Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: БЕХА  
ІНТЕРВ'Ю ТА СТАТТІ ПРО ЕНЕРГЕТИК
БЕХАДата: Неділя, 21.03.2010, 12:41 | Повідомлення # 1
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ.
Місто Бурштин славиться не тільки потужною електростанцією, але й спортивними досягненнями. Саме про це сьогодні піде мова, бо днями нашому комбінату спортивних споруд виповнилось 30 років. За історію його роботи було безліч досягнень, злетів, рекордів. Тут виховали не одне покоління майстрів спорту, тут зміцнюється силою і духом підростаюче покоління.
А чим живе спорткомплекс сьогодні?
Про це ми вели мову з директором комбінату спортивних споруд Мирославом Ільковичем Лотоцьким:
«Інфраструктура кожного міста включає в себе різноманітні підрозділи, серед яких немала роль відводиться спорту. Тішить те , що Бурштин не став винятком, адже 30 років назад керівництво БуТЕС подарувало мешканцям чудовий спортивний комплекс, куди входять будинок фізкультури, в якому обладнаний сучасними тренажерами зал для важкої атлетики, зал вільної боротьби, типовий 25-метровий критий плавальний басейн «Дельфін», який зараз знаходиться в стадії реконструкції, ігровий спортивний зал в ПК «Прометей» , відкриті спортивні майданчики, основне і запасне футбольні поля. Насамперед, основним нашим завданням не є виховання великих, прославлених спортсменів , а залучення та оздоровлення якнайбільше жителів Бурштина, працівників БуТЕС і їхніх дітей. На мою думку, ми справляємось із поставленими задачами. В нас висока відвідуваність, люди люблять приходити сюди, мабуть їх приваблює здорова, позитивна аура. Працюють в нас віддані своїй справі фахівці. В штаті комбінату спортивних споруд вісім кваліфікованих тренерів.
В нас працюють такі секції:
-волейбольна;
-баскетбольна;
-вільної боротьби;
-важкої атлетики;
-футбольна;
-плавання, яку відвідують в день близько 300 чол., в тому числі діти гімназії, енергетичного коледжу, коледжу торгівлі та ресторанногоо сервісу;
-фітнес- центр «Грація»;
-ритмічної гімнастики.
Ми створили всі умови і для відпочинку наших працівників. В обідню перерву вони мають змогу пограти більярд, теніс, провести час біля штучного водопаду в затишному сквері.»
Ми продовжили розмову із заступником директора комбінату спортивних споруд по виховній роботі Горбатою Лесею Романівною:
« Щороку ми розробляємо план роботи, куди входять положення про змагання, сценарії спортивних свят, плани спортивно- масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, календарний план спортивно-масових заходів. Стараємось добитись масового залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом працівників та службовців БуТЕС і членів їх сімей, покращення ефективності занять у групах здоров’я та діючих секціях. Це наша основна організаційно- методична робота.
Постійно проводимо внутрішньо-станційні змагання з мініфутболу, волейболу, шахмат, настільного тенісу, спортивні свята , приурочені визначним датам, матчеві зустрічі, турніри, приймаємо участь у змаганнях, що проводить ВАТ «Західенрго», куди входять Бурштинська, Ладижинська, Добротвірська ТЕС, «Галременерго», «Львівспецремонт», «Львівавтотранс», де постійно займаємо призові місця. Проводимо спартакіади серед цехів БуТЕС. Усі змагання, відрядження фінансуються профкомом БуТЕС. Співпрацюємо із Галицькою спортивною школою.»
Прекрасну половину нашого містечка дуже тішить те, що в Бурштині діє жіночий фітнес- центр «Грація», де ми маємо можливість відпочити від повсякденних проблем, забути клопоти і турботи, під наглядом інструкторів вдосконалити своє тіло. Цим закладом керує Горбата Л.Р.:
«Ще з дитинства кредо мого життя - фізична культура і спорт .Закінчила з червоним дипломом Івано-Франківський фізкультурний технікум, згодом Львівський «інфіз». Справжнім заняттям для душі став для мене фітнес-центр, який був заснований 11 лютого 2005 року з ідеї Лотоцького М.І.
Програми занять я розробляю самостійно , користуючись новітніми посібниками. В наш оздоровчий комплекс входить тренажерний зал , сауна, масаж, солярій, підводний масаж, який сприяє лікуванню остеохондрозу та целюліту.. Спостерігаємо хороший оздоровчий ефект.»
Ми глибоко переконані, що не дивлячись на життєві перипетії, кожен з нас повинен дбати про своє здоров’я , корисно проводити дозвілля, в чому нам завжди допомагає Бурштинський комбінат спортивних споруд. Бажаємо його працівниками з нагоди 30-літнього ювілею високих досягнень, нових рекордів та перемог.
 
