Пароль:
Головна » 2010 » Березень » 15 » Сталь - Енергетик (0-0)
17:19
Сталь - Енергетик (0-0)

Завдяки нічийному результату Сталь набрала 31 очко і тепер ділить третю сходинку з ФК Львів
В свою чергу в активі Енергетика є 19 пунктів. Команда ділить 12-15е місце з трьома командами.

Старт весняної частини сезону очікувався в Алчевську з великим нетерпінням. Якісні збори, серйозні спаринги, збереження осіннього складу, а також  посилення і повернення на тренерську лаву Анатолія Волобуєва – все це настроювало шанувальників «Сталі» на позитивний лад. Суперник в стартовому матчі календарного року був далеко не з верхньої частини турнірної таблиці, внаслідок чого від господарів сьогодні чекали тільки перемоги. Проте стартувати з перемоги у «Сталі» з різних причин не вийшло.

У стартовому складі алчевців сьогодні вперше з'явився заявлений буквально напередодні гри 19-річний захисник Олександр Яськович. Вихованець луганської «Зорі», два останні сезони що грав в свердловському «Шахтарі», діяв сьогодні на позиції правого захисника, залишивши, в цілому, непогані враження. У іншому склад «Сталі» в сьогоднішньому поєдинку був ідентичний з осіннім варіантом. У складі «Енергетика» на полі з'явилися відразу три дебютанти: у центрі захисту діяв екс-футболіст «Прикарпаття» Ігор Гребінський, на лівому фланзі оборони – Максим Прокопович, останнім клубом якого були аматорські «Лужани», в атаці – вихованець рівненського футболу Юрій Козлюк, що починав сезон у ФК «Полтава».

Не дивлячись на всі предматчеві розклади і прогнози, перший тайм набагато краще провели гості. «Енергетик» дуже швидко налагодив контроль м'яча, і вже в перші десять хвилин біля воріт Сітало виникли два небезпечні моменти. Муховиков, нерозторопно діючи з м'ячем у власній штрафній, дозволив бурштинцам розіграти швидку комбінацію, яку хльостким ударом з лінії штрафною завершив Микуш, – воротар «Сталі» в кидку відбив м'яч.

У наступному епізоді Чернов розрізаючою передачею по центру вивів один на один Козлюка: форвард «Енергетика» встиг оцінити обстановку і зрячо пробити в дальній кут – на щастя для господарів м'яч пройшов в сантиметрах від стійки. До середини тайму алчевцям все ж таки вдалося вирівняти гру, але гостроти біля воріт Хомина як і раніше не виникало. За весь перший тайм підопічні Анатолія Волобуєва нанесли всього два удари в ствір воріт, і, відверто кажучи, серйозній небезпеці гостям вони не несли. Підопічні Миколи Пристая, такі, що створили в дебюті гри два стовідсоткові моменти, в решту часу конструктивними атаками також не могли похвалитись хоча контроль м'яча у гостей як і раніше виходив краще. У перерві тренерський штаб «Сталі» провів заміну нападаючого: замість кращого бомбардира команди Акименко на вістря атаки вийшов той, що повернувся в Алчевськ Алан. Що не боявся брати гру на себе, бразилець зумів пожвавити гру, але перетримування м'яча взагалом з низькою якістю газону не дозволили Алану втілити свої активні дії в результат. Єдиний по-справжньому гострий момент Алан створив в середині тайму: узявши гру на себе, і зробивши індивідуальний прохід правим флангом, нападаючий змістився в центр, і, увійшовши до штрафної, пробив – прямо у воротаря. А на самому початку другого тайму прекрасний шанс вивести алчевців вперед був у непомітного в першому таймі Шевченка: після навісу з правого флангу форвард, що добре грає на «другому поверсі», «Сталі» з лінії воротарського майданчику головою підрізав м'яч в дальній кут – в сантиметрах від штанги.

Відзначаємо цей момент як найнебезпечніший біля воріт Хомина за весь поєдинок. В цілому, стартовий відрізок другого тайму алчевці провели дуже непогано, буквально не дозволяючи гостям переходити центр поля. Але, до середини тайму гра вирівнялася. У одному з моментів боротьба Назарука з Долотко завершилася падінням півзахисника «Енергетика» в штрафній – вся лавка гостей бурхливо відреагувала на епізод, вимагаючи пенальті, проте головний арбітр матчу Артем Ноздрачев, що знаходився поблизу єдиноборства, розцінив момент як ігровим. «Сталь» в кінцівці матчу отримала два перспективних штрафних, але обидва рази Окана-стазі дивовижним чином відправляв м'яч в партнерів по команді.

Як підсумок, зустріч завершилася нульовою нічиєю, яка, судячи по розвитку подій, стала цілком закономірним результатом. Але, якщо «Енергетик» може занести сьогоднішній матч собі в актив, то від «Сталі», природно, чекали більшого.

Наступний матч Енергетик проведе в Молодіжному проти Кримтеплиці 19 березня, а перший домашній поєдинок відбудеться в середу 24 березня проти одного з лідерів чемпіонату Геліос

Переглядів: 961 | Додав: demos | Рейтинг: 0.0/0