євро здивував хіба появою в старті юного Коваленка,  який вийшов замість Руслана Ротаня, що відіграв майже весь відбір крім матчів проти Словенії. Дорогу молоді - ніби все логічно, тим більше, що Коваленко грав стабільно за "Шахтар", який дійшов до півфіналу Ліги Європи.

Україна мала багато моментів (Коноплянка, Хачеріді, Ракицький, Ярмоленко забив гол, але його не зарахували), проте німці мали їх ще більше. Один забили на 19-й, а другий на останній хвилині, коли українці пішли відіграватися. Поразка з грою, яка давала надію....

16.06.2016 Пн Ірландія - Україна: 2-0

Євро-2016. Група С. Другий тур

16 червня. Ліон. «Стад де Ліон»

Головний арбітр: Павел Краловець (Чехія)

Україна - Північна Ірландія 0:2

Голи: Макаулі 49, Макгінн, 90+6

Україна: П’ятов – Артем Федецький, Хачеріді, Ракицький, В. Шевчук (к) – С. Сидорчук (Гармаш 76), Степаненко – Ярмоленко, В. Коваленко (О-др Зінченко 83), Коноплянка – Є. Селезньов (Зозуля 71)

Північна Ірландія: Макґоверн – Аарон Г’юз, Кеткарт, Макаулі, Джонні Еванс – С. Девіс (к) – Дж. Ворд (Макґінн 69), К. Еванс (Макнейр 90+1), Норвуд, С. Даллас – Вашинґтон (Маґенніс 84)

Тренер Макл О’Ніл

Судді: Краловець – Слишко, Мокруш – Арделяну, Патак (усі – Чехія)

Попередження: Є. Селезньов 40, Сидорчук 67 – Ворд 63, Даллас 87

Матч, на який українці покладали найбільші надії, закінчився грандіозним розчаруванням. Тренер північних ірландців досить серйозно оновив склад, Фоменко змінив Зозулю на "годувальника сімї" Селезньова. Проте Євген не дуже чимось запамятався проти кремезних британців, не було зовсім помітно Ярмоленка, пробував розхитати оборону  суперників лиш Коноплянка, часто зміщувався в центр, часто вигравав мячі і кілька раз пробив ще Сидорчук і....це все... Потужна злива з градом стала повтором і нагадуванням про домашнє Євро і гру в Донецьку проти французів, яку ми програли 0-2. Тепер з більшістю донецьких футболістів в складі ми програли 0-2 в Франції. Перший гол забили з штрафного головою (проспав Хачеріді), другий знову на останніх хвилинах... Ми стали першою командою, яка вилітає достроково...

21.06.2016 Україна – Польща 0:1

Чемпіонат Європи-2016. Груповий турнір. Третій тур

21 червня. Марсель. «Стад Велодром»

Гол: Блащіковскі 54

Україна: П’ятов – Артем Федецький, Хачеріді, Кучер, Бутко – Ротань (к), Степаненко – Ярмоленко, Зінченко (Віктор Коваленко 73), Коноплянка – Зозуля (Тимощук 90+2)

Польща: Фабіаньскі – Ціонек, Ґлік, Паздан, Єджейчик – Йодловец, Криховяк – Зеліньскі (Блащіковскі 46), Капустка (Ґросіцкі 71) – Мілік (Стажиньскі 90+3) – Р. Левандовскі (к)

Тренер – Адам Навалка

Судді: С. О. Моен – Гаґлунд, Андас – К. Г. Йонсен, Едвартсен (усі – Норвегія)

Попередження: Ротань 25, О-др Кучер 38 – Капустка 60

Матч з поляками вже нічого не вирішував для двох команд, але шалена критика української команди заставила зібрати всі сили в кулак і спробувати показати характер. Тренер Михайло Фоменко зробив кілька замін, Ракицького і Шевчука у захисті змінили Кучер та Бутко, в центрі півзахисту вийшов Руслан Ротань, який став кращим гравцем матчу. Тренер поляків Адам Навалка дав відпочити Кубі Блащіковскі та Піщеку.

Поляки почали дуже агресивно, але Україна, стримавши натиск відповіла хорошими моментами: Ярмоленко не реалізував вихід сам на сам, мали шанси Ротань, Коноплянка, Зінченко та Зозуля. За доволі рівної гри українці все ж пропустили на 54 хвилині, а забив Куба Блащиковскі, який вийшов на заміну. Відігратися наша команда не змогла і стала єдиною на Євро-2016, яка не забила жодного мяча. Ще більше критики отримав тренер, який на останній хвилині випустив замість Зозулі Тимощука, "викинувши білий прапор" своєї неспроможності. Крім воротарів Бойка і Шевченка жодної хвилини не зіграли динамівець Сергій Рибалка та гравці "Зорі" Луганськ Караваєв і Будківський.

Переглядів: 497 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0