БЕХАДата: Неділя, 21.03.2010, 12:44 | Повідомлення # 2
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
1. Які плани підготовки команди і перспективи клубу на весняну частину змагань?
2. Ваше ставлення до ініціатив Центральної ради ПФЛ та Антикризового комітету ПФЛ продовжити термін заявкового періоду ще на місяць, ближче до початку весняної частини першості?
3. Ваше ставлення до того, що ФФУ, посилаючись на норми ФІФА і УЄФА (термін заявки з 28 січня по 28-е лютого), відмовляє у проханнях і зверненнях лізі?
4. Чи встигне ваша команда вкластися у встановлені ФІФА терміни (до 28 лютого)? Як буде, виходячи з цього, будуватися селекційна політика вашої команди?
?>?>
Мирослав ЛОТОЦЬКИЙ, президент "Енергетика" (Бурштин):
1. Зараз ми готуємося в Бурштині. У Яремчі, звідки повернулися днями, головний акцент робили на фізичну підготовку. Зараз — тренування в залі, басейн, робота на полі зі штучним покриттям. Слово, працюємо на повну, адже в другому колі нам потрібен результат.
2. Я, як член Центральної ради та Антикризового комітету ПФЛ, голосував за те, аби продовжити термін заявкового періоду. Адже команди першої ліги розпочнуть змагання 28 березня, а клуби другої ліги — аж 4 квітня. Команди ще місяць тренуватимуться, переглядатимуть новачків, логіка в тому, щоб продовжити трансферне вікно, є. А якщо, скажімо, хтось із гравців травмується, як тоді бути?
3. Якщо я голосував за те, щоб заявковий період був продовжений на місяць, звичайно ж, я буду проти рішення ФФУ. Ну, не можна все підлаштувати під європейські стандарти! Я не кажу, що варто йти проти вже визначених, усталених вимог, але ж мусимо зважати й на наші нинішні реалії. Те саме стосується і ліцензування клубів. Часто-густо до клубів застосовують вимоги, наприклад, з техніки безпеки на стадіонах, які до самої техніки безпеки не мають безпосереднього відношення. А для клубів — це зайва морока. Та й взагалі, в ФФУ, я вважаю, більше займаються писаниною, ніж актуальними справами. Також, і ми не раз порушували це питання, потрібно звернути увагу федерації на те, щоб зменшити суму виплат за ліцензування тренерів — якщо є бажання сприяти розвиткові футболу в нашій країні.
4. Ми проводимо селекцію незалежно від термінів. Ось і зараз у нас уже побувало два десятки гравців на перегляді. Ми встигнемо дозаявити всіх гравців, але ж є багато клубів, які просто не зможуть зробити цього в терміни, що їх надає ФФУ.
 
БЕХАДата: Неділя, 21.03.2010, 12:49 | Повідомлення # 3
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
4 березня 2010 року у будинку «Федерації профспілок України» відбулася позачергова звітно-виборна Конференція.

Нагадаємо, що кандидатами на посаду Президента ПФЛ були Караванський Олег Едуардович, Кіндзерський Юрій Іванович та Бальчос Мілетій Володимирович. Але під час Конференції один із кандидатів – президент ФК «Нива» Вінниця Олег Караванський – після виступу зі своєю передвиборною програмою зняв свою кандидатуру.

Після того, як усі кандидати виступили перед футбольною спільнотою, делегатами Конференції було прийнято рішення провести вибори шляхом таємного голосування.

В першому турі з рахунком 22:21 переміг Мілетій Бальчос. Але згідно зі Статутом ПФЛ, якщо на посаду Президента зареєстровано двох кандидатів і за результатами голосування в першому турі жоден з них не отримав абсолютної більшості голосів, проводиться другий тур. Абсолютною більшістю голосів вважається 50% плюс один голос при наявності кворуму при голосуванні. Переможцем вважається кандидат, який отримав більшу кількість голосів.

В другому турі голоси делегатів розподілилися так: за Кіндзерського Юрія Івановича – 21, за Бальчоса Мілетія Володимировича – 24. Таким чином новим Президентом став Мілетій Бальчос.
В подальшому делегати Конференції обрали чотирьох віце-президентів, якими стали Микола Миколайович Лавренко (президент ПФК «Олександрія»), Микола Семенович Колючий (віце-президент ФК «Сталь» Дніпродзержинськ), Мирослав Ількович Лотоцький (президент ФК «Енергетик» Бурштин) та Сергій Дмитрович Челноков (президент ФК «Рось-Ригонда» Біла Церква).

Крім цього, Конференцією обрано новий склад Центральної Ради.

На засіданні Центральної Ради, яке відбулося одразу ж після завершення Конференції, узгоджено кандидатуру нового виконавчого директора ПФЛ – Макарова Сергія Дмитровича.

Адміністрація та професіональні футбольні клуби ПФЛ поздоровляють Мілетія Володимировича Бальчоса з перемогою!

