Головна » 2009 » Вересень » 11 » Динамо-2 - Енергетик (1-2)

«Динамо-2» - «Енергетик» - 1:2 (1:1)

«Динамо-2»: Рудько, Родина, Парцванія, Рижук, Новак, Кушніров, Морозенко (Щедрий, 63), Рибалка, Калитвінцев, Гриппа (Осадчий, 60), Коваль (Малин, 75).
«Енергетик»: Бандрівский, Лазорик, Срібний, Денисов (Деренюк, 40), Данищук, Долотко, Даньків, Дністрян (Ольшницький, 46), Гордієнко, Степанов (Барчук, 35), Міліщук (Павлик, 88).
Голи: Морозенко (16) - Даньків (34, 47).

В день народження свого тренера Генадія Литовченко друга динамівська команда не змогла переграти бурштинський «Енергетик». Хоча господарі першими відкрили рахунок, та втримати перемогу не змогли.
Початок гри пройшов в центрі поля і особливо небезпечних моментів біля обох воріт не виникало. Але вже на 16-й хвилині Калитвінцев прострілив з правого флангу, а Морозенко в падінні проштовхнув мяч в ворота -  1:0. Гості зразу ж пішли відіграватись і організували свій момент – Гордієнко небезпечно прострілив, але ніхто не зміг замкнути передачу. Бурштинці продовжували натиск і їхня наполегливість принесла результат. Даньків наважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика, Рудько не встиг зреагувати, і мяч опустився прямо в ворота. Енергетики не збавляли обертів і продовжували тиснути на динамівську молодь. Ще через декілька хвилин знову прострілював Гордієнко, але мяч прокотився вздовж воріт і лише трішки розминувся з дальньою штангою.
Відчувши впевненість енергетики продовжували йти вперед і після перерви. Чисельні дальні удари не давали спокою воротарю динамівців Рудьку. Один з таких ударів в виконанні того ж Даньківа і став результативним. На 47-й хвилині Рудько не зміг  дотягнутися до мяча після обвідного удару в правий нижній кут воріт – 1:2. Динамівці кинулись відіграватись, згадавши про день народження свого тренера і мали пару шансів. Рибалка пробивав небезпечно з штрафного, але мяч після рикошету пішов на кутовий. Новак закручував мяч в верхній правий кут, але майстерність підвела його.  А бурштинці, які досить добре грають в захисті, впевнено довели матч до чергової перемоги з чим їх і вітаємо!!!

Генадій Литовченко, старший тренер «Динамо-2»:
-
Що тут коментувати… Бувають такі ігри, коли в суперника два удари і два гола. В принципі, ми створили мало моментів, а ті, які в нас були не використали. В суперників в захисті грали рослі хлопці, але ми повинні були протиставити їм швидкість, та нічого не получилося.

Михайло Гнатишин, тренер «Енергетика»:
- М
и знали, що «Динамо» є «Динамо», хоча хлопці в них молоді. Вивчаючи суперника, ми зібрали достатньо інформації і звернули увагу на те, що в них є хороший нападник Коваль. З тактико-технічної точки зору вивчили награнну діоганаль і перевод мяча від правого захисника на Коваля. В нас ж були свої проблеми. В цьому році в нас дуже багато травмованих, і ми ніяк не можемо виставити оптимальний склад. Ви бачили, що ще в першому таймі нам прийшлося поміняти центрального захисника. Але гол був пропущений через нього, і така гра нас не влаштовувала. Тому в першому таймі заміни носили виключно тактичний характер. Потім нам в деякій мірі повезло – забиті мячі були просто красенями. Після другого з них в хлопців появилося більше впевненості. Чесно кажучи, нас дуже вимучила тяжка дорога. Як на зло, в автобусі не працював кондиціонер, і було дуже жарко. Я подякував хлопцям, вони дійсно боролись, і проявили хорошу самовіддачу. Можна навіть сказати, що сьогодні досвід переміг молодість, але в нас тоже досить молода команда, наприклад,  в другому таймі грало двоє молодих футболістів. Досвідчений в нас нападающий Гордієнко, який повернувся після річної перерви з ФК Львів.

Євгеній Морозенко, півзахисник «Динамо-2»:

- Нам
дуже обідно, що в День народження нашого тренера не получилося привітати його перемогою. Тим не менше, ми бажаємо йому міцного здоровя і довгих років життя. Надіюсь, він не сильно на нас обідився. Це футбол.

Переглядів: 1466 | Додав: russel | Рейтинг: 0.0/0