Головна » 2016 » Квітень » 24 » "Шахтар" - "Севілья". 2-2, 1-3, Зустріч з Коноплянкою не на фарт
18:04
"Шахтар" - "Севілья". 2-2, 1-3, Зустріч з Коноплянкою не на фарт

"Шахтар" - "Севілья": 2-2

1/2 фіналу Ліги Європи. Перший матч.

Голи: Марлос, 23, Степаненко, 36 - Вітоло, 6, Гамейро, 82, пен.

"Шахтар": Пятов - Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев, Степаненко, Коваленко  - Марлос (Бернард, 91), Тайсон (Велінгтон Нем, 91) - Феррейра (Едуардо, 91)

Севілья:  Сорья, Маріано, Ескудеро, Каррису, Рамі, - Гжегож Криховяк,  Н'Зонзі - Банега, Коноплянка (Крон-Делі, 59, Коке, 72), Вітоло, Гамейро.

ЖК, Малишев, 86, Срна, 94

Минулого року іспанська "Севілья" в фіналі Ліги Європи переграла українське "Дніпро" з Євгеном Коноплянкою 3-2, тепер Женя мав шанс зіграти проти іншого українського клубу "Шахтаря" вже в складі "Севільї".  Бака, Мбіа, Тремілунас, Алекс Відаль, які відповідно грали в фіналі,  у цьому матчі не зіграли. Луческу випустив традиційно-оптимальний склад, а от Емері замінив воротаря Серхіо Ріко на Сорію, Тімоте Колодзейчака змінив Рамі, а також з старту вийшли Вітоло і Коноплянка.

Початок для гірників був гірше не придумаєш, вже на 6-й хвилині Вітоло з передачі Гамейро відкриває рахунок. 0-1.

На 23-й хвилині Ракицький через все поле віддав пас на Марлоса і бразилець зрівнює рахунок. 1-1. На куражі гірники пішли забивати ще, шанси мали Тайсон і Марлос, а забив Степаненко після подачі від Марлоса на 36-й хвилині. 2-1!

В другому таймі іспанці намагалися заспокоїти гру, але таким чином більше пробивали - удар Карісу відбив Пятов, постріл НЗонзі пройшов біля стійки, а удар Крон-Делі, що замінив Коноплянку, заблокували захисники. В активі гірників два удари Марлоса... На 75-й Гамейро забиває, арбітр не фіксує гол через офсайд. Через дві хвилини знову бє Гамейро - мимо. На 79-й Гамейро з кількох метрів примудрився вдарити вище воріт. І все ж на 82-й Факундо сфолив на Вітоло, пенальті - Гамейро зрівнює. 2-2.

На останніх хвилинах гірники спробували вирвати перемогу, бив Ісмаілі, але 2-2!

"Шахтар" - "Динамо" К: 3-0

Львів, "Арена-Львів"

Голи: Едуардо 33, Нем 80, Едуардо 82

"Шахтар": Каніболоцький, Кобін, Кривцов, Ордець, Шевчук - Малишев, Бернард (Тайсон, 76), Коваленко, Нем (Марлос, 76), Степаненко, Едуардо,

"Динамо": Шовковський - Віда, Хачеріді, Сілва,  Антунеш, - Гусєв (Дерліс Гонсалес, 46), Гармаш (Буяльський, 46), Рибалка, Велозу (Сидорчук, 78), Ярмоленко -  Мораєс.

ЖК: Степаненко 50, 82, Ордець 58, Кобін 69, Едуардо 69 - Гармаш 40, Ярмоленко 42, Хачеріді 45+1, Віда 82, Рибалка 82

Вилучення: Степаненко 82 - Ярмоленко 82, Кучер, 82 (не на полі)

Після дострокового оформлення "Динамо" чемпіонства матч не мав турнірного значення, хіба що для Києва було надто принциповим виграти в "Шахтаря", який перед матчем-відповіддю з "Севільєю" повинен був випустити резерв, а в першому колі переміг киян 3-0.

Луческу дійсно випустив практично резервний склад (вся захисна лінія + Бернард, Нем і Едуардо), в основі вийшла лише трійка основних центральних півзахисників Малишев - Степаненко - Коваленко, двоє з яких недавно самі були дублерами.

Для Реброва і Суркіса матч був надто принциповий, хоча особисто я надіявся, що логіка переможе - "Динамо" випустить вмотивованих дублерів, які зіграють з дублерами "Шахтаря" і в випадку поразки не буде ганьби. Тим більше, перемога "Динамо" над дублем Донецька все одно не була б такою показовою. Але сталося інакше...

