Головна » 2011 » Вересень » 14 » "Олімпік" - "Енергетик" 3-2
«Олімпік» (Донецьк) - «Енергетик» (Бурштин) – 3:2 (0:1)

Голи: Матяж, 57-пен; Шаврін, 70, Кошка, 90 – Семенина, 10, Ципердюк, 78.
Попередження: Головченко, 9, Чех, 39, Шаврін, 50, Кошка, 83 – Гребинський, 20, Юрченко, 31, Лазорик, 61.

«Олімпік»: Жданков, Змієвський, Чех, Гришко (Ливицький, 58), Драченко, Головченко, Огіря, Дорошенко (Кошка, 79), САНЖАР (Волков, 76), Шаврін, Матяж (Галушкін, 86).

«Енергетик»: Карпов, Данищук, ЛАЗОРИК, Яневич, Юрченко, Гребинський, Боришкевич (Ципердюк, 60), Чернов (Заїка, 85), Семенина (Долотко, 73), Януш, Сікорський (Фурта, 66).

Наставники - Богдан Блавацький та Ігор Петров - вирішили зіграти за класичною схемою «4-4-2». Гості з Західної Україні інтерпретували її в захисну варіацію з одним чистим форвардом (Сікорським) і форвардом з глибини Андрієм Черновим. Далі по позиціях: Сергій Карпов - у воротах; оборона (зліва направо): Данищук, Юрченко, Лазорик, Яневич. Центрхави опорної зони: Боришкевич і Гребінський, крайні гравці в центрі поля - Семенина і Януш, при вищезгаданому дуеті гравців групи атаки: Сікорський-Чернов. Господарі представили на суд громадськості дещо видозмінений склад: Жданков - страж останнього рубежу; Чех і Гришко - в центрі захисту; по краях - Зміївський (ліворуч), Драченко (праворуч). Огиря і Дорошенко цементували центральний плацдарм. За відсутності Поднебенного лівий фланг окупував Головченко, протилежну брівку борознив капітан Санжар. І на вістрі звична - при відсутності Владислава Гельзін - пара нападників Шаврін-Матяж.

Стартові хвилини гри пройшли при позиційному розіграші м'яча захисниками "Енергетика". Господарі значно нервували, помилялися в деяких ситуаціях на рівному місці, а після втрат не залишалося нічого іншого як фолити. На 10-й хвилині Головченко не за правилами зустрів опонента біля кута поля. Ігор Семенина викрутив м'яч з стандарту по дузі, Гребинський кивком голови змінив напрям польоту м'яча, але арбітри переглянули трактування епізоду і записали м'яч на рахунок футболіста, який виконав стандарт.

Господарі зрівняли рахунок з пенальті. Матяж розвів Карпова і м'яч по різних кутах, а в діях донеччан надалі простежувався елемент куражу. Ряд замін Блавацького не додав свіжості команді. «Енергетики» прибули на інший кінець країни клубним автобусом. Зрозуміло, після багатогодинного трансферу, про свіжість говорити не доводиться. На 70-й хвилині провалився наш центральний захисник Микола Лазорик і Шаврін спокійно увірвався в штрафну і, не зближуючись із воротарем, пробив низом у ближній кут 2:1.

На 78-й хвилині центральні захисники "Олімпіка" теж провалилися і дозволили джокеру Блавацького Івану Ципердюку вдруге за матч відновити рівновагу на табло. Пройшла динамічна триходівка: Андрій Чернов виконав діагональний навіс: від кута штрафного Орест Януша нестандартно зіграв, перенаправивши м'яч у протилежний бік, у бік лівого від Жданкова стійки, ну а згаданому Ципердюку ніхто не заважав із забійної дистанції, хай і під кутом, вразити ближній кут воріт господарів. 2:2.

Проте, останнє слово було за господарями. На останній хвилині основного часу підопічні Петрова організували швидку атаку. М'яч по вертикалі доставили на кут штрафного майданчика, де Андрій Галушкин перехитрив хибним фінтом опікуна і покотив м'яч поперечною передачею на неприкритого Олега Кішку, який приніс перемогу своїй команді.
Переглядів: 470 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0