Головна » 2010 » Квітень » 7 » «Нива» Тернопіль – «Енергетик»: 2-2. Знову без перемоги...
17:57
«Нива» Тернопіль – «Енергетик»: 2-2. Знову без перемоги...

«Нива» Тернопіль – «Енергетик»: 2-2

"Нива": Вірковський, Лівіцький, Біскуп, Огаль, Білик, Вонс, Петрик, Сокіл, Майдан, Єжижанський, Скакун

"Енергетик": Хомин, Прокопович, Лазорик, Срібний, Данищук, Гребинський, Василів, Семенюк, Чернов, Микуш, Гордієнко.

Голи: Вонс 9, Сокіл 25 – Микуш 19, Гребинський 22

Сьогоднішній матч викликав в вболівальників серйозний інтерес. Бурштинську команду в Тернопіль приїхали підтримати їх вболівальники. «Нива» програла свої останні 7 матчів з рахунком 1-16, а останній раз команда здобувала очки ще 10 жовтня минулого року. Важка економічна ситуація не дозволила тернопільцям підсилити команду в зимове міжсезоння. Проте якщо згадати, що «Енергетик» вдома зіграв нічию саме з аутсайдерами «Прикарпаттям», «Нивою» та ФК «Харків», можна було припустити що гра для бурштинської команди буде важкою. Не додавав радості і той факт, що «Енергетик» святкував останній раз перемогу в офіційному матчі ще 27 вересня, коли обіграв овідіопольський «Дністер». Тому обидві команди надіялися взяти очки.

Матч активніше розпочала бурштинська команда, почала контролювати більше м’яч і створювати моменти. Проте, першим відзначились господарі. Ігор Вонс з 25 метрів влучив точно під поперечину. Микола Хомин був безсилий. «Нива» мала шанс подвоїти рахунок, проте удар з кутового був неточний. А вже на 19 хвилині кутовий біля воріт «Ниви» закінчився голом. Провалився центр захисту господарів. Перший удар захисники вибили вже з лінії воріт, однак на добивання поспів Тарас Микуш, який забив вже у порожні ворота.  «Енергетики» пішли вперед і після несильного удару воротар "Ниви" не зафіксував мяч в руках, а Гребинський добив вже у порожні ворота. 1-2. Проте коли здавалось, що тернопільська команда просто «посипеться», гравці «Ниви» проявили характер. Тернопільська команда заробила штрафний, Білик відкинув мяч на Петра Сокола, той з кута штрафної закрутив мяч у ліву девятку! 2-2. Забитий гол серйозно розлютив «Енергетик» і бурштинська команда почала створювати небезпечні моменти один за одним.  Гребинський спочатку на 30 хвилині після передачі Василіва пробивав з-під захисника із кута воротарської в ближній кут, а потім на 40-й  хвилині – він пробивав вже із лінії воротарської після виконання кутового з правого флангу та знову повз ворота. В другому таймі «Нива» серйозно підсіла фізично. Микола Пристай замінив Дмитра Гордієнка на Козлюка на початку другого тайму. На 59 хвилині свій момент не реалізував Семенюк, коли його прорив до штрафного лише в останній момент зупинили захисники. Дальнім ударом перевіряв воротаря господарів Прокопович, але удар вийшов несильним. На 65-й хвилині мав забивати Василів, коли вийшов сам на сам із Вірковським, та пробив у протихід голкіперу. Мяч зі стійкою розминувся кількома сантиметрами. На 73 хвилині Семенюк пробив з розвороту, проте його удар захисники перевели на кутовий. «Нива» майже цілий другий тайм вирішила грати на утримання рахунку. Микола Пристай випустив в кінці матчу Долотка і Єнілєєва, щоб ще більше підсилити атакувальну гру своєї команди. Проте і це не принесло результату. В підсумку дві команди знову без перемоги…

Переглядів: 700 | Додав: russel | Рейтинг: 5.0/1