Головна » 2011 » Серпень » 4 » Богдан Блавацький: «Ми припустилися «дитячих» помилок у захисті»
13:24
Богдан Блавацький: «Ми припустилися «дитячих» помилок у захисті»
На післяматчевій прес – конференції головний тренер «Енергетика» Богдан Блавацький висловлив невдоволення грою захисної ланки своєї команди.

Зокрема, пан Блавацький зазначив: «Гра була нічийною. На жаль, ми припустилися «дитячих» помилок у захисті. Помилявся наш досвідчений захисник Руслан Мостовий. Невдала гра Руслана допомогла «Буковині» здобути три очки. Є у мене претензії і до інших футболістів. Коли я прийшов у команду, то ми не пропускали у багатьох поєдинках. А ось у перших трьох турах цієї першості України у воротах нашої побувало вже 8 голів. Будемо намагатися покращити гру в обороні.

Перед грою з «Буковиною» у нас виникли проблеми. Через травми не змогли грати Гордієнко, Фурта, Данищук, Новак…Після першого тайму з «Металургом»ми замінили травмованого Новака. Досвідчений воротар Хомин, який не грав тривалий час, пропустили три м’ячі. А ось у матчі з «Буковиною» через травми гравців довелося ставити у напад Чернова. Це, звісно, не його позиція.

У нас непогані умови для тренувань. Ми тренуємося на центральному стадіоні , однак сильного футболіста важко запросити у Бурштин. До нас приїздять переважно гравці, які не виступали певний період на професійному рівні чи відновлювалися від травм. Не виключаю, що нам допомагатиме донецька фірма.

Нам необхідно змінювати психологію гравців. Деякі виконавці звикли боротися за 13 – 14 місця. Це їх влаштовувало. Необхідно те, щоби футболісти були налаштовані на вищі досягнення. Зараз же прагнемо добре підготуватися до наступної гри з «Кримтеплицею».