Головна » 2016 » Вересень » 3 » Кубок ІФ області. НФК "Бурштин" - "Придністров'я" (Тлумач): 4-1
09:34
Кубок ІФ області. НФК "Бурштин" - "Придністров'я" (Тлумач): 4-1

Кубок ІФ області.

НФК "Бурштин" (Бурштин) - "Придністров'я" (Тлумач): 4-1

Голи: Чернов, 11, Цимбалістий, 60 (з пен.), Купчєв, 70, Цимбалістий, 81 (з пен.) - Рій, 86 (пен)

На першому етапі кубка області з футболу сезону 2016-2017 років НФК "Бурштин" мав помірятись силами з командою, яка займає останнє місце в вищому дивізіоні - "Придністровям" Тлумач. Вже на 11-й хвилині Андрій Чернов нагадав про своє повернення голом, а після 60-ї хвилини за справу взявся кращий бомбардир команди Ігор Цимбалістий, який забив два пенальті на 60-й і 81-й хвилині. Третій гол записав на свій рахунок Купчев... А гості? Гості нічого не показали, чи не прагнули показати, єдиною втіхою для них є гол з пенальті на 86-й хвилині від Роя.

На матчі були присутні усі три засновники НФК “Бурштин” міський голова Роксолана Джура, депутат обласної ради, підприємець Андрій Іваськів та депутат обласної ради, директор БуТЕС ДТЕК Андрій Шувар.

Андрій Шувар після матчу преміював кожного футболіста, котрий відзначився голом у ворота тлумацької команди.

З інших поєдинків слід виділити поразку "Нафтовика" Долина від "Кременя", а також виліт команд з Бовшова та Рогатина.

У цьому розіграші в кубкових перегонах за головний трофей змагатимуться 29 команд: 13 представників першої ліги області, 14 – другої, "Оскар" (Підгір'я) – діючий володар Кубка області сезону 2015 року, учасник Чемпіонату України серед аматорських команд і ФК "Кремінь" (Пістинь) – володар Кубка Косівського району, єдина команда володар Кубка району, яка виявила бажання змагатись у цьому турнірі.

: 1-4

Нагадаємо, що згідно з Регламентом обласних змагань до участі в розіграші Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2016-2017 років допускаються володар Кубка чемпіонів міст і районів області сезону 2015 року та діючи володарі Кубків міст і районів області.

Згідно з рішенням Комітету з проведення змагань ІФФФ команди "Оскар" (Підгір'я), "Карпати" (Коломия) і "Гал-Вапно" (Галич) на правах минулорічних півфіналістів даного турніру стартують у розіграші Кубка області з футболу сезону 2016-2017 років, розпочинаючи зі стадії 1/8 фіналу.

З ініціативи Івано-Франківської обласної федерації футболу та за підтримки телерадіокомпанії "РАІ" вперше на теренах області жеребкування обласного Кубка транслювалося в прямому ефірі, і глядачі спостерігали за ходом процедури жеребкування на екранах своїх телевізорів.

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що на всіх етапах розіграшу Кубка області суперники визначаються шляхом "сліпого" жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля на всіх етапах змагань (крім 1/2 фіналу та фінального матчу) є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка отримає непарний номер при жеребкуванні.

Усі етапи кубкового турніру (крім 1/2 фіналу) складаються з одного матчу. Матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області проводяться з 2 (двох) матчів (на своєму полі та на полі суперника).

Якщо основний час матчу завершився внічию, призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин). Якщо в додатковий час не буде виявлено переможця, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів згідно з Правилами гри у футбол.

Фінальний матч розіграшу Кубка області проводиться з однієї гри. Рішення щодо місця проведення фінального матчу приймає Виконком, Президія або Комітет з проведення змагань ІФФФ.

Дисциплінарні санкції у вигляді попередження, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, не враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

Дисциплінарні санкції у вигляді вилучення, які отримали футболісти в іграх чемпіонату, першості області та змаганнях команд U-18, враховуються в іграх розіграшу Кубка та Суперкубка області і навпаки.

У випадку переходу футболіста під час реєстраційного періоду до іншого футбольного клубу (команди), він може продовжити участь у матчах розіграшу Кубка в складі нового футбольного клубу (команди). Футболісти, які були зареєстровані після першої півфінальної гри, не мають права брати участь у подальших матчах розіграшу Кубка області.

Команди зобов’язані взяти участь у церемоніях відкриття фінального матчу та нагородженні. У разі відмови до футбольного клубу (команди) застосовуються дисциплінарні санкції згідно з рішенням КДК ІФФФ.