Головна » 2017 » Червень » 17 » "Сокіл" Павлівка – НФК "Бурштин": 5-2! Хет-трик Драгана
07:16
"Сокіл" Павлівка – НФК "Бурштин": 5-2! Хет-трик Драгана

"Сокіл" Павлівка – НФК "Бурштин" : 5-2

25 тур
18 червня (неділя),
с. Павлівка

Голи: 0:1 Андрій Голей (4), 0:1 Іван Ципердюк (15, нереалізований пенальті), 0:2 Андрій Драган (19), 0:3 Андрій Драган (53), 1:3 Михайло Попадинець (61), 1:4 Олексій Жирик (68, автогол), 1:5 Андрій Драган (87), 2:5 Сергій Підвисоцький (90+1)

НФК "Бурштин": А. Бендер (Воргуль, 82) О. Федорюк, Деренюк, Воробець (к), В. Британ, Голей, І. Ципердюк (Вітовський, 53),  А. Кукурудз, А. Тітунін (Івахнюк, 73), А. Чернов (Пархуць, 55), А. Драган.

Останній виїздний матч цього сезону НФК "Бурштин" проводив в Павлівці і в випадку перемоги через тиждень вдома прийматиме "Касову" Бовшів, яка до цього туру випереджала нас на 1 очко та грала проти розлючених "Карпат" Кути (програли 2-6 від Бурштина), але все ще мріяли про бронзові нагороди першості.

Бурштинці швидко відкрили рахунок (Голей на 4-й хвилині), а потім його подвоїли і навіть 2 пропущених мяча не вплинули на комфортну  перемогу. 5-2 і хет-трик Драгана.

"Касова" теж розгромила "Кути" 4-0, тому вирішальний "золотий матч" пройде на наступну неділю в Бурштині...

А тим часом "Медик-Лісівник" після поразки команди з Кут достроково став бронзовим призером.

Прикарпаття (І.-Франківськ) - НФК Бурштин-юн: 4-3

Голи: 0:0 Максим Грушецький (38, нереалізований пенальті), 0:0 Максим Грушецький (39, нереалізований пенальті), 1:0 Артур Данильців (42), 1:1 Володимир Веренка (55), 2:1 Олександр Тофан (56), 3:1 Артур Данильців (66), 4:1 Юрій Чорній (71), 4:2 Микола Леник (72), 4:3 Микола Леник (73)

НФК "Бурштин"(Юнаки): Сапій (Мазур, 57), Куртянік, Януш (Глущенко, 45), Семенович, Мазурик , Любунів (Федунишин, 41), Ясінський (Захар, 49), Юрик, Віцько , Леник, Веренка.

А от юнаки програли свій перший матч в сезоні івано-франківському "Прикарпаттю", яке займає 3 місце в лізі і відстає  тепер після перемоги на 15 очок (друге місце зараз в "Гуцульщини ДЮСШ" Косів - на 2 очки більше) . Суха нічия протрималася до кінця першого тайму і навіть після двох незабитих пенальті капітаном франківців Грушецьким господарям вдалося вийти вперед на 42-й хвилині після удару Данильціва. 1-0. В другому таймі Веренка зрівнює рахунок, але "Прикарпаття" забиває ще три гола в наші ворота і робить рахунок розгромним 4-1. Інтригу ледь не відродив Микола Леник своїм дублем, проте зрівняти рахунок бурштинці так і не змогли. 4-3.

Переглядів: 698 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0