Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Правила форуму
Правила форуму

Дані правила діє на всій конференції. В окремих розділах и форумах конференції можливе наличие власних правил, которі уточняють і деталізують правила поведінки в них. При 2ьому дані правила залишаються обовязковимим в любому випадку.

Правила вводяться для установки комфортної і конструктивної атмосфери сппілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, не приймайте участь в даній конференції.

I. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на форумі, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на форумі користувач повинен предявити діючий адрес електронної пошти. Ми гарантуєм конфіденційність даної інформації.
 3. Вибір имені користувача (nickname) являеться вашим обовязковим правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти міри до зупинки користування nickname, якшо його користування нарушає загально прийняті моральні і етичні норми або являеться образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, схожих з вже существующими до степени, которые могут ввести в заблуждение других пользователей форума.
 4. Заборонена неоднократна реєстрація одним користувачем, вне зависимости от целей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення являеться крайне серйознимм і веде до блокування.
 5. Якщо ви не проявляєте активність на форумі довгий час, ваша учетная запись може бути видалена.

II. Порядок поведінки на форумі.

 1. Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі етикету.
 2. Строго заборонено користування нецензурних слів, брани, образливих виражень, не дивлячись кому вони були адресовані. В тому числі при підміні букв символами.
 3. Категорично забороняється люба реклама, в том числе реклама інтернет-проектів (за виключенням випадків погодження з адміністрацією).
 4. Ваш підпис на форумі не може бути довше 2-ох строк. До неї предявляється ті ж потреби, що і до повідомлення на форумі.

III. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми повиинна бути інформативним, максимально чітко смисл проблеми.
 2. Перед створенням нової теми переконайтесь, що ви створюєте її у форумі , а також постарайтесь впевнетись в тому, що дане питання не обсуждалось раніше.
 3. Заборонено створення одинакових тем в різних розділах і помещение одинакових повідомлень в різні теми.
 4. Старайтесь не робити граматичнихх помилок в повідомленнях.

IV. Відносини між користувачами і адміністарцією.

 1. В своїх вчинках адміністрація форуму керує внутрішніми правилами управління форумом.
 2. Обговорення дій адміністрації(адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в любих форумах і темах, за виключенням спеціального форуму.

Адміністрація залишає за собою право змінити правила з повідомленням про це всіх користувачів форуму. Всі зміни і новації на форумі здійснюються з думкою і інтересом користувачів.


Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2021