Головна » 2016 » Серпень » 20 » НФК "Бурштин" - "Медик-Лісівник" Солотвин: 4-0 (юнаки - 10:0)
08:55
НФК "Бурштин" - "Медик-Лісівник" Солотвин: 4-0 (юнаки - 10:0)

НФК «Бурштин»  - «Медик-Лісівник» Солотвин – 4:0 (юнаки 10:0)

21.08.2016. місто Бурштин. Стадіон «Енергетик». 1500 глядачів.

БУРШТИН (дорослі): 1.Андрій Бендер, 18.Ярослав Деренюк, 14.Богдан Кашуба, 4.Ярослав Пархуць, 3.Віктор Барчук (5.Роман Андрухів, 46), 16.Олексій Федорюк (10.Роман Виноградов, 81), 15.Володимир Британ, 13.Тарас Гриців, 11.Роман Торган (8.Тарас Воробець, 75), 14. Володимир Купчев (9.Ярослав Пендерецький, 79), 2.Ігор Цимбалістий (к).

На заміні: 3.Роман Сигут, 7.Тарас Метенька, 19.Назарій Кантор.

Голи:  Цимбалістий, 18, Купчев, 23, Кашуба, 62, Британ, 75.

Попередження: Торган, 45+2, Дереюк, 55.

Футбольне свято в Бурштині першою розпочала молода команда, яка за дев’яносто хвилин «назабивала» своїм одноліткам з селища Солотвино, Богородчанського району цілих десять «сухих» голів. Такої феєрії голів, принаймні на моїй пам’яті, в Бурштині ще не було. Не обійшлось і без курйозу, адже табло стадіону «Енергетик» не розраховано на двохзначний результат.

В перерві між матчами юнацьких та дорослих складів, коли на трибуні побільшало глядачів,  відбулось урочисте відкриття сезону. Спочатку  на поле , під оплески вболівальників та музику духового оркестру, вийшли ветерани бурштинської команди «Генератор». Наступними до слова було запрошено - міського голову Роксолану Олександрівну Джуру, депутата обласної ради Андрія Степановича Іваськіва, а також спонсорів, ветеранів та почесних гостей. Далі естафету перейняли дорослі склади команд.

Зі стартових хвилин матчу, бурштинські футболісти чітко дали зрозуміти своїм суперникам, що вивезти з Бурштина бодай очко,  вони не дозволять. Перший небезпечний момент біля воріт гостей виник вже на шостій хвилині зустрічі - головою пробивав капітан нашої команди Ігор Цимбалістий, проте м’яч просвистів у лічених сантиметрах від стійки воріт, а  ще через п’ять хвилин схожу нагоду втратив Володимир Купчев , після подачі кутового у виконанні Романа Торгана.

З кожною наступною хвилиною темп гри нашої команди наростав все більше і більше, як то кажуть, у футболі «в повітрі пахнуло голом» - і він таки не забарився! На вісімнадцятій хвилині мату чергова передача з лівого флангу знайшла в штрафному майданчику Купчева, який намагаючись приборкати м’яч був заблокований відразу двома захисниками. Пробити Володимиру не вдалось, а ось з передачею під удар Цимбалістому, який метрів з восьми зняв павутинку з лівої від воротаря дев’ятки, він впорався на відмінно. 1:0!

На все що спромоглись гості – заробити попередження на шістнадцятій хвилині матчу. А  ось перший небезпечний момент солотвинці створили аж в середині першого тайму, коли «тринадцятка» гостей Голдан пробив з-під захисника, але на перешкоді його планам став Андрій Бендер.

На такі дії суперників миттєво зреагували наші футболісти. Роман Торган перехопивши м’яч в центрі поля та швидко перекинув його на правий фланг на швидконогого капітана, який обігравши в штрафному майданчику одного із захисників зробив націлену передачу на лінію воротарського майданчика точно на ногу Купчеву. 2:0!

Пропустивши вдруге, солотвинці кинулись відіграватись, і майже відразу мали хорошу нагоду скоротити відставання, проте на забігання швидкісного нападника «Медик-Лісівника» зреагував Бендер, та вчасно вийшовши з воріт вибив м’яч за бокову лінію.

Наступна хвиля атак бурштинської команди запам’яталась двома гострими моментами. Спочатку, Тарас Гриців вирішив перевірити воротаря потужним прямим ударом метрів з двадцяти. А ще через декілька хвилин,  Цимбалістий обікравши суперників на своїй половині поля та здійснивши швидкісний прорив, обіграв воротаря та, нажаль, пробити з гострого кута він не зміг, тому в падінні виконав передачу в район одинадцятиметрової позначки, де м’яч знайшов Купчева - удар Володимира з лінії воріт вибив захисник, що встиг повернутись в оборону.

Кінець першого тайму пройшов під акомпанемент атак гостей. На тридцять дев’ятій хвилині Мельничук звільнившись від опіки захисників,  перекинув Бендера, що вийшов на м’яч та, на щастя, для нашої команди «круглий» перелетів ворота. А ще через три хвилини удар зі штрафного знову потужно пробивав Голдан, але й цього разу Бендер зіграв надійно.

Після п’ятнадцяти хвилинної перерви гра відновилась вже не в тому шаленому темпі. На початку першого тайму команди обмінялись небезпечними моментами. На сьомій хвилині другого тайму Гриців прорвався по правому фланзі та віддав точну передачу на Купчева в зону одинадцятиметрової позначки, Володимир не роздумуючи пробив з-під захисника в падінні з розвороту, проте прямо в руки воротарю. Гості також провели гостру атаку. М’яч навіть встиг побувати у сітці воріт бурштинців та за мить перед тим, боковий арбітр сигналізував про положення поза грою.

На шістдесят другій хвилині матчу перевага нашої команди стала ще більшою. Після подачі з кутового Олексія Федорюка найспритнішим у карній зоні гостей виявився захисник Богдан Кашуба, який проштовхнув м’яча в сітку воріт суперників. 3:0!

Відчувши смак голів господарі поля просто накинулись на ворота гостей і за неповних десять хвилин мали ще дві нагоди зробити рахунок просто непристойним. Спершу, перехват Андрухіва та розрізний пас на Цимбалістого, в підкаті зупинив захисник, запобігши виходу один в один з голкіпером. Згодом, капітан віддавши елегантний пас головою, вивів на ударну позицію Гриціва, але удар Тараса з одинадцяти метрів просвистів над поперечкою.

На сімдесят п’ятій хвилині остаточну крапку у матчі поставив Володимир Британ, який бездоганно виконав штрафний удар, спрямувавши м’яча з двадцяти п’яти метрів точно в праву від воротаря дев’ятку.

Таким чином, після другого туру першості наші юнацька та доросла команда одноособово посідають перші місця у турнірній таблиці.

Відео відкриття сезону ви зможете переглянути по наступному посиланніі:

Варто зазначити, що перед першим домашнім матчем у заявці бурштинської команди відбулись незначні зміни. Відзаявлено Ігора Мереньку та Юрія Шумського. Натомість, до складу потрапили захисник Тарас Воробець, півоборонець Тарас Метенька та нападник Володимир Купчев.

Отже, в другому турі були зафіксовані наступні результати: ФК "Рогатин" – "Касова" Бовшів – 1:1, "Карпати" Кути – "Арсенал" Вербовець – 3:0, "Прут" Делятин – "Нептун-Покуття" Заболотів – 0:3, "Покуття" Снятин – "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів – 2:1, "Сокіл" Павлівка – "Черемош" Верховина – 2:1, "Хутровик" Тисмениця – ФК "Устя" – 2:0.