Головна » 2009 » Жовтень » 23 » "Енергетик" - ФК "Харків" - 1:1 (0:0)
«Енергетик» - ФК «Харків» - 1:1 (0:0)
16 тур. 23 жовтня. Бурштин. Стадіон «Енергетик».
14 градусів. 500 глядачів.
Арбітр – Юрій Мосейчук (Чернівці).
Асистенти арбітра – Андрій Барановський (Бородянка), Володимир Пилипенко (Фастів).
Резервний арбітр – Юрій Синишин (Івано-Франківськ).
Делегат ФФУ – Мирон Биць (Львів).

«Енергетик»: Бандрівський, Лукянов, Лазорик, Шалата, Данищук (Даньків, 10), Бурдіян (Деренюк, 46), Долотко, Гордієнко, Чернов (Міліщук, 57), Дністрян (Павлик, 68), Чапко (Швець, 46). Запасні: Хомин, Денисов.
«Харків»: Ходанович, В. Кравченко, Скляр, Тарновський, Гречка, Тарасов (Корнієц, 59), Бойченко, Грінченко, Сивуха, Жеребцов (Черніков, 51), Рижих. Запасний Швайченко.

Голи: Швець, 49 (1:0); В. Кравченко, 74 (1:1).
Попередження: Гордієнко, 75 – Грінченко, 28; Бойченко, 78.

В п’ятницю 23 жовтня 2009 року бурштинський «Енергетик» приймав відвертого аутсайдер першої ліги і недавно команду Прем’єр Ліги ФК Харків. Хоча від харківської команди в першій лізі залишилась тільки назва і тренер Михайло Стельмах, але енергетикам цього дня не судилося перемогти. Бурштин прийняв гостей прохолодною дощовою погодою. Проблемами гостей були також далека дорога, дискваліфікації Паламарчука, Яворського і Федоти та травми харківчан. Стельмах привіз всього 14 футболістів. Не все було так гладко і в «Енергетика». Чернов і Чапко тільки набирають форму після травм, Лазорик, Бурдіян та Срібний перед грою мали температуру.
Перший тайм пройшов без забитих м’ячів. Вже на 10 хвилині поле покинув травмований Даньків. «Енергетик» пішов атакувати ворота аутсайдера ліги і свої шанси втрачали один за одним Дністрян, Гордієнко і Чернов. Андрій був напевне найкращим в команді, проробив багато роботи на полі і часто роздавав хороші паси. З його передач енергетики мали відкривати рахунок ще в першому таймі, але фортуна відвернулася від бурштинів. Не можна не згадати два удари в поперечину воріт «Харкова» від Дмитра Гордієнка, якому останнім часом не таланить попри хорошу гру. Непогані моменти мав Бурдіян.
В другому таймі газон стадіону «Енергетик» став ще гіршим через погодні умови, але він був однаковим для двох команд. Можливо через це, а можливо через інші обставини гра команд вирівнялась. Першою забила бурштинська команда, коли після пасу Андрія Чернова відзначився Ігор Швець, який замінив Чапка. Енергетики після голу почали діяти більш інертніше і отримали м’яч у відповідь. Черніков два рази заробив штрафний біля воріт бурштинів і з другого разу Бойченко пробив дуже майстерно. М’яч потрапляв в дев’ятку воріт і Бандрівський перевів його в блискучому стрибку на кутовий, а вже з його подачі рахунок зрівняв Володимир Кравченко, який розстріляв ворота з восьми метрів. Вирвати перемогу мали шанс обидві команди. Після удару Гордієнка з пустих воріт м’яч виніс невтомний Валерій Бойченко, а вже в компенсований час Бойченко чуть не забив з штрафного. В підсумку ФК «Харків» набирає всього друге очко в чемпіонаті, а «Енергетик» опускається на 15 місце. Вся боротьба ще попереду, але гра команди, а особливо результативність команди не вражає…

Прес-служба ФК «Енергетик» Бурштин

Переглядів: 1432 | Додав: russel | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
23.10.2009 Спам
3. Руслан (russel) [Материал]
за Харків пацани по 17-18 років грали... і боролись як дорослі мужики, а наші як діти з мячем путались!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.