Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2011 » Вересень » 6 » "Титан" - "Енергетик": 0-3. Антифутбол продовжується...
15:13
"Титан" - "Енергетик": 0-3. Антифутбол продовжується...

Голи: Візенок 19,40, Кравченко 20.
Вилучення: Срібний, 39.

«Титан»: Кошелев (Тукач, 84), Ковальов, Шитов, Калініченко, Столярчук, Маслов, Мацак (Євланов, 76), Субочев (Кадимян, 74), Довжик, Візенок (Івлєв, 66), Кравченко.

"Енергетик": Карпов, Юрченко, Данищук, Срібний, Підвірний, Яневич, Мостовий, Януш, Микуш (Червінський, 60), Чернов (Фурта, 65), Сікорський (Деренюк, 43).

Важко пригадати "Енергетик" таким безпораднім в серії з шести матчів. Звичайно, були і поразки, і перемоги, але програти шість матчів з рахунком 1-16 це вже перебір. Особливо, обідно програвати з розгромним рахунком від своїх конкурентів в боротьбі за виживання.

Матч в Армянську "Енергетик" розпочав з новим нападником - Сікорським з ФК "Львова" і без Ігоря Долотка. Сікорський своєю результативністю в "Львові" явно не вражав, а його гра заставила Блавацького посадити на лавку його вже в кінці першого тайму. На той момент рахунок був вже 3-0.

Місце воротаря зайняв Сергій Карпов, в центрі захисту Мостовий, Підвірний і мав допомогати Срібний, флангові захисники - Яневич і Юрченко. Півзахист: Януш, Данищук, Чернов, а нападники - Микуш і Сікорський.

Вже на 8-й хвилині "енергетики" мали виходити вперед. Чернов в своєму стилі пробив з-за меж штрафного і тільки перекладина врятувала "Титан". На 11-й хвилині наш захист двічі не дав пробити нападникам суперника з забійних позицій. Проте, вже на 19-й хвилині після подачі кутового Візенок відкриває рахунок в матчі. 1-0. Не встигли наші нападники розвести мяч з центра поля, як мяч знову опинився в сітці воріт Карпова. На цей раз грубо помилився Мостовий і Кравченко розстріляв ворота. 2-0.

Чернов і особливо активний Тарас Микуш пішли виправляти становище і на 22-й хвилині заробили перспективний штрафний, але Руслан Мостовий пробив точно, але не сильно. Можливо саме це заставило Блавацького випустити замість опорного бека Мостового Семенину, а Срібний змістився назад. Гра трохи оживилася, Семенина віддав перспективний пас на Януша...Орест замість того, щоб віддати на форвардів чи пробити по воротах робить пас супернику назад... Що це було? Ще один кандидат на заміну??? Богдан Блавацький вирішив дати Янушу шанс і хоч Орест мав моменти, але так неефективно грати і часто втрачати мяч в простих ситуаціях це явно не рівень гравця навіть другої ліги.

Третій гол "Титан" забив через помилку Срібного. Візенок змістився з центру вліво, Срібний сфолив в своєму штрафному і отримав червону картку за фол останньої надії. Вирок реалізував Візенок. 3-0.

В другому таймі Блавацький випустив Деренюка допомогати захисникам і Фурту з Семениною забивати голи, але рахунок більше незмінився. "Титан" кілька разів "пробачав" помилки захисту.

В наступному матчі на "Енергетик" чекає візит в Ужгород, але з такою грою перервати серію господарів в сім матчів без втрати очок виглядає фантастикою.
Переглядів: 465 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0