Меню фан сайт ФК Енергетик
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » 2009 » Липень » 8 » ЗАКОТИЛИ НАШІ ТРИ ГОЛИ ЛЬВІВ'ЯНАМ! "Енергетик" - "Карпати-2"
23:51
ЗАКОТИЛИ НАШІ ТРИ ГОЛИ ЛЬВІВ'ЯНАМ! "Енергетик" - "Карпати-2"
«ЕНЕРГЕТИК» - «КАРПАТИ-2» ЛЬВІВ – 3:2. Відразу, по приїзді клубного автобуса львівських "Карпат", над футбольном полем стадіону «Енергетик» пішов теплий літній дощ, котрий затримав початок першої зустрічі хвилин на двадцять. Не чекаючи його закінчення, обидві команди (другий склад «Енергетика» та друголігові «Карпати-2» Львів) вийшли на розминку... Разом зі стартовим свистком, котрий сповістив про початок першого поєдинку, взявши в руки чистий аркуш, я чесно кажучи нерозраховував на те, що мені прийдеться практично не відривати від неї ручку... Ледь встигаючи записувати небезпечні моменти, котрі виникали біля воріт львівян, я напевно (та ні, не напевно, а точно) дістав сидящих біля мене глядачів (кортих зібралося на стадіоні не менше 150) запитаннями типу «а хто пробивав?", чи "хто забив?" Тому я пропоную переглянути деякі моїх нотаток:
1’ - прорив Дмитра ГОЛОВКА не за правилами зупинили захисники львівської команди. Сам «винуватець», виконавши штрафний удар, спрямував м’яча на ПАВЛИКА, та нажаль Василь не встиг замкнути передачу справа;
6’ - новобранець бурштинської команди Назар МЕЛІЩУК пробив сходу прямо вруки кіперу «Карпат», після передачі Володимира ВЕРБНОГО;
8’ – «карпатівці» знов не за правилами зупинили прохід Василя ПАВЛИКА (одного з кращих гравців бурштинської команди на початку зустрічі) що і призвело до першого взяття воріт...
9’ – Дмитро ГОЛОВКО, виконавши штрафний удар, спрямува м’яча на ВЕРБНОГО, Володимир підхвативши його, віддав на свого теску – РУДНИЦЬКОГО, а той в свою чергу, в один дотик, на Артема УКРАЇНЦЯ. Останньому нічого не залишалося, як віддати на лівий фланг на ПАВЛИКА, а Василь, в кращих традиціях збірної Бразилії, п’ятою, відкинув «кулю» знову на РУДНИЦЬКОГО... Найдосвідченіший гравець, у складі нашої команди (провів за «Енергетик» понад 300 матчів), гарматним ударом запустив м’яча у дальню дев’ятку! 1:0!!!
10’ – удар ПАВЛИКА парирував воротар;
11’ – після розіграшу кутового, воротар «Карпат-2», у карколомному стрибку, ледь потягнув удар Дмитра ГОЛОВКА з правого флангу, знову перевівши м’яч на кутовий;
12’ – Сергію СРІБНОМУ не хватило лічених сантиметрів, для того, щоб дотягнутися до м’яча і замкнути подачу ВЕРБНОГО;
13’ – перша, менш-більш, небезпечна атака львів’ян. Після навісу справа, Андрій БАНДРІВСЬКИЙ, вперше торкнувшись до м'яча у цьому поэдинку, кулаками перервав простріл на дальню штангу;
17’ – Василь Павлик, виборовши м’яч у двох захисників зіграв на Вербного. Володимир пробив трошки вище воріт;
21’ - Володимир Рудницький «обікрав» гравця «Карпат» і запустив на хід Василя Павлика. Нападник перегравши воротаря, в один дотик спрямував м’яч у ближній (лівий) кут. 2:0!!!;
24’ – Артем Українець (новобранець «Енергетика») відмінно зігравши на «другому поверсі» замкнув подачу зі штрафного Дмитра Головка і переправив кулю у сітку воріт проте арбітр зафіксував офсайд;
33’ – перша атака «карпатівців» яку можна відзначити за весь перший тайм, проте, на завершальній стадії розіграшу комбінації, боковий арбітр піднявши прапорець не дозволив дограти епізод до кінця;