Головна » 2011 » Липень » 16 » "Одеса" - "Енергетик" 2-2
21:07
"Одеса" - "Енергетик" 2-2
ФК «ОДЕСА» - «ЕНЕРГЕТИК» Буртштин – 2:2 (2:0)

16 липня 2011 року. Одеса. «Спартак»

Арбітри: Констянтин ТРУХАНОВ (Харків), Заур КУРБАНОВ (Херсон), Дмитро ШАЛИЧЕВ (Суми).
Резервний арбітр: Григорій ІВАНОВ (Одеса).
Інспектор ФФУ: Олексій ГОРДІЄНКО (Дніпропетровськ).

ФК «ОДЕССА»: Лавренцов, Бєлов, Білозор, Колода, А. Опря, Д. Пархоменко, К. Пархоменко (Лобан, 57), ПОЛТАВЕЦЬ (Тараров, 90+1), Степанишин (Платунов, 63), Ткаченко (Р. Зубков, 75), Косірин.
Запасні: Паламарчук, Менжега, Булганін.
Головний тренер: Андрій ПАРХОМЕНКО.

«ЕНЕРГЕТИК»: Новак, Данищук, Мостовий, Підвірний, ЛАЗОРИК, Долотко, А. Чернов (Прокопович, 69), Акімов (Юрченко, 78), Семенина (Януш, 65), Гордієнко (Фурта, 50), Яневич.
Запасні: Хомин, Микуш, Юрченко, Деренюк.
Головний тренер: Богдан БЛАВАЦЬКИЙ.

Голи: 1:0 Полтавець, 10 (пен.), 2:0 Косирін, 25, 2:1 Лазорик, 55, 2:2 Долотко, 65.
Попередження: Колода, 58, Данищук, 64, Прокопович, 73, Януш, 81.

Для ФК "Одеси" матч проти нашої команди став першим офіційним матчем в її історії. Вже на 10-й хвилині Олександр Косирін змусив сфолити на собі Віктора Данищука. Пенальті реалізував капітан «Одеси» Валентин Полтавець, хоча Андрій Новак і вгадав напрям польоту м'яча - 1:0.
«Енергетик» зробив спроби відігратися, проте несподівано «Одеса» забила другий гол ... Полтавець віддав передачу Ткаченка, той віддав передачу «врозріз» і Косирін переправив м'яч у  правий кут - 2:0.

Бурштинський клуб здорово додав у другому таймі ... Гості запропонували «Одесі» більш швидкісний футбол, який дуже швидко приніс свої дивіденди! «Помаранчево-чорні» раз за разом почали заробляти кутові і штрафні, і саме після стандартного положення «городяни» пропустили свій історичний перший гол: Ігор Семенина подав кутовий з правого флангу, а високорослий капітан «енергійних» Микола Лазорик вистрибнув вище всіх, переправивши м'яч в лівий кут - 2:1.

«Енергетик», чий головний тренер був настільки заведений, що примудрився посваритися з уболівальниками на трибунах, здорово налаштував своїх підопічних. Саме бажання допомогло бурштинців відігратися! Юний Андрій Чернов перехопив м'яч на підходах до штрафного після невдалої передачі когось із оборонців «Одеси», і відкотив правіше, під удар Ігорю Долотко. Ігор не став нічого вигадувати, а потужно пробив під поперечину, не входячи в штрафний - 2:2!

Неймовірна спека в Одесі, навіть незважаючи на вечірній час проведення зустрічі, внесла свої корективи в гру ... Судячи з усього, «Енергетик» вистачило лише на те, щоб відігратися, а ФК «Одеса», здається, занадто рано повірив у власну перемогу, втративши концентрацію після першого тайму і помітно «підсів» у другому.

Переглядів: 622 | Додав: russel | Рейтинг: 5.0/1