Меню фан сайт ФК Енергетик
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: luka  
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 13 тур V чемпіонату прогнозів (передостанній) (прийом ставок)
13 тур V чемпіонату прогнозів (передостанній)
lukaДата: Неділя, 02.05.2010, 12:59 | Повідомлення # 1
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
13 тур (передостанній)

Скопіюйте вибрані 10 матчів і замість знаків питання поставте свій прогноз. Удачі всім!!!
Також пропонуємо додатково відповісти на 2 питання про призовий фонд.
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: ?-?
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: ?-?
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: ?-?
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: ?-?
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): ?-?
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: ?-?
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: ?-?
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: ?-?
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): ?-?
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: ?-?
11. Який шарф («розу») Ви б обрали цього чемпіонату прогнозів? (Енергетик, Карпати, збірну України) вибрати один
12. За який приз Ви б хотіли поборотися наступного чемпіонату прогнозів?




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
KOLEMINДата: Неділя, 02.05.2010, 14:09 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 3-1
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-2
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 1-2
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 2-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 1-3
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 0-3
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 2-0
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-2
11. Прикарпаття)
12. м"яч
 
russelДата: Неділя, 02.05.2010, 14:12 | Повідомлення # 3
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 638
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-2
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-2
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 3-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер:0-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 1-1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: ?2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-2
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-0
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 0-1
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-0
11. збірна
12. роза іншого вибору...


ДУДКА, ДУДКА - АТРИБУT УБЛЮДКА!!!!!

 
samogonkaДата: Неділя, 02.05.2010, 14:22 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 20
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 2-0
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 0-2
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 2-0
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 2-0
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2-0
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 0-2
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-0
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 0-2
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 2-0
11. збірна України
12. Ящик самогонки


Вул. ГРАМ кв. 100
 
LFДата: Неділя, 02.05.2010, 15:02 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 50
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-2
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 2-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 2-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2-1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-1
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 2-1
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1-2
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-2
11. Енергетик
12. мяч


Если ты когда нибудь найдёшь
когото лучше меня
купи себе золотую медаль
и подавись ею.
 
VasjokДата: Неділя, 02.05.2010, 15:40 | Повідомлення # 6
::Отець Василь::
Група: Перевірені
Повідомлень: 74
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-1
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 1-2
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 2-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 1-0
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-1
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-3
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 1-1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 2-3
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-2


Життя-футбол!!!
 
MAZAFAKAДата: Неділя, 02.05.2010, 15:56 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 304
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-2
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 0-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 3-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2-1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-3
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1-0
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-2
11. Карпати
12. рози інших клубів...


 
AnatolijДата: Неділя, 02.05.2010, 16:50 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 18
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-0
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь:2-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 3-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 2-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 1-2
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-2
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-0
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1-3
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-1
 
HHHДата: Неділя, 02.05.2010, 17:44 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлень: 30
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-1
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 0-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 3-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 1-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 0-1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-2
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-0
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 0-1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1-3
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-0
11. Карпати
12. Вимпел
 
ЯлюблюBMWДата: Неділя, 02.05.2010, 19:17 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 115
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 0-0
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 0-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 1-0
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 2-0
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 1-0
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-1
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 0-1
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-0
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 2-3
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 0-1
11. Шарф збірної України
12. М'яч з автографами гравців ФК Енергетика.
 
Sana21Дата: Неділя, 02.05.2010, 19:18 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Перевірені
Повідомлень: 45
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1:0
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2:1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 2:1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 1:0
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2:1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 3:1
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1:2
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2:1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1:2
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 0:1
11. збірну України
12. мяч


Ник.Ник
 
NikoДата: Неділя, 02.05.2010, 20:25 | Повідомлення # 12
Кошовий Атаман НИКОЛА
Група: Перевірені
Повідомлень: 54
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1:1
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 0:1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 2:1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 1:1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2:1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2:1
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 0:2
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2:1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1:2
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 0:1
11. збірну України
12. мяч
 
СаньоКДата: Неділя, 02.05.2010, 20:32 | Повідомлення # 13
::ФК Динамо::
Група: Перевірені
Повідомлень: 73
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-0
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-0
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 1-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 1-0
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2-1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-3
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-0
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1-2
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-1
 
lukaДата: Неділя, 02.05.2010, 20:33 | Повідомлення # 14
АПОСТОЛ
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1237
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 0-1
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 1-0
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 3-1
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: 1-1
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 2-0
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-1
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-1
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-1
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 1-2
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 1-1
11. Шарф збірної України
12. М'яч з автографами гравців ФК Енергетика.




---СЛАВА НАЦІЇ - СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!---
--Все, що не вбиває - робить нас сильнішими--
 
ЯнікДата: Неділя, 02.05.2010, 20:37 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 64
1. 03.05.2010 17.00 Прикарпаття – Енергетик: 1-0
2. 03.05.2010 18.00 Волинь – Севастополь: 2-1
3. 05.05. 19:00 Шахтар – Динамо К: 0-2
4. 05.05. 20:00 Ліон – Осер: ? 0-0
5. 05.05. 21:45 Інтер – Рома (фінал кубка): 3-1
6. 05.05. 22:00 Манчестер С – Тотенхем: 2-0
7. 05.05. 23:00 Мальорка – Реал М: 1-3
8. 06.05. 13:00 Зеніт – Спартак Н: 2-0
9. 06.05. 19:30 Феєнорд – Аякс (кубок): 2-1
10. 07.05.2010 ФК Енергетик – ПФК Олександрія: 0-0
 
Форум » Чемпіонат прогнозів » V Чемпіонат прогнозів (2010 рік) » 13 тур V чемпіонату прогнозів (передостанній) (прийом ставок)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Made by Ярослав Бацала, Микола Бацала and Руслан Терлецький; 24.02.2009 - 2021