Головна » 2009 » Березень » 11 » ОДИН, ДВА, ТРИ, ЧОТИРИ, П’ЯТЬ… "Енергетик" - "Миколаїв": 7-0
19:13
ОДИН, ДВА, ТРИ, ЧОТИРИ, П’ЯТЬ… "Енергетик" - "Миколаїв": 7-0

Напередодні жіночого свята бурштинські футболісти вирушили на чергову товариську зустріч проти колишнього суперника по другій лізі України – ФК«Миколаїв» (колишня назва - «Цементник-Хорда»), який зараз виступає у Прем’єр-лізі львівщини.
Прибувши на своєму клубному автобусі в місто Ходорів, де команди домовились провести цей поєдинок, гравців «Енергетика» «зустрів» мокрий сніг, який за лічені хвилини «перефарбував» газон стадіону в білий колір. Та незважаючи на це, о 13:00 обидві команди вийшли на поле ходорівського стадіону, на якому зібралася чимала глядацька аудиторія.
В стартовому складі «Енергетика» на поле вийшли: воротар – Андрій БАНДРІВСЬКИЙ (нещодавно прибув на оглядини до Бурштина із табору ФК «Львів»), захисники – Максим ЛУК’ЯНОВ, Сергій СРІБНИЙ, Юрій ШАЛАТА та Віктор ЯНЕВИЧ, півзахисники – Василь ПАВЛИК, Юрій БЕРКИТА, Ігор ДОЛОТКО та Сергій ЧАПКО (гравець Національної молодіжної збірної України та донедавна - донецького «Металурга», котрий уже підписав контракт з бурштинським клубом), а також нападники - Ігор КАЛАПАЧ та Роман СТЕПАНОВ. Варто відзначити також те, що «рамку» миколаївців у першому таймі захищав колишній голкіпер «Енергетика» - В’ячеслав ЛЕВИЦЬКИЙ. Цікавість до матчу також підігрівала присутність на полі у складі суперників темношкірого легіонера КЕВІНА.
Зі стартових хвилин бурштинські футболісти взяли гру в свої руки, а точніше ноги. Вони дали чітко зрозуміти супернику, що рівень бурштинського футболу чи не на одну голову вищий за миколаївський.
Уже на десятій хвилині матчу Сергій ЧАПКО виконав бездоганну передачу під удар Роману СТЕПАНОВУ, а той в свою чергу гарматним ударом з ходу спрямував м’яча у лівий від воротаря кут. Через п’ять хвилин свою майстерність продемонстрував Ігор КАЛАПАЧ. Виконуючи забігання по правому флангу, він несподівано для всіх, скинув м’яч собі під удар та пробив з-за меж штрафного майданчика - м’яч в традиціях кращих голів єврокубків, виконавши дугову траекторію «зняв павутину» з дев’ятки воріт Левицького.
В першому таймі «енергетики» створювали безліч небезпечних моментів. Пригадати хоча б удари Сергія ЧАПКА, Василя ПАВЛИКА, Юрія БАРКИТИ, Ігора ДОЛОТКО та Ігора КАЛАПАЧА, які були близькими до взяття воріт суперників, та м’яч вперто не хотів залітати у ворота колишнього партнера по команді.
На останній хвилині Василь ПАВЛИК отримав пас від Юрія БЕРКИТИ та обігравши воротаря вколотив м’яч у сітку воріт, але боковий арбітр зуcтрічі зафіксував положення «поза грою».
На другий тайм під кольорами «Енергетика» вийшли: Ярослав ДЕРЕНЮК, Ігор МІГАЛАТЮК, Сергій СЕРГЕЄВ, Володимир РУДНИЦЬКИЙ, Вадим ГУМЕНЮК, Генадій ПАРАЩІЙ та Роман БАРЧУК.
На перших хвилинах другого тайму, трьохходівка- Ігор МІГАЛАТЮК - Генадій ПАРАЩІЙ - Сергій СЕРГЕЄВ, завершилась порушенням правил на останньому... До м’яча підійшов Володимир РУДНИЦЬКИЙ і обвівши стінку потужним крученим ударом, продемонстрував суперникам як потрібно забивати зі стандартів - 3:0!!!
Через декілька хвилин Вадим ГУМЕНЮК виконав навіс з правого флангу у штрафну зону суперників. М’яч опустився точнісінько на голову Ігоря МІГАЛАТЮКА, а досвідчений півзахисник, як на тренуванні, спрямував його в ворота - 4:0!
В середині тайму на поле вийшли: воротар Назар НОВІКОВ та півзахисник Іван ПАВУК, який змістив Вадима ГУМЕНЮКА в лінію оборони!
Трохи згодом уже Генадій ПАРАЩІЙ отримавши м’яч у штрафній зоні, асестував автору четвертого голу. Обробивши м’яч собі під удар, він замахом положив воротаря на газон та уступив можливість пробити по воротах і зробити дубль МІГАЛАТЮКУ. Ігор не вагаючись зробив рахунок -5:0!!!
Після такого перебігу подій у другому таймі, миколаївська команда осіла на своїй половині поля та оборонялась, намагаючись більше не пропустити. Але бурштинські футболісти навіть не думали зупинятись, проводячи атаку за атакою.
В наступному епізоді Генадій ПАРАЩІЙ виконав чергову результативну передачу- цього разу ефектно відкинувши м’яч п’ятою під удар Сергія СЕРГЕЄВА – 6:0!!! Та було б несправедливо, коли роздаючи результативні паси, сам Генадій не зміг би відзначитись. Під завісу матчу після чергового удару по воротах суперника, воротар не зміг зафіксувати м’яча та випустив його на землю, чим і скористався Генадій ПАРАЩІЙ, зробивши рахунок непристойним - 7:0!!!
В одному з епізодів арбітр зустрічі нагородив Романа БАРЧУКА червоною карткою. Нападник «Енергетика» висловив незгоду з рішенням арбітра, адже вилучати його не було за що. Представник феміди поглянувши на колір картки, яку він тримав у високо піднятій руці, розсміявся та вибачившись перед футболістом, заходився шукати в кишені – жовту картку, цим самим розвеселивши глядачів на трибуні.
Під завісу матчу на рахунок могли вплинути також Роман БАРЧУК, Генадій ПАРАЩІЙ та Ігор МІГАЛАТЮК, та вони не використали свої хороші нагоди...
Звісно, судити про рівень підготовки «Енергетика» до другого кола по таких поєдинках не варто, адже декласування суперника обласного рівня це не показник для команди першої ліги! Хоч приємно констатувати, що перед стартом весняної частини сезону 2008/2008рр. команда перебуває в хорошій формі!
P.S. Футболісти «Енергетика», одержавши впевнену перемогу, зробили подарунок своїм дружинам, подругам та усім прихильницям бурштинської команди привітавши їх з наступающим Міжнародним жіночим Днем!