Головна » 2011 » Липень » 29 » Регламент сезону 2011-12. Зміни
15:43
Регламент сезону 2011-12. Зміни
1. Для визначення чемпіона України серед команд клубів другої ліги проводиться додатковий матч на нейтральному полі між командами, що посіли перші місця у групах «А» і «Б» другої ліги. Якщо основний час матчу завершився внічию, для визначення переможця застосовується процедура, наведена в ст. 6 Додатку №1 до цього Регламенту.

2. Команди першої ліги, що посіли сімнадцяте та вісімнадцяте місця, переходять до другої ліги.

3. Команди, що посіли перші місця в групах «А» та «Б» другої ліги, переходять до першої ліги, а команди, що посіли другі місця у групах «А» та «Б» другої ліги, а також команда, що посіла шістнадцяте місце у першій лізі, беруть участь в етапі плей-офф, що проводиться на нейтральному полі за наступною схемою:
3.1. Перший матч: команда, що посіла друге місце в групі «А» другої ліги, та команда, що посіла друге місце в групі «Б» другої ліги.
3.2. Другий матч: Команда-переможець першого матчу та команда, що посіла шістнадцяте місце у першій лізі.

4. У випадку, якщо протягом сезону у першій лізі виключено/знято зі змагань одну команду, яка провела менше половини матчів чемпіонату, до другої ліги переходять команди, що посіли останні два місця у першій лізі. Етап плей-офф складається з одного матчу між командами, що посіли другі місця в групах «А» та «Б» другої ліги. До першої ліги замість команди, яку виключено зі змагань, переходить команда-переможець матчу плей-офф.

5. У випадку, якщо протягом сезону у першій лізі виключено/знято зі змагань дві команди, які провели менше половини матчів чемпіонату, до другої ліги переходять команди, що посіли останні два місця у першій лізі. Етап плей-офф не проводиться. До першої ліги замість команд, які виключено зі змагань, переходять команди, що посіли другі місця в групах «А» та «Б» другої ліги.

6. У випадку, якщо протягом сезону у першій лізі виключено/знято зі змагань команду, яка провела 50% і більше матчів чемпіонату і посіла у підсумковій турнірній таблиці місце вище передостаннього, до другої ліги переходить команда, що зайняла в першій лізі останнє місце. В етапі плей-офф у відповідності до п. 5 цієї статті беруть участь команди, що посіли другі місця у групах «А» та «Б» другої ліги, а також команда, що посіла передостаннє місце у першій лізі.

7. У випадку, якщо протягом сезону у першій лізі виключено/знято зі змагань дві команди, кожна з яких провела 50% і більше матчів чемпіонату і посіла у підсумковій турнірній таблиці місце вище передостаннього, до другої ліги напряму не переходить жодна з команд першої ліги. В етапі плей-офф у відповідності до п. 5 цієї статті беруть участь команди, що посіли другі місця у групах «А» та «Б» другої ліги, а також команда, що посіла останнє місце у першій лізі.

8. Команди, що посіли останні місця в групах «А» та «Б» другої ліги, вибувають зі змагань. Якщо відповідний клуб не має інших команд-учасниць змагань, такий клуб припиняє членство в ПФЛ, а футболісти отримують статус «вільних агентів».

9. Клуб зобов’язаний мати на правах власності, платного (оренда) або безоплатного користування та використовувати протягом змагального сезону:
а) стадіон, який відповідає вимогам відповідних документів ФФУ, ПФЛ та внесений до «Реєстру стадіонів ФФУ»;
б) не пізніше 2012 року – стадіон, що має футбольне поле із штучним підігріванням (для клубів першої ліги);
в) не пізніше 2013 року – основний або резервний стадіон, що має футбольне поле стандартного розміру зі штучним покривом, який має сертифікат ФІФА.
г) навчально-тренувальну базу з футбольним полем/полями, медико-реабілітаційним приміщенням, а також спальний корпус або готель.

10. Клуб зобов’язаний утримувати та фінансувати власний або на договірних засадах ДЮСЗ.
Згідно з положенням ФФУ «Про атестацію футбольних клубів України» клуб зобов’язаний утримувати та фінансувати юнацькі команди із забезпеченням цілорічного навчально-тренувального процесу та участі у змаганнях:
а) перша ліга – щонайменше три юнацькі команди віком від U-10 до U-19;
б) друга ліга – щонайменше дві юнацькі команди віком від U-10 до U-19.
Клуби першої ліги зобов’язані забезпечити участь команд ДЮСЗ у змаганнях під егідою ДЮФЛУ відповідно до Регламенту всеукраїнських змагань з футболу серед дитячо-юнацьких команд.