Ребров випустив основний склад лише без травмованого Драговіча. До середини першого тайму була рівна гра, на 33-й хвилині обрізався Хачеріді, Коваленко розігнав атаку, подав на Бернарда, той на Едуардо і 1-0. Гра почала ставати нервовою, особливо грішили Гармаш і Степаненко, але арбітр давав шанс боротися на полі. В перерві Ребров замінив нервового Гармаша на Сидорчука, але особих девідентів це не принесло, хоча шанси в киян були. А от на 80-й гірникам вдалася контратака, Степаненко вивів на побачення з воротарем Нема і той розібрався красиво. 2-0.  А через кілька хвилин знову Хачеріді помилився в простій ситуації - біля бровки замість вибити мяч в аут вибив в Коваленка, свіжий з заміни Марлос переправляє на Едуардо і розгром 3-0.

Дальше почалася вакханалія - драка, винуватих можна шукати, вигнати вилученнями крім Степаненка (друга ЖК, провокація), Ярмоленка (навмисний удар по ногах ззаді Степаненка, який втікав), Кучера (прибіг з лавки запасних і зарядив в голову Ярмоленку) можна було Рибалку та Віду, однак вони відбулися попередженнями...

А що потім? Чекає нас матч-відповідь в "Севільї", а Києву явно щось треба робити з цим складом (я б відпустив Ярмоленка, Хачеріді, Велозу, Антунеша, за хороші гроші Драговіча, і відправив в оренду Гармаша, а то він почав деградувати). Для чого брали і що буде з Яковенко, Федорчуком і Корзуном питання? Можливо, з дванадцяти гравців, в яких завершується контракт з "Дніпром" хтось підійде (Ян Лаштувка, Артем Федецький, Володимир Адамюк, Олександр Сваток, Дмитро Чигринський, Андерсон Піко, Руслан Ротань, Сергій Політило, Едмар, Бруно Гама, Сергій Назаренко, Матеус), можливо, до цього списку можна додати захисника Дугласа, нападника Зозулю і півзахисника Лучкевича, але все буде вирішувати Ребров і Суркіс. Головне, що без змін не обійтись...

"Севілья" - "Шахтар": 3-1

1/2 фіналу Ліги Європи. Матч-відповідь.

Голи: Гамейро, 10, 47, Маріано 60 - Едуардо, 44

"Шахтар": Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев, Степаненко, Коваленко  - Марлос (Велінгтон Нем, 84), Тайсон (Бернард, 76) - Едуардо (Дентініо, 84)

Севілья:  Сорья, Маріано, Тремулінас (Ескудеро, 74), Каррису, Рамі, - Гжегож Криховяк,  Н'Зонзі - Банега (Крістофоро, 90), Коке, Вітоло, Гамейро (Іборра, 81).

ЖК: Банега, 30, Вітоло, 87 - Марлос, 11, Ракицький, 15, Кучер, 20, Срна, 48, Едуардо, 61, Степаненко, 76, Ісмаілі, 91.

Про те, як "Шахтар" грав проти "Динамо" ми писали, а от "Севілья" в Іспанії також резервом (Коке, Коноплянка, НЗонзі грали частину матчу, решту відпочивали) програла 0-1 "Еспаньолу". Букмекери віддавали перевагу "Севільї" і в матчі, і в сумі протистояння (1,25 проти 4,0).

Емері випустив в основі Тремулінаса та Коке замість Коноплянки. Луческу довірив місце в атаці Едуардо.

Гірники спробували заспокоїти гру, контролюючи мяч, щоб не пропустити швидкий гол, але обрізка Малишева звела всі зусилля на марно. Гамейро був безпощадний. 1-0. Навіть після пропущеного мяча "Шахтар" не побіг відіграватися, довго розігрував мяч, навіть після кутового... Паси назад і контроль мяча - тактика Луческу на перший тайм. Вже до кінця першого тайму в донечан було краще володіння мячем, а на 44-й хвилині Марлосу вдався сольний прохід і супер-пас на Едуардо, який переграв воротаря. 1-1. Ще через кілька хвилин знову феєрив Марлос, але в паніці іспанці винесли мяч, потім трішки неточно бив Ісмаілі. Перерва.

Почався другий тайм і одразу на 47-й хвилині знову забиває Гамейро. 2-1. Севільці мали ще моменти, одного разу мяч черкнув руку Ісмаілі, через себе красиво бив Гамейро. На 60-й хвилині гірники дали пробити Маріано і мяч по красивій траекторії залетів в кут воріт Пятова. 3-1.

На 73-й Едуардо міг скоротити відставання, коли його удар головою пройшов в сантиметрах біля стійки. Більше нічого путнього "Шахтар" не створив - "Севілья" в фіналі зустрінеться з "Ліверпулем".

Кращим гравцем сезону став Марлос, який набрав рекордні 73 очки, Тайсон та молодий талант Віктор Коваленко.

Переглядів: 658 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0