- Не допомогло… 1:0 від бочок програли!!!!!

Сидять уболівальники на стадіоні. Дивляться футбол. П’ють пиво. Раптом один звертається
- Ти це серйозно?
- Твоє діло. Хочеш терпи!
- Та як же… Та ну… Та він же почує!?
- Та не почує! Ти ж не почув!!!!!!!!!!

Реал Мадрид - Спартак: 8-0... Але фанати Спартака не втрачають надію, адже пройшла лише 10 хвилина матчу)

один чувак каже іншому: знаєш що мені в жіному футболі найбільше подобається?коли жінки гол забивають і футболку на голову натягають)

Коментатор: І тільки на 25-й хвилині матчу сталося те, чого з нетерпінням очікували тисячі вболівальників: на стадіон привезли свіже пиво.

Розмова двох футбольних вболiвальникiв:
- Ти знаеш,я сьоднi був у магазинi "Все для футболу"
- I що?
- Та купив там пиво,сигарети i телевiзор

Після матчу тренер збирае гравців команди, яка бореться за виживання тай каже:
- в нас тепер становище, як у провінційному гей-клубі;
- а як це, питають гравці;
- та кожне очко на вагу золота, каже тренер

Його одягнули в майку ЦСКА, куртку Локомотива, шарфик Динамо і посадили в сектор Спартака!. Дивіться програму "Останній герой - 5" -

Шацьких удар головою -штанга,
удар головою -штанга,
удар головою -штанга.
дайте йому м'яч нарешті, а то він голову собі об штангу розібє

Футбольный матч сборная мира против сборной кавказа. Счёт после первого тайма 0-6. Тренер сборной мира обращается к игрокам: Вы что играть разучились вы посмотрите на счёт вы кому проигрываете.... На что игроки ответили: у них первая линия защиты - грузины с ножами, вторая линия защиты чеченцы с автоматами, но их ещё можно обойти, но на воротах у них стоит армянин которому не докажешь, что ты гол забил!
Переглядів: 773 | Додав: luka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
02.04.2010 Спам
За словами головного тренера Миколи Пристая, у "Енергетика" храмає реалізація гольових моментів, а тому діяти новачок команди буде на вістрі атаки:)