Головна » 2010 » Травень » 3 » Прикарпаття - Енергетик: 0-1

Склади команд:

«Прикарпаття»: Локатир, Лебединець, Бут, Іванишин, Ревуцький, Мельничук , Боришкевич, Стоцький, Цкарозія, Бровкін, Микуляк;

«Енергетик» : Хомин, Данищук, Лазорик, Прокопович, Гребінський, Долотко, Микуш, Чернов, Міліщук, Семенюк, Гордієнко;

Голи: Гордієнко (37)

На якому місці би не знаходились івано-франківське «Прикарпаття» та бурштинський «Енергетик», матчі між цими командами завжди відбуваються в безкомпромісній і цікавій боротьбі. Цього футбольного сезону обидва клуби перебувають не тільки по сусідстві в області, а ще й в турнірній таблиці, тому цей матч був за шість очок. «Прикарпаття» бореться за збереження прописки в першій лізі і випереджає тернопільську «Ниву» на п’ять очок, а «Енергетик», хоч і відірвався від зони вильоту, останню перемогу здобував ще в вересні минулого року. Цікавим є також такой факт, що «Енергетик» до цього матчу всі поєдинки з командами, що знаходяться нижче по турнірній таблиці звів в нічию. З Бурштина в ці святкові дні прибула чимала армія прихильників своєї команди. Мабуть, тому гості з перших хвилин пішли вперед. Першу серйозну атаку розпочинав Дмитро Гордієнко. Його передача знайшла Гребінського, той пробив і після його удару воротар вибив м’яч подальше. Мяч одразу підхопив Долотко, навісив на Семенюка і той не схибив. Арбітр чомусь побачив офсайд. Про те, що матч є дуже важливим для «Енергетика» можна було побачити з реакції тренерів після відміненого взяття воріт. Бурштинці продовжували «тиснути», небезпечно навішував Андрій Чернов, проте захисники господарів діяли надійно. «Прикарпаття» отямилось аж на 16-й хвилині, коли Боришкевич перевірив Миколу Хомина дальнім ударом. Через хвилину «Енергетик» знову мав забивати, але після виконання кутового Прокоповича, Семенюк пробив головою поряд зі стійкою. Енергетики атакували, а «Прикарпаття» пробувало зловити гостей на контратаці. На 26-й хвилині вона чуть не принесла результат, але Стоцький пробив вище з 12-ти метрів. Господарі перехопили на деякий час ініціативу і могли виходити вперед, коли в штрафній Миколи Хомина закрутилась справжня «карусель». На щастя для «Енергетика», сьогодні захист діяв бездоганно. На 35-й хвилині Гордієнко заробив штрафний, а Семенюк головою відправляв м’яч під перекладину. Локатир знову в стрибку перевів м’яч на кутовий. Проте саме цей кутовий став вирішальним в цій зустрічі. Гребінський подав, «круглий» перелетів на Долотка і той виклав м’яч Дмитру Гордієнку, який красиво головою пробив в кут воріт. 0-1! Майже одразу після забитого м’яча Гордієнко міг подвоювати рахунок, пройшовши захист франківців, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. «Прикарпаття» пішло відіграватись. Небезпечно пробивав Боришкевич з штрафного, а потім Мельничук прорвавшись в штрафний майданчик бурштинців, але впевнено спочатку зіграв воротар, а потім в підкаті Лазорик. В другому таймі шанс знову мали господарі, коли зловили бурштинців в контратаці, проте Хомин вийшов з штрафного майданчика і головою вибив м’яч в аут. На 58-й хвилині нагадав про себе Віктор Данищук, перевіривши на міцність перекладину ударом з 30-ти метрів. Через 2 хвилини Долотко відпасував на Гордієнка, але Діма пробив мимо. Тренери почали робити заміни, щоб підсилити гру своїх команд. На 66-й хвилині Василів, що замінив Долотка після помилки захисників «Прикарпаття» вийшов один на один, але воротар ліквідував загрозу перевівши м’яч на кутовий. Останні шанси івано-франківці мали в кінці зустрічі, коли Боришкевич невдало пробивав з штрафного вище воріт та Бровкін, який проривався в штрафний гостей, але Данищук в підкаті вибив м’яч на кутовий. На 87-й хвилині Гордієнко перевірив дальнім ударом Локатиря, але рахунок до кінця зустрічі залишився незмінним. Такий подарунок бурштинська команда зробила своєму президенту Мирославу Ільковичу Лотоцькому, який день перед тим відсвяткував день народження. Після гри команда подякувала вболівальникам, що приїхали з Бурштина і підтримувала їх протягом гри. Вітаємо команду з перемогою в принциповому прикарпатському дербі. Наступний матч «Енергетик» проведе в Бурштині 7-го травня проти ПФК «Олександрії».

Переглядів: 818 | Додав: MAZAFAKA | Рейтинг: 5.0/1