Головна » 2016 » Лютий » 18 » "Шахтар" - "Шальке": 0-0, 3-0! Марлос виводить Донецьк в 1/8 фіналу!
21:19
"Шахтар" - "Шальке": 0-0, 3-0! Марлос виводить Донецьк в 1/8 фіналу!

1/16 фіналу Ліги Європи.

"Шахтар" - "Шальке": 0-0

Шахтар: Пятов — Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаілі — Малишев (Кривцов, 89), Степаненко — Марлос (Веллінгтон, 74), Коваленко, Тайсон (Едуардо, 80) — Гладкий.

НЗ: Каніболоцький, Шевчук, Кривцов, Коробенко, Феррейра

Шальке: Ферманн — Кайсара, Матіп, Нойштедтер, Колашінац — Гайс, Горетцка — Сане (Сем, 87), Майер (Шопф, 81), Бельханда (Хунтелаар, 88) — Чупо-Мотинг.

ЖК: Срна, 65, Кучер, 80, Гладкий, 84 - Сане, 78.

Вилучення: Кучер, 86

Перший офіційний матч в 2016 році "Шахтар" проводив в Львові проти "Шальке" без проданого за 50 млн. євро в Китай кращого гравця чемпіонату Алекса Тейшейри  та дискваліфікованого за допінг до літа Фреда. Їх замінили молоді українці Коваленко і Малишев. Крім того в захисті Луческу розбавив трійку основних захисників Срна-Ракицький-Кучер бразильцем Ісмаілі.

Перший небезпечний момент відбувся біля воріт Пятова - це арендований в "Динамо" Юнес Беланда поклав в штрафному двох захисників гірників на пяту точку і пробив, проте з лінії воріт мяч вибив Срна. "Шахтар" відповів ударом Гладкого, який в стрибку відбив воротар гостей.

Другий тайм знову розпочався з атак "Шальке". На 49-й хвилині Сане головою пробивав дуже гостро, та на щастя донечан мяч розминувся з стійкою. Дальше знову на полі глядачі побачили рівну гру аж до 62-ї хвилини, коли Беланда з десяти метрів пробив в Пятова. На 66-й вже Макс Маєр пробив після подачі з штрафного і знову Пятов грає бездоганно. Через дві хвилини забиває Матіп, але арбітр не зараховує гол через фол проти Гладкого.  На 74-й хвилині Беланда бє в девятку - Пятов переводить на кутовий. На 77-й "Шальке" виконував вільний удар (Кучер дав пас, а Пятов зіграв руками), захисники винесли....

На 79-й, нарешті, могли забити шахтарі - це Гладкий змарнував прекрасний шанс, вже другий раз не перегравши воротаря.

На 86-й за другий фол вилучають Кучера за порушення в центрі поля... За такого розкладу 0-0 став супер сприятливим рахунком.

"Динамо" (Київ, Україна) - "Манчестер Сіті" (Англія) 1:3

Ліга чемпіонів-2015/2016. 1/8 фіналу. Перший матч
24 лютого. Київ. НСК «Олімпійський». 55 000 глядачів

Голи: Буяльський 59 - Агуеро 15, Сільва 40, Туре 90

"Динамо": Шовковський (к) – Даніло Сілва (Є. Макаренко 66), Хачеріді, Драґовіч, Віда – Рибалка – Ярмоленко, Гармаш (Міґел Велозу 31), Буяльський, Дерліс Ґонсалес – Теодорчик (Жуніор Мораєш 46)

Тренер – Сергій Ребров

«Манчестер Сіті»: Гарт – Санья, Компані (к), Отаменді, Кліши – Фернандо, Яя Туре – Фернандіньо – Давід Сільва, Яя Туре, Стерлінґ – Кун Аґуеро (Іхеаначо 90+1)

Тренер – Мануель Пеллеґріні

Ребров випустив прогнозований склад, замінивши дискаліфікованого Антунеша на Віду та довіривши Теодорчику місце в старті. "Динамівці" почали гостріше - після удару Ярмоленка мяч навіть торкнувся перекладини, але вже на 15-й хвилині після другого поспіль кутового Агуеро розстрілює ворота Шовковського. 0-1. Передачу віддавав Яя Туре, який виграв верхову дуель в Гармаша. Кияни розгубились, а Ребров вже на 31-й хвилині змінює Гармаша на Велозу. В кінці першого тайму Сіті ще більше приголомшили киян - Агуеро віддав на Стерлінга, який розрізав захист і Сілва забив в порожні ворота. 0-2.

В перерві "Динамо" заграло активніше, шанси забити мали Велозу та Ярмоленко, а скоротив відставання Буяльський. 1-2. Він же міг зрівнювати рахунок, якби не сейв Джо Харта. В кінці матчу Манчестер Сіті мав ще кілька нагод забити, одну з яких завершив Яя Туре. 1-3 і прощання з Лігою Чемпіонів...

"Шальке" (Гельзенкірхен) - "Шахтар" 0:3

Ліга Європи УЕФА. 1/16 фінала. Матч-відповідь

Гельзенкірхен. Стадіон: "Фельтінс-Арена"

Голи: Марлос 27, Феррейра 63, Коваленко 77

"Шальке": Ферманн - Кайсара, Нойштедтер, Матіп, Колашінац (Аого 46) - Гайс, Горецька (Ді Санто 45+2) - Сане, Беланда, Шопф (Сем 58) - Хунтелаар

"Шахтар": Пятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев, Степаненко - Марлос (Нем 74), Коваленко, Тайсон (Едуардо 80) - Феррейра (Борячук, 89)

Попередження: Горецька 35 - Ісмаїлі 2, Степаненко 32, Тайсон 43, Марлос 53

Луческу в матчі-відповіді проти німців змушений був замінити дискаліфікованого Кучера на Кривцова, а замість травмованого Гладкого вийшов Факундо Ферейра. Вже перші хвилини могли стати гольовими, але "Шальке" змарнував два моменти: мяч влучив в стійку після удару з штрафного Гайса і виручив Пятов після удару Штепфа. Витримавши натиск, гірники зловили суперника на контратаці - Коваленко віддав на Ферейру, той на Марлоса і бразилець пяткою відправив мяч в сітку. 0-1. Німці ще більше кинулись вперед відіграватися, але отримали і другий мяч - Тайсон прострелив на 63-й - Ферейра замкнув подачу. 0-2. Добили німців "шахтарі" на 77-й, коли Коваленко забив з пасу Тайсона. 0-3!!!

В 1/8 фіналу "Шахтар" зіграє проти "Андерлехта". Вже вилетіли португальські "Порто" та "Спортінг", італійські "Наполі" та "Фіорентина", російські "Краснодар" та "Локомотив", французькі "Марсель" та "Сент Етьєн"...

Переглядів: 594 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/1