Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІ чемпіонат прогнозів (2009 р.) » 13 тур Чемпіонату прогнозів 2009 (передостанній) (прийом ставок)
13 тур Чемпіонату прогнозів 2009 (передостанній)
ЯлюблюBMWДата: Вівторок, 17.03.2009, 08:21 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-2
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 0-1
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-0
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 2-0
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 3-0
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 3-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 0-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 0-1
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 0-1
 
Gyfi_18Дата: Вівторок, 17.03.2009, 10:23 | Повідомлення # 17
Львівянин
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-2
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 0-0
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 0-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 3-1
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 1-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 0-1
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1
 
NikoДата: Вівторок, 17.03.2009, 11:35 | Повідомлення # 18
Кошовий Атаман НИКОЛА
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 1-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-0
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-0
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 2-1
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК:1-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКА: 1-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 2-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-2
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1
 
ВасильДата: Вівторок, 17.03.2009, 17:24 | Повідомлення # 19
Головний технолог
Група: Перевірені
Повідомлень: 52
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-0
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-2
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 0-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 1-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКА М: 1-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 1-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-2
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1
 
vovchikДата: Вівторок, 17.03.2009, 17:36 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 21
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 1-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 2-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-1
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-1
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 2-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 2-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 2-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 3-2
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1
 
lukaДата: Вівторок, 17.03.2009, 17:40 | Повідомлення # 21
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 1-2
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 2-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-3
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 0-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 1-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 3-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКА М: 2-1
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 2-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-1
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
pfcDesnaДата: Вівторок, 17.03.2009, 18:51 | Повідомлення # 22
Група: Видалені
У вас




1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-2
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 0-1
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-3
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 1-1
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 0-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 1-2
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 0-4
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1
 
ЯнікДата: Вівторок, 17.03.2009, 21:27 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
13 тур (передостаній тур)
Скопіюйте запропоновані 10 матчів і замість знаків питання вставте свій прогноз. Удачі всім!
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 2-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 2-0
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 0-0
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: ?0-0
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 2-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 1-0
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-1
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 0-0
 
БЕХАДата: Вівторок, 17.03.2009, 21:43 | Повідомлення # 24
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
13 тур
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-2
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 0-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 1-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 1-0
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-2
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-0
 
MAZAFAKAДата: Вівторок, 17.03.2009, 22:50 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 1-0
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-2
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 0-2
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 1-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 2-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 3-1
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 0-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 2-3
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-2


 
FantomДата: Вівторок, 17.03.2009, 22:54 | Повідомлення # 26
Принцеса
Група: Перевірені
Повідомлень: 65
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-1
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 0-1
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-2
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 0-1
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 1-2
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 1-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 2-1
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 0-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-3
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 1-1
 
demosДата: Середа, 18.03.2009, 17:33 | Повідомлення # 27
А Р >< I /\/\ E D
Група: Перевірені
Повідомлень: 234
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 1-2
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-2
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 1-2
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 3-1
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 3-0
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 3-0
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 2-1
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 1-2
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 2-1


"Деякі вважають, що футбол – діло життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіше!
 
SuperVladДата: Середа, 18.03.2009, 21:25 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 25
1. 18.03. 21:30 Сент-Етьєн-Вердер: 0-2
2. 18.03. 21:45 Аякс-Марсель: 1-2
3. 18.03. 21:15 Цюрюх-Базель(кубок): 3-1
4. 18.03. 18:00 Гренобль-Монако(кубок): 1-2
5. 19.03. 19:00 Металіст-ДинамоК: 1-3
6. 19.03. 19:30 Зеніт-Удінезе: 3-1
7. 19.03. 19:30 Шахтар-ЦСКАМ: 3-1
8. 19.03. 21:30 Галатасарай-Гамбург: 1-2
9. 19.03. 22:00 Ольборг-Манчестер Сіті: 0-2
10. 19.03. 22:30 Брага-ПСЖ: 2-1


Повідомлення відредагував SuperVlad - Середа, 18.03.2009, 21:33
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » ІІ чемпіонат прогнозів (2009 р.) » 13 тур Чемпіонату прогнозів 2009 (передостанній) (прийом ставок)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2021