Головна » 2018 » Серпень » 10 » НФК "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада: 2-1! Нові гравці - нова гра!
08:12
НФК "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада: 2-1! Нові гравці - нова гра!

НФК "Бурштин" - "Карпати" Брошнів-Осада: 2-1

Голи: Воробець 5 (пен), Музика 54 - Локатир 44.

Тур 1 (19.08.2018)

НФК "Бурштин": Олег Чеботарь, Юрій Вістовський, Ярослав Деренюк, Володимир Теліховський, Михайло Прокіпчук, Тарас Воробець, Михайло Музика (Федунишин Роман Олексій, Володимир Британ, Андрій Рубинець (Мазурик Максим, 90), Остап Лялюк, Микола Леник.

На заміні: Андрій Бендер, Любунів Степан, Захар Олег.

"Карпати" Брошнів-Осада: Кулик, Гладенький Ю., Заторський, Гладенький В., Барановський (Стасів, 74), Ковальчук Т., Мельник О., Іванишин Ю. (Цимбалістий, 54), Пілянський, Петрик, Локатир.

ЖК: Музика, 71, Теліховський, 78 - Заторський, 32, Гладенький В., 69, Ковальчук Т., 75.

Вилучення: Гладенький 77

Бурштинці досить серйозно оновили склад, що говорити, якщо один з лідерів команди минулого сезону нападник Ігор Цимбалістий вийшов за команду з Брошнева, а Долотко, Ципердюк та Чернов сиділи лише на трибунах. Воротар Бендер в запасі...

Матч вийшов бойовим. Вже на 5-й хвилині Воробець реалізував пенальті і вивів команду вперед. "Карпати" не здалися і наприкінці тайму Локатир зрівнює рахунок.

В другому таймі забив новачок Михайло Музика, але моменти були також в Леника, Британа та Воробця. А на 77-й Гладенький за фол останньої надії отримав "червоне світло" і фактично полегшив роботу бурштинцям на перемогу. 2-1.

Юнаки зіграли 0-0.

"Бурштин" юн: Стельмах, Чорний, Федунишин, Іваськевич, Балацький, Глущенко, Захар, Засідко (Саварин, 69), Дикий, Чимиринський (Братусь, 79), Вівсяник.

Заявка на сезон НФК "Бурштин"
1. Бендер Андрій (1994р.н.)
2. Британ Володимир (1992 р.н.)
3. Воробець Тарас (1987 р.н.)
4. Вістовський Юрій (1996 р.н) - Колос Городенківщини (попередня команда)