Головна » 2009 » Квітень » 6 » БЛІЦ-КРІГ ПО-БУРШТИНСЬКИ! «Кримтеплиця» - «Енергетик»: 0-3.
14:01
БЛІЦ-КРІГ ПО-БУРШТИНСЬКИ! «Кримтеплиця» - «Енергетик»: 0-3.

«Кримтеплиця» - «Енергетик» 0:3

Голи: Степанов 3, Барчук 6, Долотко 10

"Кримтеплиця": Тодіч, Візавер, Ішмаков (Чуприна, 13), Багач, Абляметов (Веприк, 13), Войнаровський (Таран, 74), Саранчуків, Трухин (Мірошник, 54), Світличний, Бабирь (Зубко, 39), Діабіє

Попередження: Бабирь, 32; Світличний, 46.

"Енергетик": Карпов, Лукьянов, Лазорик, Шалата (Качур, 87), Яневич, Беркита (Рудницкий, 84), Долотко, Чапко, Лакомський (Головко, 46), Барчук (Дячук-Ставицький, 70), Степанов (Калапач, 75)

Попередження: Шалата, 22;

Після матчу в Бурштині з луцькою «Волинню» бурштинські вболівальники знову надіялися на позитивний результат.Але навіть найбільші оптимісти не очікували виїздного розгрому «Кримтеплиці». Вже на третій хвилині зустрічі Абляметов невдало вибив м'яч, снаряд став легкою здобиччю нападаючих «Енергетика» — у результаті Степанов послав м'яч повз Сашу Тодіча. Не встигли тепличники зрозуміти, що сталося, як м’яч знов опинився в воротах «Кримтеплиці». Цього разу невдало зіграв Візавер – вибивав м'яч подалі від своїх воріт і потрапив в Барчука, і той таким подарунком сповна скористався – 0:2. Здавалося, куди вже більше, зараз кримчани легко відіграються. І дійсно, на 8-ій хвилині з навісу Войнаровського Трухин вже готовий був в падінні замкнути м'яч на дальній штанзі, але до м'яча першим встиг захисник «Енергетика». А на 10-ій хвилині «КТ» пропустила третій м'яч – черговий ляп кримчан в центрі поля привів до того, що м'ячем без особливого клопоту оволодів Долотко і, відмітивши, що Тодіч відійшов від своїх воріт, послав м'яч в дальню дев'ятку – 0:3. Після такого розвитку поді лише до хвилини 25-ою підопічні Михайла Сачко створили щось подібне на  гостру атаку – навіс Світличного на Діабі, але захисники гостей опинилися на місці. Івуарієц міг відрізнитися через 10-ть хвилин, але пробити точно не зміг.

Після перерви, здавалося, тепличники підуть відігруватися, але сталось навпаки. На 52-ій Тодіч врятував команду від неминучого четвертого м'яча, коли відразу два гравці «Енергетика» опинилися в забійній позиції. На 54-ій хвилині Мірошник увірвався в штрафну, прострілював у воротарську на Діабі, але легіонер до м'яча не дотягнувся. Незабаром з вигідної крапки не зміг перехитрити воротаря Веприк – пробив йому прямо в руки. Апофеозом же невезучести цього дня стала 78-а хвилина, коли із стандарту, виконаного Саранчуковим, м'яч потряс поперечку. Марно намагався загострити гру Діабі – у ряді епізодів прострілював в штрафну на Тарана, але м'яч ставав або здобиччю воротаря, або бездоганно граючих захисників. На останніх доданих хвилинах Світличний головою намагався замкнути навіс Веприка, але пробив якраз в руки Карпову.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Енергетика» Михайло Савка признався, що безмежно радий такому результату: «Ми розуміємо, що опам'ятатися після 0:3 надзвичайно важко, проте, в перерві сказав своїм хлопцям, що суперник украй підступний і може відігратися, тому переконливо просив своїх підопічних не зменшувати оборотів, і, як бачите, вони мої установки виконали, а у ряді епізодів нам крупно везло. Ми в непростій фінансовій ситуації, взимку не мали можливості провести нормальні збори – то в грязі, то в снігу. Коли ми приїхали за день на стадіон «Кримтепліци», то хлопці не переставали насолоджуватися газоном і взагалі стадіоном – багато футболістів тут вперше. Я навіть їх завчасно прибрав з поля на тренуванні, щоб вони не перегоріли. І як бачите, не перегоріли».

Переглядів: 1533 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 141 2 »