Головна » 2009 » Жовтень » 6 » "Волинь" - "Енергетик" Бурштин 4:1

Голи: Лісовий 39, Карковський 50, Снитко 60, Кінаш 70 - Дністрян 90+2

"Волинь": Неділько, Мостовий, Ковалюк, Карковський (Снитко, 50), Лопес, (Пічкур, 57) Кінаш (Назарчук, 71), Лісовий (Рибальченко, 55), Єременко, Густаво (Марковець, 76), Шарпар, Гошкодеря

"Енергетик": Бандрівський, Лук'янов, Срібний, Шалата (Деренюк, 46), Денисов, Даньків, Долотко, Гордієнко (Дністрян, 59), Швець, Павлик (Чапко, 78), Міліщук (Чернов, 41)

Попередження: Швець 35, Карковський 44, Шалата 45+1, Марковець 90, Денисов 90+2

Матч «Волині» з «Енергетиком» розпочався із справжнісінької сенсації. Гості вийшли на гру з тактичним розташуванням 4-5-1. З ретроспективного погляду на усі попередні зустрічі суперників, це була відверто атакуюча схема. Щоправда, протрималися у такому розташуванні гості вельми недовго – хвилин за п’ятнадцять-двадцять від початку гри тренерська установка виявилась забутою і гості перелаштувалися на більш улюблену 9-0-1. Власне, до цього їх змусили господарі поля – їхні більш продумані атаки, кваліфікована гра у відборі, та надійні комбінації змусили бурштинців думати виключно про захист. Уже на 7-й хвилині лучани повинні були забивати гол, але Густаво, котрий у цьому матчі на пару з Лісовим діяв у атаці, примудрився з забійної позиції з кута воротарського двічі поспіль пробити у воротаря «Енергетика». За три хвилини він же намагався замкнути навісну подачу Єременка з правого краю, але вдарив не надто сильно і Бандрівський без проблем спіймав м’яч. На 14-й хвилині гостей врятувала уже поперечина – після атаки по центру Ковалюк відкинув шкіряного під удар Карковському, Богдан потужно приклався до м’яча – на жаль, круглий, як уже зазначалося, потрапив лише у поперечку.

Загалом у грі відчувалася тотальна перевага «Волині». Незважаючи на втрати пов’язані з травмами Шевелюхіна, Бамби і Олівейри, лучани упевнено перегравали своїх опонентів, але, як і раніше, ніяк не могли матеріалізувати свою перевагу у голи. Разом з тим відзначимо, що сама гра волинян відчутно відрізнялася від попередніх матчів – облогу воріт вони вели не за рахунок тотального притискання суперників до власних володінь, а з розрахунку на виважені комбінаційні дії у центрі та гострі флангові прориви. Тобто те, що раніше було фрагментарними спалахами нині почало вимальовуватися у систематичну відлагоджену схему. Як і зазначав Віталій Кварцяний, команді необхідний час аби зігратися і саме у цьому поєдинку уболівальники могли спостерігати насправді продуману командну атакуючу гру. Це при тому, що «Енергетик» до простих суперників у волинян не відноситься.

Натиск «Волині» рано чи пізно мав завершитися голом – це відчувалося. Непогано пробивали Лісовий, Кінаш, Карковський та Густаво, а вихід волинян три в два завершився непорозумінням на вістрі атаки, коли Лісовий не відгукнувся на пас і м’яч потрапив до Густаво, який уже встиг забратися у офсайд. Результат же ж прийшов за п’ять хвилин до перерви, коли Лопес прострілив зліва у центр карного, а Лісовий, прийнявши м’яч, чітко пробив у нижній кут – гол!

Після відпочинку «Волинь» додала у швидкості і просто «розірвала» своїх суперників. При цьому господарі давали можливість грати бурштинцям і цим вивільняли простір для розгортання своїх атак. На 49-й хвилині Кінаш відгукнувся на навіс Густаво справа і на дальній стійці головою пробивав майже впритул, але влучив у воротаря. А ще за хвилину навіс на Лісового завершився тим, що м’яч після скидки Максима, потрапив у руку захиснику і арбітр призначив пенальті. Потужний удар Карковського у праву від кіпера «шістку» виявився вдалим – Бандрівський на удар хоч і зреагував, але витягнути шкіряного з «мертвої зони» не зумів – 2:0. За десять хвилин розмашиста атака волинян завершилася пасом Рибальченка у центр на Снитка і той з ходу пробив у правий кут, довівши рахунок до розгромного. У цей час особливо активно у господарів діяв на правому фланзі атаки Єременко, але Дмитру відверто не щастило із завершенням – два його убивчих удари потрапили прямо в кіпера, а ще раз м’яч пролетів над поперечиною. Натомість успіх принесла ще одна атака по центру. Густаво гарним фінтом прокинув м’яч під себе, обманувши цим захисників, і відразу ж послав його у карний на хід Кінашу, а для Ярослава пробити у дальній від воротаря кут було лише справою техніки – 4:0.

До завершення гри господарі мали забивати ще принаймні кілька голів. Проте після ударів Пічкура з гострого кута м’яч постійно летів у якихось сантиметрах то від стійки, то від поперечини. Єременко увірвався у штрафний справа і з вбивчої позиції вгатив прямо в руки Бандрівському, а згодом, маючи перед собою лише воротаря, влучив у штангу. Гості за цей час неодноразово наближалися до воріт «Волині», але м’яч постійно ставав здобиччю захисників, а у тих нечисленних моментах, коли він потрапляв у карний майданчик, бурштинці просто не знали як ним розпорядитися й до загроз справа так і не дійшла. Виключенням став момент на 62-й хвилині, коли Чернов протягнув м’яч крізь захист волинян і віддав пас на лівий кут штрафного Долотку. Та останній метрів з чотирнадцяти примудрився пробити у поперечину. І все ж гості не пішли з поля без гола престижу. Вже у компенсований час їхня чергова контратака завершилася тим, що Неділько необачно вибив шкіряного на Дністряна, а той відраз пробив по цілі – 4:1. Упевнена перемога «Волині», яка залишила задоволеними і гравців, і тренерів, і, звичайно, уболівальників.

Переглядів: 907 | Додав: russel | Рейтинг: 5.0/1