Головна » 2009 » Травень » 4 » "Фенікс-Іллічівець" - "Енергетик" 3:2. Диво гол воротаря "Фенікса"!
16:00
"Фенікс-Іллічівець" - "Енергетик" 3:2. Диво гол воротаря "Фенікса"!
«Фенікс-Іллічівець»: Шевченко, Михайлюк, Яковенко, Малко, Луценко, Корольков (Савченко,90), Свиридов (Порублєв, 90), Бобух, Попов (Єрмоленко, 57), Блудов (Поспєлов, 57), Аврамчиков (Ивашко, 84)

«Енергетик»: Карпов, Лукьянов, Лазорик, Шалата, Яневич, Беркита, Долотко, Чапко, Головко (Лакомский, 51), Барчук, Паськів (Чернов, 57)
Попередження: Чапко
Голи: Аврамчиков, 21, Блудов, 28, Шевченко, 47 – Барчук, 25, 64

А от наступний суперник ФК "Енергетик" Бурштин івано-франківське "Прикарпаття" не перестає дивувати. Вдома на стадіоні "Рух" команда Пристая програла з рахунком 0-5. Напевне думками вони вже на матчі в Бурштині, де зійдуться з нашою командою в "прикарпатському дербі".

Огляд матчу "Фенікс-Іллічівець" - "Енергетик" і інших матчів туру можете подивитись тут!

Команда з Калініно перемогла вдома «Енергетик», який навесні був сильніший за дві інших кримських команди.

«Енергетик» після того, як стало остаточно відомо, що із першого дивізіону ніхто не вилітає, заграв надзвичайно потужно. Навесні від «енергетиків» вже постраждали дві кримських команди. «Кримтеплиця» вдома поступилася «Енергетику» з великим рахунком - 0:3, а ПФК «Севастополь» в Бурштині програв із різницею в один м'яч (1:2). Було цікаво, чи зможуть хлопці Івана Марущака перервати на своєму полі переможну ходу «Енергетика» як в чемпіонаті в цілому, так і над кримськими командами зокрема? До того ж «Фенікс-Іллічовець» дуже бажав гідно виступити перед власними вболівальниками, адже в останніх чотирьох поєдинках кримчани не забили жодного м'яча, а в трьох матчах програли.

Поєдинок розпочався із запізненням. «Енергетики» заблукали у кримських селищах і гру довелося відкласти на півгодини.

Перед початком матчу з трибун лунало «помстіться за «Севастополь», і господарі вже на другій хвилині ледь не виконали це. Олег Попов перебуваючи на правому фланзі сильно пробив у ближній кут, але голкіпер гостей встиг зреагувати на постріл.

Не зважаючи на сильний дощ, який розпочався одночасно з матчем, команди діяли розкуто і створювали чимало небезпечних моментів. Втім у завершальній стадії атак воротарі діяли надійно.
Першому кому не пощастило став Сергій Карпов. На 22-й хвилині Сергій Аврамчіков наважився на постріл з-за меж штрафного майданчика, м'яч вдарився у стійку і залетів у сітку.

На 27-й хвилині непорозуміння між голкіпером і захисником призвело до того, що Роман Барчук зміг з лічених метрів проштовхнути м'яч у сітку і зрівняти рахунок.

Але за хвилину Аврамчіков наважився на постріл з тієї ж самої дистанції, що і першого разу і знову не схибив - 2:1.

На початку другого тайму господарі збільшили свою перевагу. До того ж зробили це доволі курйозно. Воротар кримчан вибив м'яч зі своєї половини поля, «куля» вдарилася у газон, перелетіла через голкіпера гостей, який необачно покинув рамку воріт, і залетіла у сітку. Гол зарахували на воротаря кримчан.

Такий рідкий гол не засмутив «енергетиків» і вони знову почали шукати шляхи для порятунку матчу. Можливість скоротити рахунок на 65-й хвилині не втратив Барчук. Свій другий гол у грі Роман забив з кута штрафного майданчика.

У час, що залишився до фінального свистка команди могли збільшити рахунок, але цифри на табло так і не змінилися. «Фенікс-Іллічовець» переміг з рахунком - 3:2 і перервав свою програшну серію з трьох матчів.

Переглядів: 1024 | Додав: luka | Рейтинг: 5.0/1