Головна » 2013 » Травень » 4 » Попередній етап Кубку області приніс свої несподіванки
09:56
Попередній етап Кубку області приніс свої несподіванки

УСІ МАТЧІ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ КУБКУ ОБЛАСТІ.

ФСК «Енергія» Бурштин – ФК «Калуш» - 2:1

Кубок області. Попередній етап.

25 квітня 2013 року. м. Бурштин. Стадіон «Енергетик», 350 глядачів.

Арбітр: Садловський Михайло (Тисменицький район).
Асистенти арбітра:
Карнаух Віталій (Івано-Франківськ), Куш Ярослав (Івано-Франківськ).

БУРШТИН: Луцаєв Роман, Тимків Ігор (к), Щепанський Ігор, Драган Олег, Іванків Андрій, Гетьман Василь (Пендерецький Ярослав, 70), Стецьків Роман, Купчев Володимир, Гриців Тарас, Мельник Ярослав (Кашуба Андрій, 84), Товстий Микола (Качанівський Сергій, 90+3).

Тренер: Гаценко Сергій.

КАЛУШ: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (к), Питльований Олег, Коско Юрій, Яцущак Святослав (Ковальчук Тарас, 44), Боднар Олег, Мельник Орест, Антоник Роман (Коновіцький Олег, 40), Павлів Юрій (Мельниченко Микола, 55), Стефанюк Ростислав, Король Андрій (Гудак Степан, 60).

Тренер: Король Андрій.

Голи: Товстий, 38, Купчев, 47 - Стефанюк, 9.

Попередження: Мельник Я., 82 - Олевич, 77, Мельник О., 77, Стефанюк, 90.

Нелегке випробування випало на долю бурштинської «Енергії», адже чотири дні тому на цьому ж стадіоні калуська команда сенсаційно обіграла галицьке «ГалВапно-Енергетик» в стартовому поєдинку чемпіонату. Глядачі, що зібралися цього дня на трибунах стадіону вимагали реваншу від «молодшого брата».

З перших хвилин зустрічі глядачі так би й не помітили, що грають дві різні за класом команди, якби не прикрий гол. На дев’ятій хвилині зустрічі Стефанюк скористався помилкою захисників, які створювали штучний офсайд, і вискочивши сам на сам з воротарем, впевнено загнав м’яча у лівий кут воріт.

Після пропущеного голу бурштинці не знітились, а навіть навпаки, діставши справжній футбольний азарт, кинулись відігріватись. Вже за п’ять хвилин після пропущеного голу, протягом всього однієї хвилини, Товстий аж тричі загрожував воротам гостей. На 21-й хвилині той же Товстий виграв швидкісну дуель у захисника і лише відчайдушні дії воротаря перешкодили йому зрівняти рахунок. Зігравши півгодини основного часу виник, напевно, єдиний спірний момент матчу. Калуські захисники, подавлені пресингом господарів, змушені були весь час відігравати назад. Після одного з таких пасів м’яч потрапив у руку захисника, що перебував у карній зоні, але суддя на момент не зреагував й пенальті не призначив.

Та не зважаючи на це, уже на 36-й хвилині бурштинці створили один із найнебезпечніших моментів матчу. Гриців наважившись на дальній удар змусив голкіпера гостей вкотре рятувати команду й переводити м’яч на кутовий. А після подачі стандарту Товстий, який був безумовно найактивнішим в цьому матчі, ударом в падінні головою влучив у поперечку воріт гостей. Як то кажуть, гол назрівав.

За сім хвилин до завершення першого тайму бурштинські футболісти таки встановили рівновагу. Товстий власними зусиллями протягнув м’яч до штрафного майданчика калушан і в боротьбі з захисниками штовхнув його у протилежний від воротаря кут. Кузів до такого розвитку подій готовим не був і футбольна куля спокійно закотилась у сітку воріт «Калуша»...

Другий тайм розпочався також з атак «Енергії». Уже на 47-й хвилині бурштинська команда вела в рахунку. Купчев отримавши пас з глибини поля і довго не роздумуючи з ходу пробив по воротах. М’яч на шаленій швидкості оминувши всі перешкоди приземлився за спиною калуського воротаря. 2:1.

За три хвилини господарі мали хорошу нагоду збільшити свою перевагу. Купчев перехопив м’яч у центрі поля і зробив націлену передачу на Гриціва, який відразу ж пробив по воротах, та цього разу у карколомному стрибку Кузів потягнув м’яча з під перекладини. До 60-ї хвилини уже не зрозуміло було котра з команд класом нижча. Бурштинці не хотіли грати на утримання рахунку. Вони пресенгували, відбирали м’яч, проводили атаки, одним словом – мали перевагу по всіх компонентах гри. Натомість футболісти Калуша час від часу огризались, проте до логічного завершення їх моментів справа чомусь не доходила. На 82-й хвилині калушани мали реальну нагоду загострити розвиток подій. Ковальчук після подачі штрафного вистрибнув і ударом головою спрямував м’яч у хрестовину воріт Романа Луцаєва. Та це була їх остання нагода...

Сценарій минулого матчу калушан повторився з точністю до навпаки. Підопічні Сергія Гаценка виглядали більш впевнено й компактно незважаючи навіть на те, що на «рідному» стадіоні вони грали теж вперше. Пропустивши гол бурштинці зуміли продемонструвати характер, перебудувати гру й вирвати перемогу в іменитої команди. Отож з нетерпінням чекаємо на наступного суперника.

Сергій ГАЦЕНКО (тренер ФСК «Енергія» Бурштин): «Хочу поздоровити свою команду з нелегкою перемогою! Я думаю, що ми заслужено виграли, адже боролись з першої до останньої хвилини. Хоч ми й пропустили гол першими, та все одно зуміли зламати хід поєдинку. Після розмови в роздягалці хлопці виконали всі мої настанови й продемонстрували справжню мужність. Я задоволений!

Тепер чекаю неділі, коли ми зіграємо першу домашню гру проти солотвинського «Краснополя», який до речі виграв свій перший матч.

«Карпати» Болехів –
 «Нафтовик» Долина - 0:0 (по пенальті 2:3)
 «Сокіл» Угринів - -:+

Нагадаю, що коломийські «Карпати» на правах діючого володаря Кубка області пройшли до 1/8 фіналу без матчу.

Микола Бацала спеціально для газети "Матч"

Переглядів: 527 | Додав: БЕХА | Рейтинг: 0.0/0