Головна » 2009 » Липень » 5 » КОМАНДА ЗІГРАЛА ПЕРШИЙ КОНТРОЛЬНИЙ ПОЄДИНОК. "Волинь" - "Енергетик" - 1:0
12:29
КОМАНДА ЗІГРАЛА ПЕРШИЙ КОНТРОЛЬНИЙ ПОЄДИНОК. "Волинь" - "Енергетик" - 1:0
«ВОЛИНЬ»: Ндоє, Дручик, Луценко, Шевелюхін, Ковалюк, Шарпар, Акімов (Жук, 58, Ковальчук, 65), Кінаш, Лопес (Карасюк, 60, Марковець, 64, Гущин, 88), Пищур, Павлов.
«ЕНЕРГЕТИК» (стартовий склад): Карпов, Данищук, Лук’янов, Лазорик, Яневич, Чапко, Долотко, Беркита, Головко, Чернов, Павлик.
Гол: Кінаш, 8 хв.

Вчора, 4-го липня, бурштинський «Енергетик» провів свій перший контрольний поєдинок після відпустки. Його суперником стала луцька «Волинь». Матчі за участю цих команд завжди виділялись чимось особливим, не стала винятком і ця гра...
Зустріч видалася дуже цікавою, якщо не враховувати той факт, що навідміну від команди Віталія Кварцяного, бурштинці проводили свою першу гру після тривалої перерви. Ця гра стала першим випробуванням для Миколи Семеновича ПРИСТАЯ після повернення на пост головного тренера. Приблизно на 8-й хвилині зусилля волинян призвели до взяття воріт. Максим ЛУК’ЯНОВ грубо зіграв проти бразильського легіонера «Волині» Рамона Лопеса в чотирьох метрах від карного майданчика майже по центру воріт. Арбітр призначив штрафний удар. Його виконав Ярослав Кінаш, який ударом в "дев’ятку" змусив Сергія КАРПОВА вийняти м’яч з сітки воріт. 1-0. Вдруге Сергій їм цього зробити не дозволив. За весь перший тайм бурштинці мали безліч шансів забити м’яч у відповідь. Найнебезпечніший з них виник на 41-й хвилині матчу, коли після гострої контратаки, яка завершилася прострілом вздовж воріт, Василю ПАВЛИКУ не вистачило лічених сантиметрів, щоб влучити по м’ячу і загнати м'яч практично в порожні ворота. У другому таймі перебіг подій на полі не змінився, хоча було значно більше боротьби у центрі поля, ніж в першому таймі. Футболісти «Енергетика» за весь другий тайм мали також немало моментів для того, щоб зрівняти рахунок у матчі та забити у ворота луччан так і не спромоглись. У волинян їх було значно менше, хоча вони теж могли засмутити нашого воротаря, проте грамотні дії Сергія КАРПОВА не дозволили їм забити ще бодай один м’яч. В підсумку мінімальна перемога луцької команди. Та безперечна перемога бурштинців по грі! Підготовка до Першості триває...

в.о. прес-аташе ФК "Енергетик" Бурштин - БАЦАЛА МИКОЛА.

Переглядів: 1036 | Додав: БЕХА | Рейтинг: 4.0/3