Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2009 » Березень » 3 » УРОК МАЙСТЕР-КЛАСУ ВІД БУРШТИНЦІВ! "Єдність-2" - "Енергетик": 0-2
19:54
УРОК МАЙСТЕР-КЛАСУ ВІД БУРШТИНЦІВ! "Єдність-2" - "Енергетик": 0-2

В 13:00 на поле стадіону села Нежухів вийшли основи обох команд. Честь «Енергетика» відстоювали: воротар– Сергій КАРПОВ, захисники– Максим ЛУК’ЯНОВ, Сергій СРІБНИЙ, Юрій ШАЛАТА та Віктор ЯНЕВИЧ, півзахисники – Василь ПАВЛИК, Сергій СЄРГЕЄВ, Юрій БЕРКИТА та Ігор ДОЛОТКО, а також Ігор КАЛАПАЧ та Роман СТЕПАНОВ.
«Енергетики» розпочали другий поєдинок дуже впевнено. Притиснувши суперників на їх половину поля бурштинці неодноразово загрожували воротам «Єдності». Такі дії наших футболістів заставляли нервувати суперників та часто порушувати правила. В одному з епізодів, пліщани зупинили прохід Ігоря ДОЛОТКО в власному штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті. Навідміну від попереднього матчу пенальті бездоганно виконав Юрій БЕРКИТА, розвівши м’яч та воротаря по рікних кутах воріт.
Після пропущеного голу гравці «Єдності» заграли дуже грубо. Неодноразово бурштинські футболісти «будуючи» свої атаки, опинялись на газоні. Двічі лікарську допомогу в першому таймі надавали Ігорю КАЛАПАЧУ та Юрію БЕРКИТІ. Зважаючи на такий перебіг подій «енергетики» були змушені понизити темп гри, та це пішло їм тільки на користь...
Приспавши пильність захисників суперника наші футболісти провели декілька небезпечних атак. Спочатку Ігор ДОЛОТКО пробивав з-за меж штрафного майданчика – воротар. Трохи згодом бурштинці розіграли чудову комбінацію: Ігор ДОЛОТКО виконавши забігання по правому флангу зробив передачу на Сергія СЕРГЕЄВА, той в свою чергу в один дотик переправив м’яч на Ігоря КАЛАПАЧА, а нападник «Енергетика» ефектним ударом в падінні пробив по воротах - м’яч пройшов в лічених сантиметрах від стійки воріт. А ще через хвилину – той же Ігор КАЛАПАЧ виконуючи подачу в воротарську зону влучив у поперечку воріт. Гол, як кажуть, назрівав!
Під завісу першого тайму м’яч таки побував у сітці воріт «Єдності». Ігор ДОЛОТКО після чергового проходу по правому флангу виконав передачу на ближню штангу, а Василь ПАВЛИК, котрий опинився в потрібному місці, «видерши» в підкаті м’яч у захисника спрямував його в кут воріт. Арбітр зустрічі з незрозумілих причин гол не зарахував!
В короткій перерві тренерами були зроблено три заміни: замість Сергія КАРПОВА, Василя ПАВЛИКА та Ігоря КАЛАПАЧА на поле вийшли Іван ФЕЛЬДЕ, Роман БАРЧУК та Володимир РУДНИЦЬКИЙ відповідно.
Із свистком, що сповістив про початок другого тайму, гравці «Єдності» кинулись відіграватись. Перехопивши ініціативу вони розпочали пошуки «шляхів» до воріт Івана ФЕЛЬДЕ, та захисники «Енергетика» своїми злагодженими діями не залишали їм жодного шансу. Варто відзначити відсутність в складі захисника Миколи ЛАЗОРИКА, місце якого зайняв Сергій СРІБНИЙ, котрий провів непогану гру. Початок другого тайму запам’ятався також декількома грубими фолами проти наших футболістів. Один з яких завершився бійкою: Роман СТЕПАНОВ, перехопивши м’яч, зробив ривок та відразу одержав по ногах. Такі дії образили гравця (котрий встиг пограти за такі клуби як «Динамо» Брест, «Волинь» Луцьк та ін.) і він вирішив «провчити» кривдника.
Після «виховної роботи» пліщани вже так грубо не грали і можливо через це пропустили серію атак. Спершу все той же Роман СТЕПАНОВ впритул «розстріляв» воротаря, а трохи згодом суперники пропустили прохід по лівому флангу та передачу Романа БАРЧУКА, котру гарматним ударом завершив Сергій СЕРГЕЄВ. 2:0!!!
Під завісу матчу «енергетики» могли забити третій гол, але їм завадив... сніг!? Розігруючи чергову комбінацію Роман БАРЧУК віддав пас Володимиру РУДНИЦЬКОМУ, а той відкинув м’яч під удар Роману СТЕПАНОВУ – «куля», виконавши дугову траекторію, попала в поперечку та опустившись за спину голкіпера застрягла в снігу на лінії воріт.
Та це був далеко не останній момент, які створювали гравці «Енергетика» біля воріт «Єдності». Шанси відзначитись мали також Ігор ДОЛОТКО, Володимир РУДНИЦЬКИЙ, Роман БАРЧУК та Сергій СЕРГЕЄВ та на рахунок в матчі вони не вплинули.