Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2017 » Вересень » 25 » "Вихор" (Ямниця) – НФК "Бурштин" – 2:1. Без Ципердюка інша команда...
20:18
"Вихор" (Ямниця) – НФК "Бурштин" – 2:1. Без Ципердюка інша команда...

7-й тур
"Вихор" (Ямниця) – НФК "Бурштин" – 2:1

24.09.2017. 16:00. 400 глядачів, t°: 16

"Бурштин": Бендер А, Деренюк Я, Воробець Т., Николишин Т,Федорюк О,Головінський Л. (Британ В, 85),Тітунін А. (Веренка В, 80),Кукурудз А (Пштир Р, 68),Чернов А, Руснак Р, Ступніцький В.

на заміні:Мазур А,Януш О,Семенович Б.

"Вихор" Ямниця: Слободян, Мельничук, Луцький (Галіпчак, 65), Бойченюк, Шевчук, Демяник (Байдачок, 80), Чеканський, Луцький, Мухтаров (Ясінський, 73), Павлів (Іваночко, 68), Мельничук (Ілащук, 90)

Перед матчем "Бурштин" дозаявив нових гравців: Мазур А, Веренка В, Семенович Б,Януш О. ( Бурштин U-18),
Гаврилишин В(ФК"Галич), Ступніцький В. (ФК Тепловик ДЮСШ-3).

Бурштинці розпочали гру активніше і спробували нав’язати супернику свою гру, після прориву новачка Ступніцького в штрафну воротар був практично обіграний, залишалося тільки забиватити. Фол на нападнику, пенальті, яке на 6 хвилині реалізував Воробець Тарас. Господарі швидко оговталися і вже на 29-й хвилині після дальнього удару Мухтарьова голкіпер "Бурштина" врятувати свою команду не зміг. 1-1
Після перерви "Бурштинці " пішли у вперед і знов пропустили 2-1. Голом у складі «Вихора» відзначився Мухтарьов на 64-й хвилині. "Бурштин" спробував відігратися, однак воротар та захисники «Вихора» виручили свою команду. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1 на користь господарів.

В інших матчах 7-го туру зафіксовані такі результати:

"Нафтовик" (Долина) – "Бескид" (Надвірна) – 6:1
ФК "Галич" – ФК "Турка" – 1:0
ФК "Битків" – ФК "Калуш" – 6:1
"Колос Городенківщини" (Городенка) – "Придністров'я" (Тлумач) – 3:1
"Карпати" (Брошнів-Осада) – "Карпати" (Болехів) – не відбувся (за інформацією сайту ІФФФ - футбольне поле на стадіоні смт. Брошнів-Осада було залите дощовою водою).

Фото з ФБ-групи НФК "Бурштин"

НФК "Бурштин" – "Колос Городенківщини": 0:1

Наступний матч НФК"Бурштин" зіграв 28 вересня: "НФК"  на «Енергетику» програв гостям "Колосу Городенківщини" (Городенка) з рахунком 0-1. Також на даній стадії вилетів наш наступний суперник та фіналіст минулого розіграшу "Галич".

Переглядів: 118 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0