Головна » 2009 » Квітень » 2 » БОЙОВЕ ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКЕ ДЕРБІ! "Енергетик" - "Волинь": 0-0.
16:45
БОЙОВЕ ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКЕ ДЕРБІ! "Енергетик" - "Волинь": 0-0.

«ЕНЕРГЕТИК» БУРШТИН - «ВОЛИНЬ» ЛУЦЬК 0:0.
31 березня 2009 року. 17:00. Бурштин. Стадіон «Енергетик». 1800 глядачів.
«ЕНЕРГЕТИК»: Сергій Карпов, Віктор Яневич, Максим Лук’янов, Микола Лазорик, Юрій Шалата, Юрій Беркита, Ігор Долотко, Сергій Чапко, Володимир Лакомський (Ігор Калапач, 64), Роман Степанов, Роман Барчук (Михайло Дячук-Ставицький, 76).
«ВОЛИНЬ»: Неділько, Ковальчук, Дручик, Ковалюк, Рубцов, Піщур, Кінаш, Кудінов (Карасюк, 46), Лісовий, Лопес (Жук, 35), Павлов.
Попередження: Беркита (17), Долотко (34), Чапко (49) – Рубцов (43), Ковалюк (69), Лісовий (71).
Арбітри – П.Чижевський (Київ), А.Баранівський (Київська область), М.Васюта (Рівне).
Делегат ФФУ – М. Біць (Львів).

30 березня 2009 р. відновилися змагання в першій лізі України для бурштинського «Енергетика» матчем у Бурштині. До стартового матчу проти «Волині» господарі, котрі достроково уникли вильоту з першої ліги після зняття ФК «Княжа», готувалися в важких погодніх умовах в Україні. Тому цікаво було подивитися на гру команди в першому офіційному матчі року.
Стосовно матчу, то у стартових складах обох команд відбулись суттєві зміни. Михайло Степанович САВКА випустив на поле «експерементальний», в порівнянні з першим колом, склад. В основі вийшло аж шість нових гравців: серед них воротар Сергій КАРПОВ, захисник Максим ЛУК'ЯНОВ, півзахисники Юрій БЕРКИТА, Сергій ЧАПКО, Володимир ЛАКОМСЬКИЙ та нападник Роман СТЕПАНОВ, а в другому таймі на поле стадіону вийшов також Михайло ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ. Всі вище перечислені футболісти перейшли до бурштинської команди на початку поточного року.
Сама гра розпочалася з натиску господарів, котрі вже на першій хвилині могли відкривати рахунок в поєдинку. Після удару бурштинців м’яч влучив у праву від голкіпера стійку, по стрічці відлетів в ліву й тільки після цього потрапив до рук Неділька. Гра проходила цікаво, боротьба точилась на кожному кроці і в одному з епізодів після одного з провалів волинського захисту один на один з воротарем «Волині» вийшов Долотко, але не зміг перекинути голкіпера. Надалі господарі по воротам били зрідка, не надто потужно й з не надто вдалих позицій. Єдиний більш-менш небезпечний момент господарі «запороли» у другому таймі, коли Чапко увірвався в штрафний по правому краю, але пробив вище. Волинська команда теж гостро відповідала на моменти енергетиків. Проте, Кінаша вдало зупиняли бурштинські захисники. Бразилець Лопес, напевне, вийшов на поле, щоб налякати молодих футболістів суперника бразильським паспортом і взагалі був непомітним. Варто виділити хіба, що удари Піщура і Лісового, але Карпов впевнено виручав команду. На останніх хвилинах бурштинці спробували організувати «завершальну навалу», але нічого суттєво небезпечного не створили. В підсумку – нічия, яка підкреслила непоступливість двох команд!