Впевнені, що Ваш талант організатора, тривала та невтомна праця, наполегливість в досягненні поставленої мети допоможуть Вам невпинно прогресувати і досягти якісно нового рівня в розвитку та популяризації українського футболу!

pfl.ua

 
БЕХАДата: Неділя, 21.03.2010, 12:51 | Повідомлення # 4
ПРЕС-АТАШЕ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 452
Щоб не згас «Енергетик»
Богдан ЕРСТЕНЮК

Чотири роки тому перехід бурштинського «Енергетика» з групи «А» другої ліги до першої був несподіваним для багатьох футбольних фахівців. І прогнози були невтішними: команда через сезон повернеться туди, звідки прийшла. Цього не сталося, але в нинішньому сезоні все виглядає на те, що колектив все-таки може покинути напівелітний дивізіон. Своїми думками з цього приводу поділився президент футбольного клубу «Енергетик» Мирослав Лотоцький.
— Мирославе Ільковичу, останнє місце в турнірній таблиці і очковий відрив від передостаннього не вселяють оптимізму щодо майбутнього команди. Що сталося з нею в першому колі?
— Серед причин — об’єктивні й суб’єктивні. Найперше, допустилися помилок у період підготовки до сезону. Напередодні чемпіонату, плануючи якнайкраще виступити в ньому, необдумано вирішили переглянути необррунтовано велику кількість виконавців. Причому, затрачуючи значні кошти, запрошували і місцевих футболістів, і заїжджих. А ті, що залишилися, на жаль, здебільшого не виправдали наших сподівань, бо їх цікавив не так футбол, як гроші. Тому під кінець першого кола довелося декого відрахувати з команди, а декого попередити про таку можливість. Хоча, попри все, глибокий аналіз довів, що ми поступалися лише в трьох-чотирьох матчах сильнішим за себе суперникам і за рівнем гри повинні б перебувати в середині турнірної таблиці.
— Однак ви ж не в середині, а в кінці таблиці...
— Наша загальна футбольна біда — це суддівство. Я, на відміну від деяких керівників клубів, з арбітрами «не працював», ні з ким ні про що не домовлявся. Просто звик до чесного футболу. Та, зрештою, інколи і не фартило. Звідси й результат.
— А чи не є однією з причин невдалих виступів «Енергетика» перехід у вищолігові «Карпати» вашого «забивного» нападника Дмитра Гордієнка?
— Тут важко щось заперечити. Дмитро в окремих матчах міг погано грати, але завжди знаходив таке місце поблизу воріт, звідки забивав м’ячі. Принагідно скажу, що на низьку результативність команди впливала і велика кількість молодих недосвідчених футболістів 1990—1991 років народження. І вони майже всі з Івано-Франківщини чи з наближених до неї районів Львівщини.
— Наскільки я знаю, свій резерв ви готуєте і при клубі.
— Є три тренери, під руками кожного з яких по 50—60 дітей різних вікових груп. Двома групами змагаємося в чемпіонаті України ДЮФЛ і чемпіонаті області. Керівництво бурштинської теплоелектростанції піклується про юних футболістів, забезпечуючи їх транспортом, харчуванням і формою. Відтак, крім підготовки резерву, ставимо перед собою ще й друге завдання — зайняти чимось дітей, щоб не тинялися вулицями.
— Нині у всіх на вустах економічна криза. Як вона відображається на функціонуванні клубу?
— Ми в певному виграші, бо в контрактах з футболістами і тренерами прив’язувалися не до долара, а до гривні. Звісно, порівняно з деякими командами першої ліги бюджет клубу і зарплатня спортсменів значно менші, але зате ми діємо прозоро, справно платимо податки та здійснюємо інші відрахування. Зрозуміло, за таких умов у невеличке містечко важко заманити якогось футболіста високого класу. Тому доводиться розраховувати на свої сили.
— І як ці сили виглядають у час підготовки до другого кола чемпіонату?
— Зі сторони взяли на перегляд тільки 14 футболістів, декого з них уже відправили назад. А після медогляду в Бурштині провели перший навчально-тренувальний збір, другий — на турбазі «Легенда» в Яремчі. Далі — двотижневе перебування в Бурштині, потім — Закарпаття, де зіграємо кілька товариських матчів, а на завершення, якщо дозволять фінанси, — десятиденний тренувальний збір у Криму.
— Тепер повернемося до того, з чого починали. Яким чином збираєтеся ліквідовувати такий великий очковий відрив?
- І директор підприємства Мирон Степанович Романів, і профком вважають: «Енергетик» повинен виступати в першій лізі. Звичайно, нелегке завдання, але команда старатиметься, щоб виконати його.
— Тим паче, що луганський «Комунальник» уже зійшов з ігрової дистанції, а хтозна, чи це не зробить ще якийсь інший клуб.
— Всіляке може бути, однак ми керуватимемось тільки спортивним принципом, намагатимемося здобувати очки лише в чесній боротьбі. І вірю, нам у цьому допоможуть наші уболівальники. До речі, вони не обурювалися на трибунах стадіону навіть тоді, коли команда на рідному полі зазнавала прикрих поразок від деяких своїх суперників.
— На завершення розмови познайомте читачів з тренерським складом «Енергетика».
— Головним тренером є колишній півзахисник івано-франківського «Прикарпаття» Михайло Савка, йому допомагають Степан Кунцевич і тренер воротарів Микола Хомин.

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2025